Tlakový hrniec na varenie

lienocka44
22. feb 2024

ahojte, používate tlakove hrnce na varenie? je to pre Vás dobrý pomocník? aká značka hrnca sa Vám osvedčila? ďakujem pekne za odpovede...

egonsk
22. feb 2024

ano, je to super vynalez a vyrazne to skracuje dobu varenia maska. 🙂 Na znacke tolko nezlezi, ako skor na tom ako je vyrobeny (system uzatvarania, hrubka materialu) a ci je aj blbuvzdorny pre pripadne kiksy. (zeny ktore mali kedysi madarske hlinikove a sli robit v nom strukoviny by ti vedeli povedat kolko radosti mali pri malovani kuchyne)

nelca84
22. feb 2024

@lienocka44 pouzivam, my lubime hovadzie masko a v tlakaci ho mam za 40 min. Je to super pomocnik. Mam tescomu.

hiro
22. feb 2024

Tieto Tefal mame, 8L + 4.5L, nekutocne dobre hrnce, skoda ze sa uz nepredavaju, mozno maju nejake novsie modely. Tieto maju este aj casovac zabudovany do pokrievky - nastaveny cas zacne odpocitavat az ked sa hrniec natlaci. Pokrievky pasuju aj na maly aj na velky. Da sa nastavovat tlak pre rozne jedla. Jednou rukou tlakovu pokrievku zatvoris aj otvoris. Iba cvak cvak 🙂

viestta
22. feb 2024

Ano, pouzivam a mam tefal

andreakotesova
22. feb 2024

@hiro súhlasím, mam ho tiež 6l a este jeden menší Tefal. Je najlepší 👌

ada85
22. feb 2024

Neviem akú mám značku ale okrem mäsa používame na varenie strukovinovych polievok ale aj kukurice😄

lienocka44
autor
23. feb 2024

dakujem vsetkym za odpovede 🙂 pekny den 🙂

oskvarka
23. feb 2024

@lienocka44 tefal

ninka30
23. feb 2024

Tefal a varím tam ozaj všetko. Mäso, polievky, ryžu, kukuricu a samozrejme v nich aj zaváram. 🙂

623gabulienka
23. feb 2024

Perfektný pomocnik, mam Fagor

ibatanecnica
23. feb 2024

áno mám z Tescomy, super vec, rýchlo všetko uvarené.

danica2711
23. feb 2024

používam (Tefal) a neviem si ho vynachváliť

kikavadi
23. feb 2024

Ja mam AMC, neviem si vynachváliť. Je to veľký pomocník a šetrič času 😊

laura0
11. apr 2024

@lienocka44 aj ja mam ten Tefal s casovacom je to uzasny pomocnik ,maso varim iba v nom v podstate okrem kuracich prs ktore sa rychlo urobia vsetky ine druhy.Je bezpecny a ten minutkovac je na nom perfektny,len asi sa uz nepredava ja ich mam uz 11 rokov a stale su super a to ich pouzivam casto.