Tyčový vysávač s mopom

liliana8
18. júl 2022

Ahojte,s akym tycovym vysavacom s mopom ste spokojne?Taky,aby byt dobre povysaval aj vytrel.

anitta98
19. júl 2022

mám od Sencoru SVC 8936TI 🙂 neviem čo by ťa ohľadne neho zaujímalo, je bezkáblový to som chcela, ľahko sa s ním manipuluje, keď potrebujem rýchlo povysávať a pozmývať tak je to super pomocník 🙂

bessie12
19. júl 2022

Rowenta Clean & Steam. Vazi pomerne dost cca 6 kg, ale zvykla som si na to a som spokojna. Povysava a zaroven aj pekne umyje podlahu.

anitta98
19. júl 2022

@bessie12 uf tak to je dosť, keď si vezmem, že ten môj má ani nie 3kg, tak toto sa mi zdá dosť, to neviem akoby som narýchlo popri malej povysávala 🙂

bessie12
19. júl 2022

@anitta98 za 10 minut mam povysavane, ale my zatial nemame deti. Ale mas tam aj casti na cistenie kachliciek, okien a nadstavec na vysavanie kobercov. To je take all in one. 🙂

anitta98
19. júl 2022

@bessie12 tak pokiaľ ti to vyhovuje, tak je dobré, my keď sme vyberali, tak som veľa nad tým strávila, lebo som chcela aby aj dlhšie vydržal vysávať, aby sa mi s ním aj dobre manipulovalo, lebo s malou na rukách keď bola menšia to nebola sranda 😀 ale je fakt, že toto je vec, ktorá veľmi veľa uľahčí, klasický vysávač som už dávno nevytiahla 🙂

bessie12
19. júl 2022

@anitta98 ano mne to vyhovuje. Hladala som vysavac so vsetkym a nasla som. Najprv som myslela, ze mi to ruku urve, ale naucila som s tym manipulovat. Klasicky vysavac mame, ale vobec ho nepouzivam. 😀 Priatel sa chysta na kachlicky v kupelni a ja na okna, tak som zvedava ci to dobre umyje.

anitta98
19. júl 2022

@bessie12 veľakrát to chce proste len cvik, to je fakt 🙂 no to som zvedavá, potom daj vedieť, okná čakajú aj mňa cez víkend, aj keď teda fest sa mi nechce, ale muškáty opadávajú, tak furt niečo na parapete, na okne a som nešťastná keď to vidím 😀 😀

bessie12
19. júl 2022

@anitta98 no dam vediet, len ked pozeram na tie obrovske okna, tak sa mi nechce do toho vobec pustat 😀🙄

janisa31
20. júl 2022

je to baby asi fakt sila zvyku s tou váhou vysávača, môj má cez tri kilá, ale robí sa mi s ním dobre, len u mňa zavážilo to, že je to vlastne 4v1 a to môžem 😀

liliana8
autor
20. júl 2022

@janisa31 A aku znacku mas?Dobre povysava aj vytrie?

janisa31
26. júl 2022

@liliana8 jasné, keby nevytieral dobre, tak by išiel z domu, lebo na tom si dosť zakladám, dlážky to je moja úchylka 😀 mám Sencor svc 0725bk som hľadala jak sa volá aby som ti to mohla poslať 🙂 je výkonný, dobrý 🙂

liliana8
autor
26. júl 2022

@janisa31 dakujem krasne🙂