Tyčový vysávač Xiaomi

bara_borka
13. mar 2024

Ahojte, plánujem kúpu tyčového vysávača značky Xiaomi, konkrétne sa rozhodujem medzi G11 a G10 plus. So značkou Xiaomi som celkovo spokojná, máme od nich kameru, robotický vysávač aj telefóny. Nemusí mopovat, hlavne, aby dobre sal. Máte niekto s nimi skúsenosť?

hama_ba
13. mar 2024

@bara_borka našla si niekde g11 ešte skladom? Pretože im končí výroba, už v januári som chcela kupovať ale všade vypredaný a g11 ako model končí

bara_borka
autor
13. mar 2024

@hama_ba našla som na mistore. aj som im písala, prečo sú inde vypredané, či konci výroba, tak písali, že nie, že majú ich veľa na sklade a ďalšie im prídu. tak neviem ...

lija22
13. mar 2024

ja som mala tak tri roky dozadu tycovy xiaomi a bol uzasny uplna laska. A este su aj krasne a elegantne. Kedze kopiruju dyson tak bez obav by som kupila.

naty2203
6. apr 2024

@bara_borka kúpili ste? Tiež nad ním uvažujem a už ho majú jeden posledný tiež na mi store na sklade

bara_borka
autor
6. apr 2024

@naty2203 kupila som nakoniec jimmy h10 flex, kvoli tomu, ze je podsvieteny a ma vyssi vykon, jimmy je podznacka xiaomi. Len este vcera iba prisiel, nevybalovala som este.

naty2203
6. apr 2024

@bara_borka ďakujem pekne skúsim si aj to pozrieť

bara_borka
autor
7. apr 2024

@naty2203 tak prvé menšie vysávanie má Jimmy za sebou. prvé dojmy, je ťažší do ruky. oproti tomu ten G11 podľa váhy bude viac ako o polovicu ľahší. avšak mne to nerobí problém, rátala som s tým, nebudem tým vysávať denne celý dom, mám ešte robotický. tento je vyslovene na rýchle povysavanie predsiene, schodov, kuchyne, popri sedačke atď...ale prevedenie je kvalitné, všetko hladko do seba zapadá, no a saje naozaj vyyyborne, podsvietenie vydávaného plochy veľmi ocenujem, pracuje sa s ním super. takže asi tak.

naty2203
14. apr 2024

@bara_borka vyzera veľmi pekne keď som si ho pozerala len otázka dokáže stať aj samostatne alebo musi byt vyslovene zavesený na stene?? A prosím odkiaľ ste ho objednávali? Nech mám istotou že by prišiel ak sa preňho rozhodnem. Ja sa rozhodujem medzi normálnym alebo plus ešte aby aj umýval. Tento vysavač chcem vyslovene na vrchné poschodie keďže dole mame tiež ten robotycky takze na váhe mi moc nezáleží 😀

bara_borka
autor
14. apr 2024

@naty2203 kupovala som na mistores. samostatne nestojí, ale to skoro žiaden, keď má motor hore, aspoň čo som pozerala. zavesený ho ale nemám ešte ani ja, nám ho opretý v technickej tak, aby nemal kam spadnúť. baterku ľahúčko odpojim jedným klikom a nabijam samostatne s nabíjačkou o malo väčšou ako je nabíjačka na mobil.

naty2203
16. apr 2024

@bara_borka tak ste má presvedčili už je objednaný 🙏🏽

bara_borka
autor
16. apr 2024

@naty2203 dajte vedieť, aký máte z neho dojem

aalt
16. apr 2024

My mame G10 ak by este niekoho zaujimalo ...

naty2203
20. apr 2024

@bara_borka tak už som ho otestovala saci výkon má naozaj perfektný konečne na našej sivej podlahe nevidím žiadne smeti! Kúpila som si knemu aj ten water tank tak bolo vidno že to umýva ale nieje to žiadna vyhrá od toho som očakávala trosku viac. A baterka vydrží vECO režim tých 50 minút čo má však zarazilo že na max len 6. Materiály by mohli byt však z kvalitnejšieho plastu ale keď si to odmyslím tak za tie peniaze je fajn hlavne ten saci výkon je veľké pozitívum

bara_borka
autor
20. apr 2024

@naty2203 to som si nevšimla, že majú k tomu ešte nejaký nástavec na vodu, dobre vedieť. aj keď ja som hľadala cielene bez umyvania, lebo viem, že by som to nevyužívala. umývanie mám na robotickom vysávači a používam to minimálne. plasty mne sa zdali ok, ja sok rada, že jednoducho sa s ním manipuluje v zmysle vysypavania smeti, prepínania batérie, výmeny nastavcov atď... no a pre mňa najhlavnejšie ten výkon. áno, je to pravda, že na najvyššom výkone vydrží kratko, ale mne to akurát stačí na schody a predsieň, potom prepnem do Eco módu a v Tom vydávame zbytok. ale ja ho mám fakt len na také prebehnutie, keď vidno smeti, celý dom by sa mi s ním nechcelo vysávať pedantne, po chvíli totiž cítim tú jeho váhu v ruke... ale áno, za tú cenu je super, dúfam, že dlho vydrží 🙂