Umývačka riadu mi zle umýva

peter4729
5. jan 2023

Pekný deň potrebujem radu začala mi zle umývať umyvacka riadu mam vnej aj soľ aj lestidlo tablety do umivacky jar platinum a stale rovnako ani mastné neumije normálne keď dám aj dobre položeny hrniec aj tak neumije dobre horné riady sú umite a dolné slabo už som aj vyčistil myčku aj zmenil tabletky finish a stále rovnako akoby nedobre opalachovalo alebo čo

bluemoon24
5. jan 2023

@peter4729 a zkousel jsi rozebrat a vycistit spodni umyvaci rameno? Kdyz jde jen o spodek, asi bude ucpane. A kup si cistic mycky, vycisti obe ramena, pak pust cistic, zkontroluj, jestli ti v odtoku nezustava spinava voda a melo by to byt ok.

peter4729
autor
5. jan 2023

@andrea_82 vyskúšam

peter4729
autor
5. jan 2023

@bluemoon24 vyskúšam

luccija
5. jan 2023

@bluemoon24 tiež som mala v ramene spinu
@peter4729 plus dobre vyčistiť dole nádržku a pustiť umývačku občas naprázdno s cisticom

akvi
5. jan 2023

@peter4729 vyber obe trysky a vycisti. Niekedy nevidno na prvý pohľad, že sa upchávajú, treba pustiť do nich vodu. Nám takto neumyvala poriadne umývačka a v tryskach lietala kôstka z citróna, resp. jej niekoľko častí a pri tlaku vody upchavala tie dierky. Som sa natrapila, kým som to všetko odtiaľ dostala, ale odvtedy je riad poriadne umytý.

bubka23
5. jan 2023

@peter4729 prípravky používam rovnaké , plus tam mám aj voňačku.. Rozobrala som šuflíky, a aj samotné vrtule so sprchou prečistila, tlak vody niečo aj umyl, no skúsila som aj so špáradlom vyčistiť.. Filter sa pravidelne čistí.. a neviem či aj vám , ale ja mám aj samočistenie na myčke, čiže už keď je dlho zanesená , mastná, špinavá sama si vypýta samočistenie.. Vyčistím filtre a na prázdno dám do nej roztok pustím zvlášť samočistenie myčky na určitý čas ktorí si pýta a všetko sa vyčistí samé počas umývania

tamvtme
5. jan 2023

Treba poriadne vycistit vsetko, odtok aj ramena, ked sa v nich nazbiera bordel, upchaju sa trisky....

vulka
5. jan 2023

@peter4729 Skontroluj si prívod vody.

mimi3008
6. jan 2023

Ty nemas umyvacku znacky Beko?🤭🤭🤭

saxana000
6. jan 2023

Treba pustat aj najdlhsie najsilnejsie programy aspon raz za tyzden a tym predchadzat zaneseniu.takisto ako na pracke

peter4729
autor
9. jan 2023

@mimi3008 áno mam umývačku beko😁

gregoricka
9. jan 2023

čerpadlo, toto som riešila aj ja...vrch umytý, spodok nie. U Beka je toto bohužiaľ častá závada

peter4729
autor
9. jan 2023

@gregoricka no máš pravdu jeden krát umyje dobre a potom zase zle

gregoricka
9. jan 2023

tiež sme najprv vyčistili všetko, čo sa len dalo...nakoniec sme volali opravára...ten sám hovoril, že u Beka je to časté...nám sa to stalo po cca 3 rokoch používania

peter4729
autor
9. jan 2023

@gregoricka a aká bola vada opravil vám to

gregoricka
9. jan 2023

ano, vadné čerpadlo, objednal, vymenil. Cenu si už nepamatám, no nebola to žiadna katastrofa

peter4729
autor
9. jan 2023

@gregoricka nám zas pred rokom odišiel motor a celý bol z hrdzavé y rozozrazy on povedal ze také niečo etse nevidel

mimi3008
9. jan 2023

@peter4729 My sme sa konecne par dni dozadu umyvacky Beko (za 4 roku 2x opravovana, treti raz pokazena) zbavili. Bol to nas prvy a posledny Beko spotrebic

peter4729
autor
10. jan 2023

@mimi3008 mi už tiež sa jej pomalí zbavíme už keď sa pokazí už kúpime novú