Vstavaná elektrická parná rúra

17. okt 2023

Prosím ak ju máte niekto už dlhšie má nejakú nevýhodu oproti klasickej rúre ?
Premýšľam nad ňou ale neviem či ju bude moc využívať tak či sa mi oplatí a nemá nejaké nevýhody
Ako vlastne funguje tá parná funkcia ? Kam sa dáva voda ?

engynka
17. okt 2023

My mame vstavanu parnu uz 4 roky. Peciem klasicky a parnu funkciu vyuzivam na ohrievanie jedla, my nemame mikrovlnku. Parna rura to zohreje za chvilku a jedlo nie je vysusene.
Voda sa nalieva do nadrzky. Ked voda nie je tak pipne. Nadrzka sa da vypustit. Tiez sa ta parna funkcia vyuzova aj pri cisteni. Nevidim jednu nevyhodu parnej rury.

nevenka
17. okt 2023

@engynka aku mate? My sme velka rodina a do domu planujem novu ruru, ja vela peciem aj kvaskove chleby, vianocky, tak som rozmyslala nad Dual Cook od Samsung.

autor
17. okt 2023

@engynka a to sa normálne nalieva ručne aj vypušťa ano? netreba to niekde ešte na vodu napájať že ? :D :D ....a akú značku máte ?

engynka
19. okt 2023

@nevenka mame Aeg.
Ano nalieva sa to rucne, vysunie sa taky lievik na vodu co ide do nadrzky. Na vodu to nemusi byt napojene. Na dve zohriatia vydrzi cca ta voda a potom zapipa ze treba doliat.

sebik1
25. apr 2024

dobrý deň, kupili ste nakoniec ten Samsung dual cook , pokukujem po nej a chcela by somnejaké recenzie. ďakujem