Zafarbené prádlo

xxmariankaxx1
8. sep 2022

Ahojte, ak sa vam niekedy podarilo zafarbit pradlo,prosim co pouzivate na odstranenie flakov? Ak sa to este da dat do povodneho stavu 😭 vanish ani frosh ma nenadchli

dori2
8. sep 2022

@xxmariankaxx1 muz ma jednu koselu co nam pofarbila niekolko variek a nepomohlo nic :/

mamamasama
8. sep 2022

Akurat odfarbujem, tak neporadim. Zacinala som solou, octom, sodou a teraz uz chemia. Ak nahodou zaberie, napisem.

aneetra
8. sep 2022

a co si zafarbila a na aku farbu. Ako niektore veci sa proste ani roznymi odfarbovacmi nedaju navratit do povodneho stavu. Mne pokial sa stalo a hlavne dalo sa s tym nieco robit, tak mi pomohol vanish

lukbe
8. sep 2022

@xxmariankaxx1 neviem,či toto tu môžem uverejnovat,posielam foto,vyčistí všetko,objednávam z Čiech.

xxmariankaxx1
autor
8. sep 2022

@lukbe odstranilo to zažratu nechcenu farbu zo siat?

isadeira
8. sep 2022

Mam skusenost len s jemnym zafarbenim, ze napr. zatulana cierna ponozka v bielom alebo ruzove biele pradlo a pomaha nahadzat do prania tie handricky na zachytenie pigmentu…odvtedy ich hadzem do prania stale. Pomahaju aj aby sa pradlo nezafarbilo, ale aj vyprat uz zafarbene.

lukbe
8. sep 2022

@xxmariankaxx1 mám skúsenosti so zafarbenými vecami omylom nevhodne vypratými, škvrnami od kadečo aj niekoľkoročnými, takže vidím to nádejne, iný prípravok toto,čo tento určite nedokáže,ale tak s istotou ti toto nepoviem.

xxmariankaxx1
autor
8. sep 2022

@isadeira ja som mala aj color catcher pruzok a itak sa pofarbilo

xxmariankaxx1
autor
8. sep 2022

@lukbe fajn,dik 😊