Žehliaca doska, z ktorej ten vrch nezlezie a je hrubší

laura07
30. sep 2023

Prosím tip na dosku, z ktorej ten vrch nezlezie a je hrubší - tj. nevyzehlim si “oka” zo spodku dosky na košeľu 🥱 žehlím hlavne košele, dlhé nohavice a plášte. Takze už nie rovne plienky 🙂 ďakujem.

laura07
autor
30. sep 2023

@laura07 alebo..mate niekto žehličku s ktorou ručne vyzehlite veci, ktoré sú na vešiaku? Funguje to? Ďakujem.

viestta
30. sep 2023

@laura07 vsak si kup hrubsi potah na dosku, ja mam taky, ale netusim odkial, uz je to davno co som kupovala

kakakina
30. sep 2023

Ja mám dva poťahy, na sebe a Philips zehliacu stanicu, a vyzehlim aj zvislé.

laura07
autor
30. sep 2023

@viestta Joj. Ale ja mám nervy z toho ako sa to odtiaľ dáva preč. Ja neznášam žehliť a keď ešte bojujem s tou poduskou pod tým, tak by som to najradšej zahodila 😩 dačo čo drzi. Teraz rozkladam na stôl deky a tak žehlím, nehýbe sa to, nešmýka sa to..ale nebaví ma zakaždým organizovať stôl na žehlenie 🤷‍♀️

Prečo premenovali takto diskusiu? 😁

Ach no..asi som náchylnejšie teraz kúpiť niečo, čo mi to vyzehli, keď to bude na ramienku a len to tak “oparim”. Len moc tomu neverím.

laura07
autor
30. sep 2023

@kakakina ukazes mi prosím akú žehličku máš? Diky

laura07
autor
30. sep 2023

@viestta ďakujem. Ale na toto fakt nemám nervy. Niečo sofistikovane. Čakaj. Odfotím moju dosku.

laura07
autor
30. sep 2023
laura07
autor
30. sep 2023

@viestta nie som schopná niečo ušiť. Som doľava na toto 🙈

h2
30. sep 2023

@laura07 Aktuálna foto, moja žehliaca doska a jej 3 poťahy na sebe 😃:

laura07
autor
30. sep 2023

@h2 to máš super. Mne sa to celé urvalo a keď s tým nerozbijem najbližšie okno, tak bude dobre. 😩

viestta
30. sep 2023

@laura07 co je na tom zlozite? Vsak natiahnes potah, ked nechces otlacky tak das este tu seperacnu vrstvu vystrihnutu na mieru podla dosky, zaviazes stahujucu snurku, zacvaknes tie "podvazky" zo spodu, napnes a zehlis. Tam nie je vobec nic co treba sit.

kakakina
30. sep 2023

@laura07 niečo podobne , moja sa už nevyraba

laura07
autor
30. sep 2023

@viestta Joj. Však ti nerozumiem. 🙈 Ach. Takze nevyhodil a bojovať ešte ďalej? Ebne ma z toho. To z tej obr lasky k žehlenie, nezávidím aj dosku 🧘‍♀️

laura07
autor
30. sep 2023

@kakakina je dlho ešte vlhké to, čo s tým vyzehlis? Ja zvládam denne zmyvat, variť, robiť..žehlenie sa mi vyhýbalo 10rokov, ale teraz to nejde a ja som zúfalá.

viestta
30. sep 2023

@laura07 ja som k zehleniu vzdy pocitovala nenavist, ale nejak to dam, lebo musim. Ja mam dva potahy na sebe, medzi nimi jeden stary frote uterak zostrihnuty na mieru a kedze som ani netusila, ze sa predavaju podvazky na potahy na dosky, tak mam dole nasite snurky, ktorymi je vrchny zviazany. Ten vrchny potah som kupovala nejaky drahsi od Leifhaitu, hlavne je hrubsi

laura07
autor
30. sep 2023

@viestta keď pôjdeme “domov”, na návštevu, do Košíc, doniesiem ti to spraviť 🙈 ja som nemehlo na to. Ach jaj. Ešte že mám ten stôl a deky. 🤷‍♀️

majka99999
30. sep 2023

Ja mam 3 potahy, lebo ked som mala 2, pokazila sa doska, nejako sa to rozpadlo a muz mi to zvaril a samozrejme nedal potahy dole a prepalil mi ich. 😁 Tak mam 3 vrstvy, normalne v Lidli som kupila tento posledny, snurkami upevneny, nic sa neklze.

majka99999
30. sep 2023

Inac, akurat zehlim 🤣

laura07
autor
30. sep 2023

@majka99999 tak som asi debil alebo čo. Lebo aj toto ma šnúrky- ten látkový poťah, ale henten molitan pod ním si behá jak chce. 😡

laura07
autor
30. sep 2023

@majka99999 haha. Mám tu tak 7kosiel. Odkiaľ si? 🤣

kakakina
30. sep 2023

@laura07 mám túto trošku mi to trvá kým odfotím🙈,som o barlách .Nie nieje mokré ,hneď ako dozehlim odkladám.

lindous
30. sep 2023

https://www.datart.sk/Zehliaca-doska-Jata-848SC... my máme túto rebíko-dosku a som spokojná veľmi 🙂 je ťažšia, ale stabilná, nič sa neposúva, na dotyk síce nemám pocit, že by bola nejaká hrubá, ale nemám žiadne otlačky 😅

laura07
autor
30. sep 2023

@kakakina ale. Ja tiež krivkam. Mám zlomený malicek na nohe. 🥱 idem dať hľadať a kupujem dajakú mašinu. Ma to nebaví 🥱

kakakina
30. sep 2023

@laura07 juj to ja nám pred tromi týždňami vymenený bedrový klb,ešte ma predbehne von aj slimák 🤪

majka99999
30. sep 2023

@laura07 kosele neznasam, to zehlim parkrat do roka 1 kus, ked sa muz rozhodne dat si alebo obcas mam bluzku ja, nastastie. 😆

kakakina
30. sep 2023

@laura07 a poviem ti tajomstvo,s touto žehličkou ,si dnes manžel vyžehlil 4 košele a 4 ks posteľnej bielizne,a vôbec nehundral.(keďže ja ešte nemôžem dlho stať)

laura07
autor
30. sep 2023

@kakakina to mám odskúšané u chlapa. V novembri menil. V júli mal posledne mesačne liečenie. Drzim 👌 mužovi sa polepšilo. 🙂

simca06022011
30. sep 2023

Pod ten poťah tenký (no nie je trnky, ale proste robi tie mriezky) sa dava taka vatova podložka. Inak používam poťah z tchiba. Nebeha mi nič, jedine keď ak to zle zatiahnem. Ak nechceš mriežky, neviem ci sa dá ešte kúpiť ale k3dysi bola doska žehliaca ktorá bola z nejakého iného materiálu, nie kovovej mriežky, myslím ze nejaká drevotrieska.