Baby friendly hotel - Slovensko

5. dec 2023

Ahojte, poradíte na SVK kde sú tu baby friendly hotely? Našli sme ich iba pár a v porovnaní so zahraničím premrštené ceny 🤷 tak či náhodou sme neprehliadli nejaké

marci77
5. dec 2023

ano, su v nich prehnane ceny aj podla mna
su to hotely napr. zo siete trinityhotels, Sitno, Vysoke Tatry, Senec

ale skuste pozriet napr. hotel Salamandra pri B.Stiavnici, nam sa tam pacilo, boli sme tam na rekreacny poukaz uz davnejsie, strava, vybavenie hotela, aj lyziarsky svah hned vedla hotela boli super, vo vnutri je aj velka detska herna
do B.Stiavnice je to cez taky les cca 10-15minut

alebo penzion Marko pozrite tiez

autor
5. dec 2023

@marci77 áno Sitno som pozerala ale vychádza to na cca 350€ na noc pre 4 osoby (deti 4 a 0 rokov) a to mi príde teda dosť
Salamandru poznám to mi nenapadlo pozrieť, dik za tip idem kuknúť

autor
5. dec 2023

@marci77 fuuuu no salamandra vychádza tiež 331€ na noc ... A keď pozriem jarné prázdniny tak ešte 60€ na noc 😀

vkatush
5. dec 2023

Pozri si na ig profil s_detmi_na_potulkach. Majú tam veľa tipov na baby friendly hotel. Čo sa ceny týka, to už si musíš ty popozerať, skúsiť možno Zľavomat.

Ale cenu teraz počas zimy, sviatkov a prázdnin čakaj vysokú takmer všade. Cez prázdniny niekde dajú aj dvojnásobok normálnej, lebo je to pre nich "sezóna".

autor
5. dec 2023

@vkatush rozumiem, no akurát o týždeň ideme do baby friendly hotela do Maďarska a cena polovičná (cez Zľavomat) ako tu tak preto ma to zarazilo 🤷

madeincssr
5. dec 2023

Možno preskenovať skôr Moravu alebo aj Čechy. Tam je tá ponuka oveľa väčšia.

vkatush
5. dec 2023

My ideme o týždeň do Poľska a tiež zaplatíme o polovicu menej ako sme v lete platili na SVK 😁 tu máš vysokohorské prirážky asi aj v najhladovejšej doline.

autor
5. dec 2023

@vkatush a do ktorého hotela idete? ☺️

vkatush
5. dec 2023

Vypadol mi názov teraz, ale do Zakopaneho.
No mám v hľadáčiku asi 2-3 baby Friendly, čo chcem skúsiť neskôr (nášmu malému ešte toho veľa netreba 😁)

eva233
7. jan 2024

@madeincssr vieš aj poradiť nejaké výlety/atrakcie vhodné pre deti 4 a 0 na Morave? Viem zoo, aquaparky, ale hľadám ešte niečo ďalšie vďaka

dagas
7. jan 2024

My sme už dva krát boli v Huberte. Bolo super cez víkendy a prázdniny majú aj animátorov a pobytové balíčky za celkom fajn ceny

madeincssr
7. jan 2024

@eva233 skusim zopar z hlavy: KovoZOO Uherske Hradiste, cely Roznov pod Radhostem (park pred skanzenom popri Roznovskej Becve, Gibbon park - detsky zabavny park, letne kupalisko, oproti cez cestu pekny Camping Roznov s vlastnym bazenom, restikou a luxusnymi modernymi chatickami roznych velkosti, velky skanzen, vylet hore na Pustevny (auto, bus)), vedla Frenstat pod Radhostem (pekny kemp s malymi chatickami s vybavenim, ktory je koncipovany ako detske dopravne ihrisko, hned vedla je letne celonerezove kupalisko, bohuzial netermalne, ale zato pekne travniky, aj tien stromov sa najde, vylet na Pustevny lanovkou), pre vacsieho chlapceka (a tatinov) je super Koprivnice (az 3 automobilove muzea plus vystavena Slovenska strela). V Brne si pochvaluju Maximus resort (wellness) pri Brnenskej priehrade (Prygl), po ktorej premavaju ako MHD elektrolode, aj k hradu Veveri; pre vacsie deti vedecko-zabavny park Vida pri brnianskom vystavisku.

autor
7. jan 2024

@dagas áno v huberte sme boli aj my ten hotel poznáme, s deťmi fajn len chcela som niečo baby friendly a to Hubert nie je 😊 teraz sme boli v Maďarsku a nemuseli sme nič riešiť pre malú, mali tam prikrmy mlieko aj kaše pre deti do 1 roka, vaňu detskú detské bazény aj kútik kde boli hračky pre maličké deti... Takéto niečo hľadám aj na SVK 😊

eva233
7. jan 2024

Môžem poprosiť meno toho hotela v maďarskú?

eva233
7. jan 2024

@madeincssr ďakujem minulý rok sme boli v Brne v zoo aj vo vide. Zabavili sme sa ale je pravda že vída je skôr pre väčších.... Kovozoo je perfektná boli sme aj tam. Presne niečo také hľadám,, najaka zoo, kontaktná farma, lego, dopravné múzea, ihriska, plavba loďou a podobne. Roznov pozriem určite, vďaka za tip👍... Viete poradiť niečo aj na južnej Morave?

pomantac
7. jan 2024

Salamandra resort 👍

autor
7. jan 2024

@eva233 Oxigén family Hotel Nozsvaj

eva233
7. jan 2024

Toto vyzerá skvele, ale pre nás kus ďaleko, keďže pôjdeme s asi 4m bábätkom. Ale určite si odkladám 😍. Vďaka za tipy.... Ja tiež hľadám niečo lacnejšie lebo keď si človek všetko spočíta aby dal 1000e za 2+1 na 5 noci na sr ja neviem ale je to dosť 🙈

autor
7. jan 2024

@eva233 veď práve 🙈 my sme išli 2 dospelí 7 mesačná a 4 ročný a platili sme 150€ na noc za polpenziu (deti majú All inclusive), na Slovensku minimálne 300-350€ čo pozerám

madeincssr
7. jan 2024

@eva233 este doplnam: Lednice (nadherne zahrady, jazierka, minaret, replika stredovekej zrucaniny Januv hrad, plavba lodou, jazdy na voze s konikmi, nadherny zamok, sklenik, kde je tusim aj nejaka mini ZOO obojzivelnikov, ak sa dobre pamatam, v okoli vodne plochy s lesoparkmi s architektonickymi zahradno-parkovymi pamiatkami (Apollonuv chram...)