5 členná rodina do Chorvátska

anik56
25. jan 2015

Sme 5- členná rodina. Deti sú už dosť veľké, na ubytovanie si vyberáme apartmán v súkromí. Tento rok rozmýšľame ísť niekde do strednej Dalmácie. Vyhovujúce ubytovanie som našla na adrialin.sk. Len si neviem vybrať miesto. Môže mi niekto poradiť? Ide mi hlavne o more, pláž, prostredie. Mám na výber z možností: Pakoštane, Sukošane, Vodice, Gradač. Orebič. Prosím poraďte, do Chorvátska sa chystáme prvý krát.

sherynkamalinka
25. jan 2015

Nam sa vo vodiciach pacilo ak ti nevadi ticho

seahorse27
25. jan 2015

Boli sme 2x v Orebiči, je tam super. Par km odtial je dedinka Lovište - bozsky pokoj, malo ludi, okruhliaciky, ziadne balvany 🙂 Ale len pre tych, ktori maju radi naozaj klud, za nocnym zivotom potom treba ist do Orebicu.

anik56
autor
25. jan 2015

Ďakujem, ticho nám naozaj nevadí, práve naopak, radi si ho užijeme. A keď sa budeme chcieť zabaviť, autom sa niekde zavezieme. 😉

seahorse27
25. jan 2015

@anik56 Ale myslim, ze Adrialin nema ubytovanie v Lovisti. My tiez chodíme cez nich 🙂 Loviste sme objavili len nahodou, ked sme sa boli previest autom po polostrove 🙂

anik56
autor
25. jan 2015

@seahorse27 A ste spokojní s Adrialinom? Sú apartmány také, ako na fotkách? A konečná cena platí, alebo sa ešte niečo dopláca na mieste?

katarina644
25. jan 2015

@anik56 my sme boli v orebici a pre deti ako vysite. nadherne. len je to velmi daleko, ale my s malymi detmi dva a styri sme to zvladli celkom fajn.

seahorse27
25. jan 2015

@anik56 my sme spokojní, fotky zodpovedajú skutočnosti a nič sa uz nedopláca, iba ak by ste si vybrali takú možnosť - pri niektorých apartmánoch sa dá zaplatiť vopred len záloha a zvyšok na mieste. Navyše uz nič.

olivetree
26. jan 2015

My sme boli pred 3 rokmi v Chorvátsku v apartmánoch na ostrove Brač v Supetare. Apartmány sa volali vila Ina. Super apartmány s 2 spálňami, možné aj pre 5 osôb, s kuchynkou, klimatizáciou, a balkónom. Auto sme parkovali hneď pri apartmáne. Od pláže asi 200metrov. V stredisku máš kopec možností sa pomerne lacno vystravovať. Cestovali sme cez cestovku FIFO, oni sú už dlho na trhu , boli sme s nimi viackrát a dodržia to, čo sľúbia. Skús pozrieť na www.fifo.sk

lucinocka
26. jan 2015

@anik56 S 5 detmi cestu do Lovista si neviem ani predstavit:D dufam, ze im aspon v aute nebyva zle...lebo cela cesta po peljesaci je na grc...a aj ta od trajektu po Loviste...

yanni
26. jan 2015

@lucinocka no ked su 5 clenna rodina, tak asi 3 deti a 2 dospelaci, nie? 😀
Do Chorvatska sice nechodime, to uz popzname aj lepsie destinacie ale tiez s 3. detmi a este relativne malymi a v pohode aj cez 1000 km. Musia sa len robit prestavky a najlepsie ist na noc.

lucinocka
26. jan 2015

@yanni jaj, som zle precitala:D no to zavisi od deti...moja je v aute hystericka...z presova do orebica je 1500 km... my chodime 2 dni, 2x rocne, lebo dat to na jeden den bola samovrazda....a s tym ze poslednych 30 km po dialnici uz dobreze neplaceme od unavy, neviem si predstavit koncit naopak tymi vselijakymi zakrutami a uzkou cestou do Lovista...

yanni
26. jan 2015

@lucinocka no nasi zvladaju dobre, len ja nezvladam. Ja zakruty neznasam, staci mi ku svokrovcom, to je sama serpentinka a uz mi ke na bleeee. Inak to sa taha asi cely zivot, mne uz ako dietatu byvalo zle, napchavali ma Kinedrilom a krpci v pohode. Len musime mat vela jediva so sebou. Cim viac, tym lepsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anik56
autor
28. jan 2015

Dievčatá, ďakujem všetkým. Deti sú už dosť veľké (12 - 15 rokov) a cestu zvládnu bez problémov. A za volantom sa vystriedame s manželom. Takže už teraz sa teším na dovolenku! 🙂

madeleine
5. jún 2019

@anik56 Oribc je naaadherny! Tam som stravila niekolko rokov svoju dovolenku. Oproti je nadherny ostrov Korcula, samotny Orebic je mile miesto. Kusok do Dubrovnika, vylet si nenechajte ujst.