Aká je najlepšia elektronická pestúnka na dovolenku?

poppy1
25. aug 2011

Ahojte! Chystame sa s nasou malou do Tatier- do penzionu a uvazovala som nad kupou vysielacky, resp. elektronickej pestunky. Chcela by som vecer malu ulozit do postele a ist s ostatnymi von pred penzion, kde sa bude grilovat, posedavat a tak. Existuje pestunka, ktora je na toto vhodna a napriek ruchu a stenam penzionu fungovat? Vobec sa v tomto nevyznam tak prosim o radu. Viete mi odporucit konkretnu znacku? Dakujem!

cmulinko
25. aug 2011

podobna otazka tu nedavno bola.vsetky pestunky funguju na rovnakom principe....ty potrebujes taku,ktora bude mat co najdlhsiu dostupnost signalu....ale cca 300m by ti malo stacit....na znacke nezalezi.

meza
26. aug 2011

ahoj tak my mame philips a sme velmi spokojni,ma 10 rokov a funguje a ma dosah tusim cca 200-250m
http://www.shop-mania.sk/bezpecnost-a-zdravie/p...

luciferkax
26. aug 2011

aj my sme mali philips držala 3 roky a bola dosť citlivá, že bolo počoť aj slabé zvuky mrnkanie a tak

lusilia
26. aug 2011

neviem ci tu mozem odporucit obchod, ale ja som kupovala cez mall, tiez philips 525, mali sice vtedy lepsie ceny, ale aj teraz sa to da a teda som s nou velmi spokojna, naozaj citlivost super a ziadne sumenie...a tede myslism, ze aj ten dosah bude dstacujuci 😉

gepardica
26. aug 2011

Ahoj ja tiez mam pri Mirke philips a zatial je najpepsi.