Aké máte stany k vode?

damiana1992
3. jún 2021

Chcela by som kúpiť stan prípade polostan k vode, kvôli maličkemu synovi, ale neviem sa rozhodnúť, máte nejaké stany, nám by bol ideálny nejaký menší nakoľko auto nemáme, tak niečo čo sa dá v pohode vziať. Ďakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzupi898
3. jún 2021

ja mám rada tie polostany, čo sa samé aj rozložia, to ti je dobrá vec, vezmeš ho bez problémov do ruky, rozložíš, potom zložíš a ideš, akože to je dobrá kúpa 😉

dskjhfdlkdjhl
3. jún 2021

@damiana1992 ked sme mali malinke deti, tak sme k moru nosili taky vylozene detsky stan-myslim, ze z Dracika. Tam som zvykla dieta nakojit a potom tam aj spalo. Navyse ten stan deti vyuzili aj doma, v izbe na hranie. Teraz tipujem, ze su uz aj tie z hrackarstva kvalitnejsie, ja pisem o stane spred takmer 20-tich rokov.

dskjhfdlkdjhl
3. jún 2021

@viestta ten vyzera naozaj dobre😉

simsalabim
3. jún 2021

@damiana1992 my mame zrejme predchodcu tohto https://www.decathlon.sk/pristresok-compact-fre... a nic dokonalejsie sme nemali. A to sme mali tych stanov uz niekolko, kedze nastrasie dieta ma 22, takze sme odskusali uz vselico. Aj v silnom vetre drzi ako pribity, nie je v nom horuco, je v nom vela miesta... nas sa navyse sklada jednym pohybom ako dazdnik, tento tusim nie...ale vyzera podobne. Mozno ten dazdnikovy este naskladnia, lebo babrat sa s tymi kovovymi tyckami je nic moc.

damiana1992
autor
3. jún 2021

Ďakujem už som si vybrala 😇😇

zuzpar
3. jún 2021

@simsalabim Aj my mame nejaky z decathlonu, len ten vychadzal nejakych 24 euro ci tak nejako ked sme ho kupovali a je super. Ja nedam na taketo veci dopustit k vode, to je to najlepsie, deti sa skryju, oddychnu, Janka si tam aj podriemka 🙂

simsalabim
3. jún 2021

@zuzpar suhlasim, ale nie je stan ako stan. Mali sme aj take, v ktorych sa nedalo od horucavy vydrzat.