Autobusom do Poľska

5. aug 2023

Dobrý deň, cez ktoré slovenské mestá sa najlepšie dostanem do Poľska? Alebo cez ktoré by som mohla prekročiť hranicu q v poľsku nastúpiť na autobus? Slovensko má malú dopravu s Poľskom chodí niekto z vás do Poľska odkiaľ je najlepšie ďakujem

nikus93
5. aug 2023

Znama chodi z ke flixbusom

marcella1979
5. aug 2023

ahoj.zalezi, kam do polska treba ist a odkial zo slovenska. z bratislavy cez zilinu do krakowa napr.ide bus. cez net sa daju kupit listky za par eur.

autor
5. aug 2023

@marcella1979 Odkiaľ - Banská Bystrica

autor
5. aug 2023

@marcella1979 Problém je ten že Slovenské autobusy chodia veľmi málo do Poľska.

Mne stačí prekročiť hranicu a v poľsku si už autobus dokážem nájsť.

vanilkovazmrzka
5. aug 2023

He? Normalne si na cp.sk vyhladaj spojenie

autor
5. aug 2023

@nikus93 a aké má skúsenosti s touto autobusovou dopravou ak sa smiem opýtať

marcella1979
5. aug 2023

my chodievame flixbusom.ti su po celej europe. naposledy som za listok platila 7 eur vratane miestenky. nevyhoda je, ak ti nepasuju spoje. skus teda www.flixbus.com . alternativa vlak z bb do ziliny/cadce a tam cez jablunkov do polska.

autor
5. aug 2023

@marcella1979 ďakujem a chodí na čas? Do ktorého mesta chodíte flixbusom?

nikus93
5. aug 2023

Stale bolo vsetko v poriadku.

marcella1979
5. aug 2023

prave som ti to pozrela. na stranke www.flixbus.sk ide napr.zo ziliny o 16.50 za 15eur. cesta trva 3.5hodiny a prides na hl.aut.stanicu do krakowa. hned vedla je aj vlakova stanica.ak by si chcela ist z lbavy, tam je viac moznosti, niekt.idu cez brno, kde treba presadat a trva to dlhsie. najlepsie z bb je dojst do ziliny/ cadce a nastupit na flixbus. dokonca maju sluzbu sledovač ciest, kde si vies presne pozriet, kde sa bus nachadza.

autor
5. aug 2023

@marcella1979 ďakujem a posledná otázka, z krakowa ide z akej zastávky (číslo).

marcella1979
5. aug 2023

z krakowa kam? naspät do ziliny?

autor
5. aug 2023
marcella1979
5. aug 2023

budes mat na listku napisane...vzdy ide z toho isteho miesta. ked vyjdes z budovy, hore schodami treba ist a po pravej ruke budu autobusy. treba sa aj opytat, je to tam troska neprehladne.hlavne ak clovek ide 1.krat. a citat vies, netreba sa bať😁

autor
5. aug 2023

@marcella1979 výborne ďakujem za pomoc, pekný deň prajem