Bezpečnostná situácia v Turecku v lete 2107

flower24
30. júl 2017

Ahojte, vratili ste sa niektora v tomto obdobi alebo planujete dovolenku v Turecku? Neviem pre nas najst nic vhodne v Grecku, kedze chceme ist o tyzden a vsetky dobre hotely su vypredane na dany termin. Boli sme v Turecku 3r. dozadu a bolo super, no teraz sa obavam bezpecnostnej situacie :-/ Aku mate skusenost v tomto obdobi? Dakujem

novana
30. júl 2017

@flower24, dovolenka v Turecku (nielen) je v mojich očiach ako ruská ruleta. Ale na druhej strane - to by sme nemohli ani hlavu z okna vystrčiť. Nikdy nevieš, kde sa čo zomelie.

lilyianka
30. júl 2017

@flower24 kolega prisiel pred tyzdnom z Turecka a vsetko ok...absolutne nic nepostrehol....
Vies aj na Slovensku sa ti moze cokolvek prihodit,takze ono je to bud alebo...

elenajezova
30. júl 2017

Mňa zaujal ten rok 2107... To je veru ďaleká budúcnosť... To tu my už veru dávno nebudeme. A čo bude vtedy v Turecku... To asi nikto nevie😁😁😁

oli18
30. júl 2017

Tí, čo sa šťastne vrátili, ti doporučia ísť. Tá Češka, ktorá je už na druhom svete, ak by prežila, by ťa odradila. Je to na každom, ako sa rozhodne. Neviem, ako ťa ovplyvni moja odpoveď, ale ja som si v r. 2014 a 2015 myslela, že už do konca života budem chodiť len do Turecka. Ale rýchlo som vytriezvela ☹

martina1305
30. júl 2017

ja chodim do Turecka pomaly uz 20 rokov, bola som tam viacejkrat, aj tento mesiac som bola 11 dni a vsetko ok.....ale stat sa samozrejme môze kedykolvek, kdekolvek, nielen v Turecku

mimulik
30. júl 2017

Tiez som sa pred tyzdnom vratila z Tureka a vsetko bolo super..aj na vyletoch sme boli..ale ako sa pise vyssie stat sa moze cokolvek kdekolvek...

lilka5566
3. aug 2017

Jasne stať sa ti niečo môže kdekoľvek,ale načo provokovat a teperit sa tam ? 🙂 Ale to je už každého rozhodnutie ,ja by som nesla

flower24
autor
8. aug 2017

@elenajezova Jasne, ze je to preklep 😀

flower24
autor
8. aug 2017

Rozhodli sme sa pre inu krajinu. Ano, aj my sme tam boli v 2014 a vsetko bolo super, no pri 6r.trvajucej obcianskej vojne za hranicami a diktatorom pri moci snaziacim sa zvrhnut demokraciu, si radsej necham zajst chut.