Boli ste na dovolenke na severnom Cypre s deťmi?

andrea77
2. aug 2014

V stredu letíme s 2 detmi na Severny Cyprus,len sa obávam toho letu, ževraj 3 hodiny let,potom medzipristátie v Turecku, že sa v lietadle sedí aj 2 hodiny a potom ešte cca pol hodina letu na Cyprus. Ako ste to zvládli s deťmi,ozaj sa až tak dlho čaká v Turecku na letisku?vdaka

sonoga
2. aug 2014

Moji rodicia boli minuly rok a zobrali aj moje deti, boli presne v takom veku, syn 11 rokov a dcera 5 rokov. V pohode to zvladali. Nepoviem kolko cakali alebo teda kolko sa caka normalne v Turecku, pretoze mali nejaku poruchu na lietadle, tak museli vsetci vystupit, takze sa to pretiahlo. Ale v pohode. Nic nehovorili. A mamka hovori, ze tam bolo najkrajsie, zo vsetkych destinacii, kde boli.

simimata
2. aug 2014

Ahoj...ano,je to pravda...najkrajsie zo vsetkych destincii. My sme boli pred mesiacom,bolo super a v Turecku sme stali asi tak 45 min. max. hodinku,nasa ma 5 rokov a vsetko v pohode zvladla...peknu dovolenku prajem 🙂

l3yla
2. aug 2014

Cyprus je jedna neuveriteľne krásna destinácia. Milujem to tam najviac zo všetkých destinácií kde som bola. Cyprus je srdcovka.
Let určite zvládnete.Prajem krásnu dovolenku 🙂

nelinka2009
3. aug 2014

Bola som, manzel je vojak a bol tam na misii bolo uzasne aj ked trosku drahsie, nemas sa coho bat. Nasa mala len 3 a v pohodicke s nizkonakladovkou... Naozaj sa niet coho bat.

matatobias
3. aug 2014

My sme boli na Severno Cypre minuli rok.Cesta bola super medzi pristatie v Turecku trvalo asi30min.Malý mal zažitok okolo doplnania paliva.Len bola dost pustaná klima tak po prílete domou ostal chorý.Bolo na dovolenke super podnebie a nádherné more. 😉

olioza
3. aug 2014

my sme sa vratili v pondelok z Cypru, cakali sme hodinu tam aj spyť.. deti sme mali 3 a 66 r. a ta mladšia to lepsie zvladla ako staršia.. mna osobne cyprus ako krajina neslovil moc.. v podstate tam neni nic, len kamene, piesok sem tam nejaky strom, hrzne sucho.. v rezorte kde sme boli bolo krasne, nadherna zahrada, ale inak v okoli onicom. stavby vedla hotela, neporiadok smeti.... takze nemali sme ani moznost ist na suveniry pozret.. iba ak taxikom do mesta a to bola hodina cesty... kamarati tam boli objednali si taxik z recepsie, lacnejsie to vyslo ako cez fak. vylet. a more je tam úúúúžasneeeee
peknu dovolenku