Boli ste na dovolenke v hoteli Sunny Bay v Pomorí?

vymyslena369
2. jún 2014

Ahojte, chcem sa informovať, či niekto z vás bol na dovolenke v Pomorí, konkrétne hotel Sunny Bay.
Ako sa vám tam páčilo, myslím aj celé Pomorie, nie len hotel, aké boli pláže, reštiky, atď.... čo by ste mi odporučili. Ďakujem 😉 nech viem, čo nás čaká...

nicolle21
2. jún 2014

ahoj, ja som v pomori robila delegatku, hotel som kukla na mape a je to v starom meste rovno pri plazi, poloha je fajn, budete mat plaz pod nosom, centrum s pesou zonou je v opacnom smere, tam sa da dostat aj po tej ulici co ide popri plazi a utesoch a celkom pekne restiky, posedenia na vecer.. inak plaz je fajn, piesok, dno tiez piesocnate, pokial sa pamatam (bola som tam asi len 2x, viac som nestihala)..
a co by som ti odporucila.. hmm, vylety lodkou, okolo pomoria sa robia, tie si viete vybavit aj sami, dlhsie vylety do Sozopolu (myslim, ze aj lodkou) a do Nesebaru (jazdi autobus kazdu chvilu), na nakupy jednoznacne Burgas, busy su kazdych 20minut a tam vas bus vysadi rovno vedla zeleznicnej stanice, kde prakticky zacina pesia zona a oplati sa tam nakupovat ovela viac.. mozno vas to bude tahat aj do noveho mesta v Pomori pozriet, to nemusite, lebo to je len penzion na penzione a plaz z velkej casti sukromna (je tam jeden velky holandsky hotel), inak tam nie je nic.. ine ma nenapada, ak by si mala este konkretne otazky, tak sa pytaj 🙂

tritata
3. jún 2014

my sme boli v pomori pred dvomi rokmi a tento rok tam ideme znovu nam sa tam velmi pačilo stare mesto dycha svojou atmosferou , my sme mali ubytovanie v apartmane bez stravy nakolko v bulharsku je lacne stravovanie tam sa najete za lepšie ceny ako u nas... jednoznačne doporučujem

seahorse27
3. jún 2014

Kolegyna bola v tomto hoteli asi pred 3 rokmi, bola velmi spokojna s hotelom ako aj s destinaciou 🙂