Boli ste niekto na dovolenke v Tunisku - Nour Palace Mahdia?

matulindaaa
28. jan 2020

Baby ak ste boli poprosím info chystáme sa tento rok 🙂

solinkarka
28. jan 2020

my sme boli v Nour Palace 2roky dozadu...hned by som sa tam este vratila...ak mas nejake otazky kludne apis do IP

matulindaaa
autor
28. jan 2020

je to som rada 🙂 troška sa bojím idem s trojročným a 6 ročným chlapcom či je to ok?

matulindaaa
autor
28. jan 2020

Dlho sa cestuje autobusom z letiska?

solinkarka
28. jan 2020

@matulindaaa napis mi do IP

hefo
28. jan 2020

Ak sa za ostatné dva roky nejako nezopsuli, tak Nour Palace je veľmi v pohode.

Cesta z letiska v Monastire je dosť dlhá, keďže je to až v Mahdii. So zastávkami v ostatných hoteloch možno aj hodina a pol (len čistá cesta odkedy autobus vyrazí z letiska, k tomu ešte čakanie na odchod... Mňa osobne vtedy rozbolela hlava, lebo som dlho nič nepil, takže odporúčam si napriek zdieračským cenám si niečo kúpiť na letisku - na Slovensku; nepamätám si, či sa aj v Monastire dalo niečo, lebo sme sa všetci sypali von k autobusom).

zmal22
31. jan 2020

Tiez ma zaujima tento hotel, mam super cenu z viedne termin 30.5.-6.6. Neviete kolko tam bude stupnov, bude teple more? Dik

mumlicek7
14. apr 2022

@matulindaaa ahoj boli ste minulý rok v niektorých z hotelov co ste písali na dovolenke ak áno prosím vašu recenziu mi mame v plane ísť Tunis mame tieto hotely mahdia beach alebo Turecko

matulindaaa
autor
23. máj 2022

@mumlicek7 bohužiaľ sme to kôli korone museli zrušiť takže sme sa tam nedostli 🙂