Boli ste niekto v Turecku- Mahmutlar ?

marina24
25. máj 2019

ahojte,
chystám letnú dovču do apartmánu do Mahmutlaru, zaujíma ma, čo je to za mesto, a hlavne čo pláž a more? Je moc vlnisté, či pokojné? Hlboké alebo plytké? dočiahli ste, je čisté, je niekde tam prístav? more je najdôležitejšie pre nás. Ďakujem)🙂

eliska13
26. máj 2019

@marina24 bola som, ale už 15 r nazad😁mesto pekne, pláž pekná more stále búrlivé, zo začiatku plytké, ale na môj vkus sprudka hneď hlbsie. Často bola červená vlajka, pláž drobný strk.Prístav si nepamätám tuším nebol

cimmka
26. máj 2019

@marina24 Ahoj boli sme tam pred par rokmi v hoteli May garden, bol to začiatok júla, celý týždeň búrlivé more, bazény to istili. Vlny mali aj 2m, od kraja cca 8 m sme dočiahli a hneď hlboké. Plaž štrkovo-piesková. Prístav bol odtiaľ cca 6 km. Nad ním pevnosť Alanya

eliska13
26. máj 2019

@marina24 my sme často chodili večer tým ich autobusom do Alanye.A čo si pamätám často boli v mori veľké skaly.Ja sa vody nebojím, ale také vlny ako tam som nikde nezažila.

tenerifka
26. máj 2019

@marina24 ja len nechapem, preco si si toto nezistovala este pred rezervaciou? Ved existje Google maps, Tripadvisor.....vsade najdes fotky a recenzie.More je pre vas najdolezitejsie, ale zda sa, ze ste urobili chybu a vobec si ho neuzijete

marina24
autor
26. máj 2019

čiže je tam poriadne vlnisté a hlboké more kolom tej piesočnatej pláže , áno ?🙂 nedá sa okúpať ?:D ani v blízkych dedinách, stále to isté? myslím OBA napríklad pláž,,alebo tak, nedá sa nikam prejsť kde je to menej burlivé?dakujem

zuzumajko
27. máj 2019

@marina24 zavisi. My sme boli v Mahmutlare pred 5 rokmi a more cely cas pokojne 🙂 raz bola cervena zastava. Ked sme tam boli my, Mahmutlar este nebol uplne vybudovany, stale sa tam stavalo, trosku neporiadok. Ale je tam super supermarket a mne sa tam skutocne pacilo. Promenada popri mori je krasna, chodia tam autobusy a dolmuse (miniautobusy) do alanye. Ked bude cervena zasyava, bezte na hrad do alanye alebo sa len tak prejst. Prajem peknu dofcu 🙂

tequelinka
27. jún 2019

mahmutlar jeadherny, mozem odporucit, aj alanya, aj vsetko 🙂 paci sa mi tam, pochodila som velmi vela, s partnerom,ale aj s priatelmi, ci sama, pacilo sa nam velmi🙂 nemozem povedat nic zle na turecko, velmi krasna krajina, chodili sme na rozne vylety najma cez ck Nasa tour z alanye, ktore sa nam pacili, velmi velmi 🙂 napr. side, alebo mesto alanya, hrad, lode, kadeco sme vyuzili...🙂 naprosta spokojnosť, mahmutlar je taksito nadherny najma promenada s palmami 🙂 more je uz o nieco horsie so vstupom a kamienkami....avsak pripomina mi to troska chorvatsko