Camping v Chorvátsku

24. aug 2022

Ahojte. Prosim poradite mi s akym campom ste spokojne v Chorvatsku? Chceli by sme ist o 2 dni autom na blind kempovat k moru. Idealne niekde severne, nech to nie je daleko

viestta
24. aug 2022

Crvena luka alebo Pakostane. Tie mame vyskúšané, obidva fajn

autor
24. aug 2022

@viestta dakujem, skusam pozerat, mozem sa opytat kolko ste tam cca platili v campe? My sme zvyknuti kempovat vsade mozne, ale tentoktat chceme Chorvatsko, ale vyskakuju na mna teda sialene ceny.

zutera
24. aug 2022

Poreč, Zelená laguna,4 hvězdičkový camping

autor
24. aug 2022

@zutera mozem sa opytat, v ktorom campe a ake su tam ceny za noc?

zutera
24. aug 2022

Mám pocit že platili 65eur za noc za místo,ale to taky záleží jaké místo to je.Tech 65 je hned u moře.My jsme tam byli v mobilním domě hned vedle,je tam krásně

autor
24. aug 2022

@zutera vedela by si hodit aj nejaky link na web, zeby som si to pozrela?

viestta
24. aug 2022

To už bolo pred par rokmi, takže už ani nepamätám, a ani ti to nepomôže, aj keby som pamatala

autor
24. aug 2022

@viestta jasne, chapem. Ceny sa z roka na rok dvihaju. Popozeram.

76california
24. aug 2022

ufff 65 za kemp sa mi zda veľa...solidne ubytovanie stoji v dedinke Sabunike, co je pri mestečku NIn, plaze pieskove, zátoka, teplé more... max 80eur

zutera
24. aug 2022

@76california jo na první pohled je to moc,ale v té ceně je spousta věcí -bazeny, tobogany, celodenní animátoři,vstup do kina, rokové koncerty, diskotéky, každý večer program, golfové hřiště, tenisové kurty.....a mnoho dalšího 😉 to je všechno v tom rezortu

evabb35
24. aug 2022

Poreč Bijela Uvala 4 hviezdičkový kemp

lucik194
24. aug 2022

je tu skupina kempujeme s detickami, je tam vela recenzii

lucik194
24. aug 2022

na istrii som kempovala
Polari camp ( drahsi, vyssia kategoria), juzne od rovinj

lanterna premium camping ( drahsi, vyssia kategoria)

najlacnejsi arena indije campsite juzne od puly (banjole)

evabb35
25. aug 2022

Kemping nie je lacná záležitosť. Tie "drahšie" kempy na rozdiel od tých malých, dedinských, možno cenovo dostupnejších, majú vlastné, upravené, udržiavané pláže, čo je pri malom dieťati veľmi dôležité. V kempoch v častiach, kde sa nachádzajú stany je viac zelene, sú tam stromy, kvetinové záhony a na rozdiel od tých dedinských obsahujú bezbariérové chodníčky, umyvárky sú samozrejme na vyššiu kapacitu, sú udržiavané v čistote viackrát denne a sú tam k dispozícii pračky, kuchynky a samozrejme chladničky.

evabb35
25. aug 2022

ďalšia dosť dôležitá vec pri kempovaní - elektrické rozvody. V tých dedinských, cenovo dostupnejších kempoch sú tie rozvody nie také kvalitné, takže tam zvykne dochádzať k preťaženiu a k výpadkom elektrického prúdu pomerne často.