Cenovo prístupné a pekné ubytovanie v Tatranskej Lomnici

suschi6
11. júl 2017

Ahojte, poradte prosim nejake nie prílis drahe a zároven pekne ubytovanie v Tatrach. Najradsej by sme Tatransku Lomnicu hlavne koli 1,5 rocnej dcerke. Pozerala som aj rozne ubytovania v dedinkach nedaleko od Tatier, ale to sa treba vsade dopravit vlakom alebo autom a radi by sme si po veceroch vysli s malou niekam na vychdzaku, pripadne sadnuť na veceru niekam (ak by to nebol hotel so stravou) a aby sa mala kde dcerka vysantit. V podstate nam nezalezi na tom ci pojde o apartman, penzion, hotel, ci so stravou ci bez. Len aby to bolo na mieste kde je trochu zivsie a babyfriendly. Po dva roky sme boli v hoteli Atrium v Smokovci ale teraz by sme radi do Tatranskej Lomnice a na internete je toho take kvantum ze neviem preco sa rozhodnut. Tak by som bola vdacna za kazde odporucanie. Možno sa pripoji aj dalsia rodina s dietatom tak ak by niekto vedel o peknom byvani pre dve rodinky s vlastnou kuchynkou za dobru cenu budem vdacna 🙂
Dakujem za kazdu radu. 🙂

terezka1947
11. júl 2017

@suschi6 niekedy a sme chodievali do penzionu Slalom,to je blizko stanice,nebolo tam zle,aj strava ta bola,akurat cenu si nepamatam
ale aj v Tulipane je ok,akurat drahsie....
apartmany nepoznam....mozno aj lacnejsie by vysli

5peta1
11. júl 2017

My sme sa teraz vratili z dovolenky z Tatier. Byvali sme v apartmane v penzione Kamzik v Starej Lesnej, co je cca 5km pod Tatranskou Lomnicou. Bolo tam uzasne. Vyborna strava, neuveritelny personal. Krasne prostredie, penzion bol situovany viac na okraji Lesnej pri potoku a z balkona som mala vyhlad na Lomnicak. Boli sme 4 dospeli a dve trojrocne deti na tri noci. Platili sme 300eur aj so stravou pre vsetkych a pristelkou pre jedno dieta. Pre druhe dieta sme mali vlastnu postielku, ale myslim, ze by nebol problem sa dohodnut. Penzion ma vlastne detske ihrisko (smyklavka, hojdacka, trampolina) a najdu sa aj nejake hracky vo vnutri. Vonku je terasa, hned pri ihrisku. Co sa wellnessu tyka, maju len jednu saunu a vyrivku za poplatok, ale mozete ju vyuzit sukromne. Problem vsak je, ze vsade musite autom, nakolko najblizsia vlakova stanica je cca 3km od penzionu. Ale zas hned pri vlaku je bezplatne parkovisko. Ale poprechadzat sa da aj pri penzione popri potoku. Ako my sa tam urcite vratime aj buduci rok. Za tie peniaze luxus a musim skonstatovat, ze personal mnohych luxusnejsich hotelov by sa od tychto mal co ucit. Neexistovalo tam slovicko nie, neda sa

terezka1947
11. júl 2017

@5peta1 dala si mi dobry tip,musim si zapamatat ten penzion

5peta1
11. júl 2017

@terezka1947 ak to budes pozerat, daj si pozor, lebo existuje aj penzion Kamzik v Zdiari. Tento, kde sme boli my ma stranku penzionkamzik.com, ten v Zdiari penzionkamzik.sk. Mna to teda dost zblblo 😉

terezka1947
11. júl 2017

@5peta1 my az do zdiaru nechodievame,hooooci kraj je to pekny a uz som si aj pozerala stranku,xi
dobry tip,lebo radi chodievame do Tatier,prave okalita T.Lomnica je dobra pre male deti,vsade blizko....teda,vsade-s malickymi detmi,kociarom bolo ok tam pobehovat po chodnikoch

5peta1
11. júl 2017

Ano, ja som tiez Tatra-maniacka. Len ma stvu tie neuveritelne ceny, ktore z roka na rok rastu. A ak chces nieco, cenovo dostupnejsie a priamo v "centre", tak je to vacsionou katastrofa. Preto ma velmi prijemne prekvapil tento penzion... Ako povedzme si pravdu, ze na Tatry je to prakticky zadarmo. A tie sluzby, naozaj na urovni a bolo tam cisto, ticho. Naozaj super... ale teda, nech len nebasnim, jedno najma pre mna a muza negativum, boli tvrde postele. Ale to je zas len vec vkusu. Niekomu to vyhovuje, nam zial nie... ale prezili sme to 😉

suschi6
autor
11. júl 2017

@5peta1 znie to super, aj cena paradna...len ono keyz ideme predsa dve rodiny to by bolo super...ale ak pojdeme sami radsej by som predsa viac v centre, prave koli tomu co pises, ze vsade treba autom. ale mrknem to...dakujem za typ

heluska0601
11. júl 2017

Za mna hotel slovan