Chorvátsko Nin

katka24879
26. dec 2017

Ahojte,tento rok sme boli na dovolenke v Nine v Chorvátsku,velmi sa nám páčilo hlavne kvôli klude a deťom....Teraz by sme chceli ísť cez letné prázdniny,išlo by nás dokopy 9 ludí a chcela som sa spýtať či náhodou nemá niekto súkromne spojenie na nejaký apartmán,myslím tak že nie cez cestovku,ale priamo na majitela...My sme boli v domčeku kde sme si varili a mali svoje súkromie a chceli by sme aj tentoraz,tam kde sme boli bola kapacita 6+1 ludí...Ďakujem za prípadnú odpoveď,radu,kontakt..Katka

mata25
26. dec 2017

Ja mam kontakt a skvele apartmany v Privlake. To je 4km od Ninu.

michaella94
26. dec 2017

skus pozriet straku hrvatska.sk tam si das destinaciu ktoru chces a vyjdu ti vsetky ponuky kde je vsetko rozpisane aj kapacita...my sme tak boli tento rok blizko ninu a uz mame objednane aj na dalsie leto....hned si tam vies rezervovat a pises priamo s majitelom 🙂 my sme si davali do google translator a pekne nam to prelozilo nebbol problem sa dorozumiet 🙂

katka24879
autor
26. dec 2017

@mata25 to by bolo super,aj by ste mi vedela poslať nejaké linky aby som si vedela pozrieť cenu?alebo máte kontak priamo na majitelov?

mata25
26. dec 2017

@katka24879 pohladam vizitku a poslem vam kontakt. My sme u nich boli uz 5-6 krat. Velmi prijemny ludia a maju nadhernu zahradu s detskym ihriskom.
Poslem do ip.

alami
26. dec 2017

Ahoj. My sme boli v Nine cez jednu pani tu z MK. Teda Slovenka. S priateľom tam má svoj apartmán, tak spolupráca cez MKsuper. A boli veľmi milí obaja. Spokojní sme boli. Jej nick je milushka41. Buď si ju tu vyhľadaj v diskusiách,alebo jej nápis IP,ak je ešte na MK. Ak by nie, mám aj jej tel.cislo, možno aj mail. Pokukam v správach.

katka24879
autor
26. dec 2017

@alami super idem to pozrieť

alami
26. dec 2017

@katka24879 Villa Karpatia sa to asi volalo. Aj na FB nájdeš.

duracikova
26. dec 2017

Aj my sme boli v Karpatii a perfektne. Ideme aj buduci rok.

jancika275
5. feb 2018

@katka24879 ahoj, chcela by som sa spytat ci je v Nine nieco pre deti, myslim ihrisko, kolotoce a tak. A ci tam je promenada so stankami, restauracie, zmrzka? Na plazi je velmi vela ludi alebo sa to da? Dakujem

katka24879
autor
6. feb 2018

@jancika275 Ahoj,je to tam skôr také kludnejšie,na oddýchnutie.Pláž,neviem síce ako je s atrakciami cez sezonu,my sme boli do teraz vždy pred sezonou,tobogány,kolotoče nie ale je tam možnosť ísť do neďalekého akoby kempu kde sa platilo za vstup tam bolo naozaj všetko na míňanie peniažkou velmi vela vecí....prešli sme tam na pešo,bývali sme pár metrov od mestečka Nin...no a čo sa týka reštaurácií,stánkou a pstatného čo píšete,toto všetko sa nachádza v tomto mestečku-ostrovčeku.My sme sa tam naozaj velmi dobre cítili,ceny fajn,pláž pre nás vyhovujúca s pozvolným vzostupom,dalo sa aj plávať aj len tak chodiť v mori a s jednej strany to bolo pre bábätká na nezaplatenud,nizučká voda,teplá,riadne prehriata slnkom.Naše deti boli pri mori len na tomto mieste a ani nechcú počuť o nejakej inej časti Chorvátska a ludia velmi milý....

katka24879
autor
6. feb 2018

A ešte predsa k tomu ihrisku a pieskovisku na pláži je pirsku dosť a v menovanom mestečku je velké ihrisko sprístupnené pre verejnosť,tam sme boli tiež často

fc
31. júl 2018

@katka24879 Dobrý deň. Tiež ideme budúci týždeň do Ninu - prvýkrát. A chcem sa opýtať, kde presne je to veľké ihrisko prístupné pre verejnosť? A tiež, že aký kemp ste myslela, kde sa platil vstup a čo tam bolo v cene? Ďakujem vopred za odpoveď.

takaakoty
31. júl 2018

@mata25 Môžeš prosim poslať aj mne? Ďakujem

katka24879
autor
1. aug 2018

Ahojte s Ninu sme sa vrátili v sobotu,bolo úžasne,more je trochu pouoravované po vlaňajších záplavách,ale aj deti,plavci aj neplavci si prídu na svoje...ten kemp je v Zatone,ale čo sa týka vstupného a čo všetko zahrňa to neviem,my sme tam boli pozrieť...ubytovaný sme boli v dome...jediné čo viem a to bolo vlani,tento rok sme tam neboli,nám povedal pán čo tam strážil objekt že po 18-tej hodine je vstup zdarma do objedtu,ale či je to tak aj tento rok netuším....ohladom vstupu do kempu...keď vojdete do Ninu na každom kuse cestu sú tabule ktoré vás tam presne zavedú...ak niečo tak píšte 🙂 a prajem vám krásnu dovolenku,v kútiku duše závidím,naozaj je tam kludne a krásne...

katka24879
autor
1. aug 2018

@fc Dobrý... s Ninu sme sa vrátili v sobotu,bolo úžasne,more je trochu poupravované po vlaňajších záplavách,ale aj deti,plavci aj neplavci si prídu na svoje...ten kemp je v Zatone,ale čo sa týka vstupného a čo všetko zahrňa to neviem,my sme tam boli pozrieť...ubytovaný sme boli v dome...jediné čo viem a to bolo vlani,tento rok sme tam neboli,nám povedal pán čo tam strážil objekt že po 18-tej hodine je vstup zdarma do objedtu,ale či je to tak aj tento rok netuším....ohladom vstupu do kempu...keď vojdete do Ninu na každom kuse cestu sú tabule ktoré vás tam presne zavedú...ak niečo tak píšte 🙂 a prajem vám krásnu dovolenku,v kútiku duše závidím,naozaj je tam kludne a krásne...

frisnica26
11. jún 2019

@mata25 mám záujem aj ja

frisnica26
11. jún 2019

@katka24879 môžem poprosiť kontajt

frisnica26
11. jún 2019

@katka24879 máte prosím vás kontakt

moncica254
29. jan 2023

@katka24879 dobrý deň, aké je tam more v juni? Chystame sa do karpatie od 12.juna.dakujem

moncica254
29. jan 2023

@alami prosím aké teplé je more v juni? Chystame sa s deťmi do Karpatie ale bojím sa, že im bude zima na kúpanie. Ďakujem