Chorvátsko - ostrov Brač

fialovykvietok
19. júl 2014

Ahojte, tento tyzden sa chystam s rodinkou do Chorvatska na ostrov Brač. Rada privitam nejake info o sukromnom ubytovani, chceme tam ist len na blink, poradite ak tam niekto bol bez ubytka nejaky dobry typ? Boli ste spokojní s ubytovaním a s plazou? dakujem pekne za kazdy typ.

katka2309
19. júl 2014

@fialovykvietok Ja som bola na BRaci s maminou na babskej dovolenke, moc moc sme boli spokojne, plaz uzasna, boli sme na Bole, urcite by som sla znova, boli sme s cestovkou, takze ubytko bolo zaistene, ale byvali sme vo vilke takej babicky a vzdy si rada pokecala a odporucila nam restiky a denne vyletky, bolo super, moc si to uzijete urcite.

959touareg
20. júl 2014

my sme boli pred rokom na Bole. tak sem na blind by som velmi neriskovala. ani tam som nikde nevidela,zeby ponukali apartmany. ale mozno to bolo iba v nasej oblasti,nakolko sme boli ubytovani skoro na Zlatom rohu a to je obsadene do posledneho miesta stale...mozno v inej oblasti najdete.

nanna6
30. nov 2014

@katka2309
ahoj čítam že si bola na Brači chcela by som sa spýtať či je tam nejaký nočný život. Boli ste aj v Sumirta, Sutivan, supetar? Ak áno ako to vyzerá tam s nočným životom. Ďakujem za odpoveď Marianna 🙂

rena40
3. dec 2014

@nanna6
ahoj,ak chceš rušné stredisko,tak potom určite Supetar 😵

rena40
3. dec 2014

@fialovykvietok
Ahoj,my sme boli ubytovaní 3-krát v Postire,mestečko kúsok od Supetaru...naposledy tu http://www.supetar-brac.eu/sk/postira/5169-post...
Velká spokojnosť 😉

nanna6
3. dec 2014

@rena40 Ďakujem za link už som si ho aj uložila určite ukážem ostatným. pekné miesto super cena🙂Mala by som ešte otázočky🙂Postira je mešie mesto? je tam nejaký nočný život?Ďakujem za odpoveď Marianna

rena40
4. dec 2014

@nanna6
ak by si mala záujem o priamy kontakt,napíš,to je cena menšia 😉 .Postira je také malé kludné mestečko,nie je moc rušné a nočný život?...ani neviem,je tam niekolko reštík,barov a obchodíkov ,a v malom prístave býva cez leto program.Ale nie je daleko do Supetaru,myslím,že tam je ovela rušnejšie...Uvedený apartmán je v časti Mala Lozna...kuk sem na pár fotiek : http://www.novalja.sk/chorvatsko/letoviska/leto...
My sme chodili na pláž v pieskovej zátoke Lovrečina,je to asi 3 km...tam sa nám páčilo najviac 🙂

nanna6
5. dec 2014

Ďakujem je to tam naozaj pekné. A ten kamenny dom priamo pri vode, no nádhera 🙂 určite si ho uložím do užšieho výberu. Keďže nás ide viac rozhodujeme spolu. Zatiaľ dakujem 🙂