Chorvátsko s 3 a 5 ročnými deťmi

ivanka0603
23. feb 2022

Ahojte, v lete by sme chceli ísť s deťmi (3 a 5 rokov) do Chorvátska, najlepšie niekde na Makarsku r. Viete mi poradiť nejaké miesto, kde nie je moc rušno? Možno aj nejaké ubytovanie, kde sa Vám páčilo.

karolinka1991
23. feb 2022

@ivanka0603 ahoj, pripdnem sa,vdaka

nevenka
23. feb 2022

@ivanka0603 okolo Makarskej mas kopu mensich dedinoek, v kazdej jednej mi to pride pekne. Ale s detmi sme este neboli, davno som nebola v HR...

tmonika
23. feb 2022

@ivanka0603 ahoj my sme boli aj na Makarskej ale skoro každý rok na Ostrove Pag, Mandre, je tam kľud, krásne more, blizko je Novalja nočné mestečko plno ľudí, promenáda, ruch. Tu v Mandre je tiež čo robiť, tichšie miesto, tiež promenádka, veľké trampošky pre deti nad morom, detské ihrisko, klasicky bar, reštiky. Bola som spokojná. A samozrejme okolité pláže tiež na dosah.

nikpa
23. feb 2022

@ivanka0603 na Makarskej Brela 💛🧡 srdcovka, čarovné miesto. Chodíme tam roky, je to malá dedinka, je tam kľud, malé členité pláže kde sa nemusíš báť, že sa ti dieťa stratí z dohľadu v dave. Vieš ho na pláži uspať, nie je tam ruch, je tam dlhá promenáda popri moru, kde tu volaka terasa, malý bar kde si vieš dať pivko, grilovanu rybu. Na konci promenády je zopár hotelov, tam je väčší ruch, aj volake stánky. Inak asi 10km odtiaľ, možno menej je centrum Makarskej, stánky, obchody, prístav, nočny život.... Za mňa Brela kľudné, nádherné miesto, ideálne pre rodiny s deťmi.

iwanka222
23. feb 2022

Ak nevadí pripnem sa dakujem