Čo sa vám páčilo na Rhodose?

2. júl 2021

Pekný večer chcem sa spýtať čo sa vam najviac páčilo na Rhodose a naopak čo sa vam nepáčilo? Nejaké typy kam určite ísť a čo vidieť a zaujímajú ma aj všetky vaše mínusy. Ďakujem 🙂

bbebe
2. júl 2021

mne sa nelubilo vobec nic. resp Lindos bol fajn ale nic wau. este aj tie motyle sa celkom dali ale tiez ziaden wau efekt nebol. inak fakt nic

malykonik
2. júl 2021

Hlavne mesto bolo krásne, páčil sa mi aj lindos

zara0201
2. júl 2021

Všetko, Rhodos je nádherný. Lindos je krásne mesto,atmosféra,oslíky,akropola na kopci,kúpanie v prístave. A mesto Rhodos je na túlačku na pár dní. Boli sme od prístavu celým mestom za hradbami až po olympijský štadión nad mestom,atmosféra,stánky,reštaurácie. Pripomínalo mi to Maroko. Jedna z našich najkrajších gréckych dovoleniek. A boli sme aj v akváriu. Plus sútok morí.

macik166
2. júl 2021

Keď som vošla do kúpeľne a liezol tam asi 6cm šváb... Nikdy viac!!!

matkahelka
2. júl 2021

uplne vsetko. rodos je uzasny. lindoska akropola s oslikmi, pre deti udolie motylov, plavba lodou popri pobreziu do hlavneho mesta, ktore je uzasne, na kazdom kroku dycha historiou. pristav s veternymi mlynmi je velmi fotogenicky, mesto opevnene povodnymi hradbami a bludisko uliciek s tavernami a obchodikmi. pre nas to bola krasna dovolenka. grecko je krasne, kazdy ostrov je jedinecny a ma co ponuknut.

simsalabim
2. júl 2021

Sutok mori, hlavne mesto, jeden z divov sveta, motylie udolie 😍 Treba si prenajat auto a urobit okruh ostrovom 👍

zara0201
2. júl 2021

@macik166 nam sa toto nikdy nikde nestalo. A to mame zcestovane pol sveta. Zalezi od ubytovania ake si clovek vyberie. Ak v Turecku beriem minimalne **** tak v Grecku minimalne *****.

mapa
2. júl 2021

Aj toto miesto https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g...
Desiatky pavov sa prechadza po zahrade, neuveritelne divadlo dvorenia, pavie pierka je mozne najst pohodene kade tade a nakoniec neuveritelny vyhlad s velkou symbolikou...
Prasonisi na juhu- stretava sa tam pokojne a chladnejsie stredozemne moroe a teple, no burlive Egejske more. Rovnaky ukaz ne severe, priamo v meste Rodos, kde je mozne "vidiet" hranicu medzi dvoma moriami priamo vo vode...
Rodos je nadherny cely!

nikpa
2. júl 2021

Rodos je malý ostrov, stačí si požičať auto alebo skúter a pochodite ho celý. Za mňa čo mi dodnes utkvelo v pamäti bol určite Lindos 🧡 nádhere typické Grécke uličky, atmosféra, nad mestečkom sa týčia zostatky starovekej pevnosti kde si môžete spraviť výlet, ďalej Motýlie údolie. Pláž Anthony Quinn za mňa jedna z najkrajších aké som videla. Ak hľadáte večer trochu zábavy určite si prídete na svoje vo Faliraki. Rodos je krásny a rada sa tam vrátim.

elenajezova
3. júl 2021

Tiež sme boli v Lindos Princess Beach. Bolo tam nádherne. Boli sme samozrejme pozrieť aj Akropolu, aj na oslikoch sme sa povozili. Boli sme aj v hlavnom meste Rodos na prehliadke. A tiež sme videli samozrejme pláž Prasoniso... A tiež sme v prístave v Rodose videli zaparkované jachtu Indigo Star Roberto Geissinni... Či ako sa to píše.. 😀😀😀

gelifil
3. júl 2021

Rhodos je nadherny, hned by som sa vratila!!!!okrem uz spomenuteho odporucam este tieto kupele https://www.123rf.com/photo_102684628_dome-in-k...
aj skupanim. Kazda plaz je vynimocna.....Anthony Quinn, Tsambika....a tiež ostrov Chalki

gelifil
3. júl 2021

https://www.123rf.com/photo_34776996_kalithea-s... tu presne sa natacala aj cast Hercula Poirota .....inak my sme nemali auto, vsetko sme absolvovali organizovanym busom albo miestnou MHD 🙂, alebo taxikom

ankare
3. júl 2021

Vcera sme doleteli z Rodosu. Krásne pláže sú Tsambika a Lindos Beach.

u2jana
9. jan 2023

Ahojte, poznate niekto Evita Bay hotel na Rodose?

minikonik
27. jan 2023

Mozem sa pridat s otazkou? Bol niekto z vas na Rhodose v juni, presnejsie v druhej polovici, cca od 20.? Rozmyslame nad takymto terminom, kedze nechceme uplne najvacsiu turisticku sezonu, ale neviem, ci bude pocasie idealne na kupanie...isli by sme s 4r. dietatom.

ankare
28. jan 2023

@minikonik boli sme prelom júna a júla. Na tsambike a Lindos beach bola fajna vodicka

evka258
17. máj 2023

@zara0201 zdravim, mozemsa spytat, kde ste boli ubytovani? Zvazujeme Kolymbiu alebo Faliraki.

evka258
17. máj 2023

@macik166 kde steboli ubytovani, ked tam bol svab?

evka258
17. máj 2023

@gelifil mozem sa spytat, zekde stebyvali?

zara0201
17. máj 2023

@evka258 my až v Kiotari pod Lindosom. Také kľudnejšie,nám nevadilo. Faliraki a Kolymbia je rušné,bližšie k Rodosu.
Bývali sme v Princess Andriana.

luckynat
18. máj 2023

@evka258 lindos princess, ten hotel je plny svabov, kazdy den volakto plakal na recepcii ked si nasli svabov na izbe….ale co som sa pytala depegata tak svaby su pomaly v kazdom hoteli, oni s nimi velmi bojuju ale jednoducho svab prezije aj atomovy vybuch….my sme ich tiez videli niekolko, ci uz v lindose, v hlavnom meste, v hoteli ani nehovorim….

elief
18. máj 2023

@luckynat my sme boli 2x na Rodose, vždy iný hotel a šváby neboli ani v jednom

mima172
18. máj 2023

@evka258 Ak idete na rodinnú dovolenku tj uvítate skôr ticho, pokoj, tak skôr Kolymbia. Ak máte radi ruch, najmä rušný nočný život, cez deň obchody, tak Faliraki. Vo Faliraki som pracovala, je to moja srdcovka.

zuat
18. máj 2023

Anthony Queen bay, st. Paul's bay sú krásne miesta, prasonisi, obzrieť západné pobrežie už len kvôli tej farbe mora......

luckynat
18. máj 2023

@elief len si ich nevidela 😜

elief
18. máj 2023

@luckynat áno, samozrejme, ako ty napíšeš, tak bolo 🤦😆

evka258
18. máj 2023

@mima172 Ano, rodinna dovolenka, deticky 7, 5 a 2. Takze vy skor odporucate Kolymbiu? Zapacil sa nam hotel Memphis Beach v tej Kolymbii.

mima172
18. máj 2023

@evka258 Áno, pre rodinu s deťmi odporúčam skôr Kolymbiu. Ak budete chciet vidieť Faliraki, tak sa tam zveziete za pár minút. Viete, že transfer z letiska je troska dlhší, však? Kolymbia je totižto na opačnej strane ostrova ako je letisko. Píšem to len preto, lebo pre nás je dĺžka transferu tiež jedno z kritérií a to máme len jedno neposedné dieta 🙂

matkahelka
18. máj 2023

@luckynat tak to nas na tom rodose asi bolo viac slepych 😂 tiez sme boli 2x v inych hoteloch a o svaboch ani chyru, mame znamych, aj svagrovci boli na rodose a svaby nikto nespominal

ankare
18. máj 2023

@luckynat aj ja som bola v 2 hoteloch v Kolymbii a žiadne svaby