Dobrá rodinná dovolenka v Bulharsku 2015

gallina
21. mar 2015

Poradí niekto dobré stredisko a hotel v Bulharsku? Taká rodinná dovolenka pre 9 a 4 ročné deti. Poprosím Vaše skúsenosti (hotel, stredisko, cestovka)... Ďakujem za Vaše dobré tipy...Leto sa blíži, tak šup, šup sem s odpoveďami. 🙂

kikaber
22. mar 2015

www.diva2007.sk lacnejsie ako cez slov. cestovku, majitel hovori po slovensky ...urcite ideme aj tento rok 🙂

dollynkaa
22. mar 2015

@kikaber toto je cisto ubytko a dopravu ste ako riesili?

kikaber
22. mar 2015

chodili sme vlakom a autom..ale tento rok sa konecne daju kupit aj letenky od nas zo slovenska ..mas to vsetko na jeho stranka napisane 🙂

alenanr
24. mar 2015

vždy najlacnejšie ponuky na webe od všetkých slovenkych ck aj s delegatom. odlety Ba, KE, Sliač aj Poprad http://dovolenka.edovolenky.sk/bulharsko/slnecn...
😵

kikaber
24. mar 2015

no inak booking.com je tiez super ...cena za ubytovanie je perfektna....
@alenanr idem pozriet som zvedava 😉

veronikavojvodova
24. mar 2015

ahojte baby, tiež by som chcela ísť tento rok do Bulharska. Ešte som tam nebola a rozmýšľam nad slnečným pobrežím. Počula som že tam dosť fúka.... Aké máte vy skúsenosti ? 😎 😎

kikaber
24. mar 2015

@veronikavojvodova ja som bola v primorsku, pomori a v nesebare...takze neviem inak mam skusenosti dobre 🙂

cistko
10. apr 2015

@kikaber ked ste chodili vlakom do bulharska - ako? kolk oto vyslo, ako dlho to trvalo a ake to bolo?

avanka
10. apr 2015

@veronikavojvodova my sme boli na Slnecnom na prelome jula a augusta a boli sme spokojni...byvali sme v hoteli Bora Bora

mita30
10. apr 2015

@avanka ako to tam vychádzalo cenovo, máme len ranajky a niekto mi vravel, že je tam draho na Slnečnom. My ideme tento rok 31.7. A ešte ma napadlo, či tam boli meduzy, lebo aj toto vo velkom písali?

cistko
10. apr 2015

my sa rozhodujeme medzi obzorom primorskom slnecnym alebo kitenom a stale nevieme kam🙂

avanka
11. apr 2015

@mita30 aj my sme mali len ranajky, boli sme, ked mali chlapci 3 roky a druhy 8 mesiacov.....pomimo sme minuli asi 400 euro za 11 dni, v tom boli aj prikrmy a plienky pre drobca....boli sme aj na vylete lodou...
kusok od Bory bol hotel, kde sme chodili na obedy, varili fantasticky (lepsiu kuraciu polievku som este nikdy nejedla 🙂 ) potraviny ako take boli drahsie,ale teple jedlo bolo lacnejsie ako u nas...treba si to obist a pozistovat
meduzy sme videli iba na vylete lodou a ludia sa normalne kupali, tie bulharske priesvitne vraj nestipu...bolo to ale daleko od brehu..

katka8855
11. apr 2015

na Slnecnom je draho ale v primorsku lacno 🙂 lacnejsie ako u nas...

klauduska
11. apr 2015

My sme boli minuly rok,primorsko,hotel belitsa.3 rodiny.aj ked sme sem tam mali pochybnosti podla niektorych recenzii,nemozem nic zle povedat...vsetko bolo OK?sli sme cez zajazdy.sk pre 2 dospelych a 1 4 rocne dieta s ranajkami nas to vyslo 977+okolo 150-200 co sme minuli tam... 😉

kikaber
11. apr 2015

@cistko bolo to za facvku 🙂 uz si presne nepamatam..ale okolo 80 e na komplet..hladala som to aj tento rok..ale mam pocit ze uz to zrusili....normalne sme chodili cez slov.zelez....najlepsie urobis ked sa opytas na nejakej stanici 🙂 ale uprimne? bolo to hrozneeee 🙂 stalo to na kazdej vrbe..nekonecna cesta..teplo, prach, vlak bez klimatizacie...no hruza..odporucam pre partiu 18+ a urcite nie s detmi..ak sa nieco nezmenilo 🙂

cistko
11. apr 2015

@kikaber dakujem za info🙂 my sme boli s rodicmi este ako male deti - mala som vtedy 12? a z tej dovolenky sa mi najviac pacila prave ta cesta🙂🙂🙂 nekoncena, dlha, spinava ale z bulharska si maloco pamatam len to ako som sa tesila na cestu domov haha🙂 tak asi sa toho vela nezmenilo🙂🙂🙂ok zabudam na cestu vlakom🙂s detmi teda nie🙂

cistko
11. apr 2015

@klauduska zvazujeme prave belitsu kedze vyber mame velmi ohraniceny - len na "dve" cestovky koli tomu, ze termin odletu je jedine medzi 5.8 a 7.8 inak nemozeme ist.

syja
12. apr 2015

@avanka nepamatas si nazov toho hotela kde ste chodili na obedy ?

avanka
12. apr 2015

@syja bohuzial nie,ale ked sme vysli z Bory,isli sme doprava tak max 200 m popri hlavnej ceste a ten hotel bol cez cestu,bolo tam vo dvore pieskovisko a veliky bazen

klauduska
13. apr 2015

@cistko my sme tam boli spokojni, izby veklke, priestranne, ciste....aj jedlo sa dalo, bolo na vyber,aj ked sa to opakovalo...mali sme ranajky, bohate to stacilo, na vecere sme chodili do restik... 😉

tatianamt
16. apr 2015

Hotel Bora Bora je super http://www.palmtour.sk/katalog/product/20692-Ho...
ale u nás bol najlepší hotel Star, je úplne na pláži. Síce s raňajkami ale priamo v hoteli vari perfektne a za pár korún: http://www.palmtour.sk/katalog/product/19242-Ho...

cistko
19. apr 2015

@klauduska takze vybrali sme belitsu🙂 uz sa tesim 😀

jarka52
21. máj 2019

ahojte dovolenkari, ak niekto este hladate apartman v Bulharsku, napiste mi do internej posty 🏊‍♀️🌊☀️