Dovolenka a ubytovanie v hotelovej izbe s ročným dieťaťom

kika1111
12. júl 2013

Ahojte maminky,

tento rok MM trval na tom, že musíme niekam ísť na dovolenku, nemusíme k moru, ani na veľa dní, ale proste aspoň na víkend (ešte sme spolu takto nikde neboli). Ja mám však obavy z ubytovania s našim synom.. má rok a býva dosť urevaný, v noci zvykne často plakať a veľmi nahlas. To ma veľmi odrádza a rozmýšlam, že by som celú dovolenku, hoci je zaplatená zrušila.. Máme byť ubytovaní v hotelovej izbe a bojím sa, čo bude ak bude malý v noci vyvádzať. Normálne mám z toho hrôzu. 😖

Stalo sa vám niekedy, že ste zažili na dovolenke takúto situáciu? Riešil to s vami niekto z hotela? Niekto z iných hostí?

simca06022011
12. júl 2013

Neboj, vymyslite program pridete a bude spat... my sme boli takto s malou nemala ani rok, aj po roku... a nikdy v hotely nebol s nou problem. Dalsia vec je ze sme nikdy neboli v takej izbe co bola niekde v strede hotela ze by to dakomu vadilo, dokonca aj tento rok nas s malym dietatom dali na kraj a do takej casti kde mali asi deticky, lebo v kazdej izbe bolo nejake dieta aj ked vacsie...hlavne sa nestresovat, potom ten mali ma este vacsi stres a vreskat bde este viac...

kika1111
autor
12. júl 2013

@simca06022011 no pri rezervácii som im uvádzala, že ide s nami aj ročné dieťa, len či oni na to aj mysleli, dúfam teda, že nás pichnú niekam, kde bude urevaných detí viac, nech sa to "stratí" 😕

simca06022011
12. júl 2013

@kika1111 to uz bude ich problem a ty sa s tym vobec nezatazuj... platis si za hotel a oni maju na to myslit, skor mysdli na to co ti vedia poskytnut a co si mas brat (cestovne postielky a perinky, rychloverne kanvice atd nam casto dali... na zacitaku sme toho vlacili plny kufor.. ale na jednu dcve noci je to zbytocnost)

kika1111
autor
12. júl 2013

@simca06022011 jasné, takéto veci mám premyslené... dakujem

simca06022011
12. júl 2013

@kika1111 tak si uzite pobyt a oddychnite trosku🙂 vela zabavy prajem 🙂

kika1111
autor
12. júl 2013

@simca06022011 ďakujeme 🙂 no ja som už nejaká zdemotivovaná 😅

eeffka
12. júl 2013

@kika1111 moja starsia bola taka urevana, zobrala som so sebou dithiaden, pre istotu 😀 , ale spala ako dudok. A nech to trapi majitela hotela a nie teba, ved si dieta oznamila, tak nech sa zariadi on ako chce

loxa
12. júl 2013

@kika1111 To nech ta vobec netrapi, a ak by sa niekto s personalu opovazi povedat nieco na plac tvojho dietata , ohrad sa ze ty si zamerne uviedla pri rezervacii ze mas male dieta a teda mali sa prisposobit situacii...Aj rodiacia s malymi detmi maju pravo chodit na dovolenku, nehovorim ze placom svojich deti otravit cely hotel...A z vlanej skusenosti ti poviem ze lepsie je jedno placuce rocne dieta...ako ked maju troch 5-6-7 rocnych harantov, ktorym sa usta nezavru a vrieskaju cely den , celu noc 😀DD..uzite si

loxa
12. júl 2013

oprava..z personalu 😀