Dovolenka do Chorvátska na vlastnú päsť

henta
14. mar 2012

Ahojte ženušky...prosím vás, chodíte na dovolenku do Chorvátska?...Neviete mi poradiť ako to je ked by sme chceli ist bez agentury?...kolko stoji taka dovolenka?...Kolko stoji cesta?...ako je to so stravou?...a je chorvatsko vhodne pre 2ročne dieta?...

lucina1100
20. júl 2013

@hugo5 ahoj, ale mi chodime na Basku Vodu to je na Makarskej Riviere, takze asi Vam nepomozem ☹ skoda

lucina1100
20. júl 2013

@veronka30, ahoj nemusis sa bat ubytovanie na blink najdes v kazdom letovisku, ubytovanie je dost vsade a je to ohodne lacnejsie ako cez cestovku.

tominko2612
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
buba08
20. júl 2013

@lucina1100 ahoj, mozes mi proim dat kontakt na toho domaceho? Ubytko je starsie alebo novsie? Lebo novsie by sme uprednostnili, aj keby bolo drahie. Dakujem.

solinkarka
21. júl 2013

@lucina1100 ahoj..tiez planujem ist na Basku vodu v auguste len sa chcem spyatat ci su tam niekde piesocnate plaze...dakujem

hugo5
21. júl 2013

@lucina1100 Tak budeme hľadať - čo už 😉 .

lucina1100
22. júl 2013

@buba08 ahoj, no tak nase ubytko nedokazem definovat asi taky stred, vsade ma peknu dlazbu pokladenu, ma nove postele aj madrace, potom nabytok je tiez novy, aj kuchyna je v pohode, ale kupelky by mohli byt v lepsom stave poviem na rovinu, ale kupelky su vsade problem bo nabytok neni umenie kupit lacny a pekny, ale prorobit kupelku je dost. Ale zhrnie ze v pohode.

lucina1100
22. júl 2013

@solinkarka ahoj, nie ziadne piesocnate plaze na makarskej niesu len kamienkove, ale aj ja som sa toho bala, ale je to super, lebo piesok mi nejde aspon kade tade a kemienky su velmi prijemne su malinke je to fakt v pohode nemusis sa bat a kedy chcete ist mi odchadzame na buduci tyzden vo stvrtok vecer aby sme tam boli v piatok rano a dufame vsetci bo ideme tri auta, ze sa nic nevycudi a v pokoji a v miery odideme a napriklad mi mame s manzelom ubytovanie ale ostatny uz nemaju, lebo ta vilka kde sme mi ma totalne plne takze budu hladat, ale ubytovania je dost kazdy rok tak dufajme, ze bude aj tento rok. Papa a daj vediet kedy pojdete aj vy a odkial ste?

solinkarka
22. júl 2013

@lucina1100 hmm tak to je skoda...som chcela hlavne kvoli malemu alebo keby bol aspon jemny strk by bolo fajn...take ukruhliaky sa mi moc nepacia 😅 my ideme v polovici augusta...nemame nic najednane tak dufam ze sa nam nieco podari zohnat 😅

lucina1100
22. júl 2013

@solinkarka neboj urcite sa podari nieco najst len musite prist rano za vcasu ako nahle prides okolo 9-10 hod. rano tak budete mat velky problem mi ideme vecer o 17,00 hod. aby sme mohli prist rano o 7.00 hod aby ostatny nasli dobre a hlavne lacne ubytko a aby premavka tam nebola husta, lebo je problem z parkovanim dokial budete hladat

solinkarka
22. júl 2013

@lucina1100 odkial si ked pojdete 14hod?? 😕 my planujeme ist okolo 23hod 😅

solinkarka
22. júl 2013

@lucina1100 akoze o jedenastej v noci som myslela 🙂

lucina1100
22. júl 2013

@solinkarka my sme z RK,a ideme na B.Bystricu a potom na Komarno a tam sa napajame na madarsku dialnicu a dalej vies ak nie napisem trasu, ale na google maps je pisane, ze by sme mali prist za 10 hodin, ale neni to pravda pretoze aj na WC musis ist, potom aj spime aspon 1,5 hodiny potom aj na mytnom stojime potom kontroluju obcianske aj v madarsku na dialnicnu vzdy cakame zo 20 minut a hlavne, je ze ideme celou cestou 110km/hod. aby sme mali dobru spotrebu inak ak pojdes viac bude extremne vysoka spotreba, takze mi aj nato prihliadame a vy ste odkial?

lucina1100
22. júl 2013

@solinkarka a zabudla som povedat, ze ideme minimalne tych 15 hodin a to ked ma manzel dovolenku v den odchodu, ak nema dovolenku ze ide do roboty a je malo vyspaty a unaveny tak ideme aj 17 hodin, lebo potrebuje spat tak to mame rozdelene 3 krat po hodine a ak ma dovolenku tak spi len raz, vsak uvidime tento rok

solinkarka
22. júl 2013

@lucina1100 my sme zo ZA...a neplanujeem spat, teda okrem maleho 🙂 mm je zvyknuty takze pocitam ze ked pojdeme okolo pol desiatej vecer okolo pol osmej by sme tam mohli byt...joj kewby to nebolo tak daleko...moc aj skoncime niekde aj skor,,,mozno Split alebo Sibenik, Trogir,,,uvidime 🙂

lucina1100
22. júl 2013

@solinkarka je to daleko, ale ta baska voda stoji zato my sme boli raz vyskusat vo vodiciach a sme s placom vratili na basku vodu po 2 dnoch a mali sme cely pobyt zaplateny vtych vodiciach takze uz nikdy viac. Ani mi nehceme spat, ale ta cesta v noci je strasne unavna a madarsko je dost plne musis at oci aj na riti, ale myslim si, ze to mate extremne daleko, lebo ist napriec celym slovenskom je katastrofa fakt mi sa vzdy iba rozculime

sisassss
22. júl 2013

neviete mi poradiť ubytovanie v podgore alebo tučepi blízko vody pre rodiny s 2 malými deťmi mali sme jednu rezerváciu na júl tú sme museli zrušiť ochorela nam dcerka tak hladame nejakú náhradu vopred ďakujem

obcansr
22. júl 2013

@solinkarka neboj sa cesty nie je taká zlá , my sme Oravy a išli sme tiež o 23,00 a mali sme aj viac prestávok a prišli sme za 12,5 hod do Podgory, my nechdodíme na madare na dialnicu ale normál po ceste 86 ta je dobrá a hlavne je to bez poplatku, síce sme šli 130 aj miestami viac ale dalo sa, ved so žiliny idete až do ba len po dialnici, neviem či idete na rakúsko tam tiež dialnica ,,prejdeš slovinsko ale tam by som išla mimo dialnicu, a v chorvátsku tiež dialnica takže nič hrozné, a od Splitu to nie je daleko do Bašky Vody niečo do 100km alebo menej, a cez Madarsko čo mi sme šli tak je to na prechod do slovinska 200 km to nie je vela len musíš sa tej cesty držat a nezíjst niekde inde, prejdeš slovinsko 21 km a už si chorvátsku a už len po chorvátsku ideš

lucyka1
22. júl 2013

ahojte. aj my by sme chceli ist do chorvatska s dvomi detmi na blink. neviem ci zalezi aj na dni /pondelok, utorok.../ kedy je tam vhodne ist aby sme nasli aj dobre ubytko? a vôbec aby sme ho nasli, dakujem. a v akych cenach za noc sa asi pohybuje? moc by ste mi pomohli, vdaka za vsetky rady.

katkaborbelyo
22. júl 2013

ahojte...bol volakto Primosten-chorvatsku...su tam vhodne plaze pre deti?pozna niekti plaz radoce?najdem ta na blind apartman?dakujeeeeeeeeem moc

audiova
23. júl 2013

@lucina1100 ahoj my budúci rok tiež plánujeme bašku vodu.mohla by si mi opísať ten váš apartmánový dom? ako je to ďaleko k moru a k centru.dík

obcansr
23. júl 2013

kto chce ist do Bašky Vody na budúci rok odporúčam ubytovanie v Denisa Parts je to fialový domček asi 50m od mora je dobre vybavený, my sme tam boli v roku 2012, je super, treba pozriet na nete , je pre 4+2 alebo pre 2 . Aj pláž je tam super a nebola ani preplnená, parkovanie vo dvore, 2 kupelne, velká kuchyna dobre vybavená a velká obývačka, v cene je aj klima a internet , pani chodí aj umývat podlahu ale ak ste čistotný tak vam ani nepríde umývat ako nám , my sme si za sebou robili sami poriadky🙂 velmi milý ludia ozaj odporúčam , ak ste rozhodnutý a viete v akom termíne by ste šli tak to treba rezervovat skor lebo ma vela stálych čo ubytúva, a je to fakt blízko

lucina1100
23. júl 2013

@obcansr ahoj, nemas dake foto bola by som ti vdacna svokrovci a este jedny znamy nemaju ubytovanie na baske a vsetky co pozname su pre 5 ludi a oni jedny 3 ludia a druhy len 2 dala by si kontakt a tie foto aspon zopar budem vdacna dakujem Lucia moja email adresa je lucsen@centrum.sk

reisi
23. júl 2013

@katkaborbelyo na zaciatku mestecka stoja vzdy nejaky domaci s tabulami apartman, takze volne nieco najdes,tiez su tu dve turisticke kancelarie. Teda hned v centre su dve , mimo centra dalsie. Plaz ok.

lucina1100
23. júl 2013

@obcansr ja to nemozem najst dala by si mi link na ten apartman?

lucina1100
23. júl 2013

@obcansr a este mozes napisat aj ceni ake ma teda na noc kolko bere za apartman dakujem

lucina1100
23. júl 2013

@obcansr a este kde sa asi nachadza v ktorej polohe dade blizko centra kde je posta ci vysia, alebo nizsie ja sa zorientujem ked mi to opises

obcansr
23. júl 2013

@lucina1100 900e sme mali my na 7 nocí pre 6 ludí

lucina1100
23. júl 2013

@obcansr to je super cena a ten apartman pre dvoch nevies kolko stoji vsak? a tento rok nejdete na basku vodu?

obcansr
23. júl 2013

@lucina1100 ten neviem kolko pýta, my sme už boli ale v Podgore tam sme mali ubytko na 10 dní pre 8 ludí za 1200 aj s pobyt. taxou a bolo to super ubytovanie, možeš pozriet na Apartman Lampič Podgora sa to volá ,