Dovolenka na Fuerteventura

borabalazova
18. dec 2023

Vedeli by ste mi, prosím, odporučiť overenú cestovnú kanceláriu na dovolenku na Fuerteventura (rakúsku alebo slovenskú s odletom z Viedne), prípadne overený portál? Doteraz som vždy cestovala individuálne a prvýkrát sa mi nič nechce manažovať.

syslik81
18. dec 2023

sice eporadim agenturu ale my sme si zvlast kupii let a zvlast ubytovanie airbnb .. mali sme apartman nie hotel varili sme si -ale to problem nebol a od plaze sme boli 3 minuty a ta cena no krasa ... este sme si pozicali auto lebo sme si presli ostrov cely na nom takze sa nam to vyplatilo -a lacnejsie ako taxiky

borabalazova
autor
18. dec 2023

@syslik81 Jaj, toto som vždy robila aj ja, ale beriem 5-ročnú dcéru a 71-ročnú mamu a tentokrát si to predstavujem na kompletku!

tenerifka
19. dec 2023

@borabalazova TUI, FTI, Neckermann....ked pozries napr.agenturu Settour.sk, maju tam vsetko pekne zhrnute (vsetky tieto CK za ich povodne ceny), odlety su z Viedne

lucinka74
26. dec 2023

@syslik81 prosím Vás kde ste mali ubytovanie? ja idem 14 januára na týždeň vo dvojici bez detí chceme robiť výlety budeme mať prenajate auto takže určite nechceme all inclusive resort nebudeme tráviť veľa času vnútri skôr ide o to aby som mala napešo peknú pláž s možnosťami ukryť sa v skalách pred vetrom (ideálne aj nuda pláž) a dobrá cena je vždy super..radšej miniem peniaze inak ako platiť drahý hotel. ďakujemza každú radu.. zatial máme plán 4 noci na juhu a 3 na severe alebo naopak a rozhodujem sa či Morro Jable alebo Costa Calma na juhu a potom El Cotillo sever. Dám si poradiť. Ďakujem.

syslik81
26. dec 2023

my sme boli v costa calma -nuda plaz je tam vsade ... ale ta cast je veterna ... ak neches vietor tak opacny koniec skor .. ale bolo tam pekne a nie vela ludi ..

syslik81
26. dec 2023

ale presne ubytovanie neporadim .. na bookingu si najdes podla ceny apartman .. potraviny tam boli prevazne coop a nie drahe ..sme si nakupili ovocie a cestoviny a stacilo nam ...

lucinka74
26. dec 2023

@syslik81
@syslik81 ďakujem. Opačný koniec znamená čo presne? Nikdy som tam nebola tak neviem či Opačný koniec ostrova teda sever alebo ďalej na juh?

syslik81
27. dec 2023

napravo od letiska sa zdrzuju prevazne turisti..menej tam fuka a my sme boli na opacnom konci kde su krasne plaze ... zoo-tam sme neboli ale vela zelene tam nieje .. su to mestecka popri vode a stred kamenisty.. no nam to nevadilo nasli sme si tam uzasnu plaz kde nebolo vela ludi dalo sa schovat pred vetrom ... staci ist autom a objavovat ...

lucinka74
27. dec 2023

@syslik81 ďakujem za odpoveď auto budeme mať aj objavovať len som si chcela vybrať ubytovanie na juhu a hľadám tipy na konkrétne miesta s názvom aby som si vedela cez booking hľadať

syslik81
27. dec 2023

potom costa calma je dobra volba tam je to aj lacnejsie a tie plaze nadhera.. a ostrov nieje tak velky to autom krsne prejdete ...

tenerifka
28. dec 2023

@lucinka74 ahoj, poslala som ti uz sukromnu spravu, mam tu vnucku a nestihala som