Dovolenka na Makarskej riviére s deťmi

suzanah181
16. apr 2021

Ahojte.. v Chorvátsku sme boli už 2x na ostrove Vír. Bolo tam krásne ale chceli sme skúsiť aj makarsku. Prosím o nejaké tipy kam s deťmi. Preferujeme cestu vlastným autom a apartmán bez stravy.. ideálne blízko mora kvôli deťom. Ďakujem pekne 😊

nikpa
17. apr 2021

@suzanah181 Brela 🧡 nádherné, kľudné miesto asi 10km od Makarskej, ak by ste zatúžili po väčšom ruchu a nákupoch. Apartmány sa dajú nájsť takmer priamo na pláži. V Chorvátsku som bola všade možne ale toto miesto mi prírastlo k srdcu a keďže je tam naozaj kľud, obľúbili sme si ho aj s deťmi.

elizabet173
17. apr 2021

@suzanah181 na Makarskej sú ale kamienkové pláže, jediná, o ktorej viem, kde je piesok je v Omiši.

suzanah181
autor
17. apr 2021

@nikpa ďakujem pekne.. nakoniec po odporúčaní sme sa rozhodli pre Pakostane. Máme to bližšie a dostala som hodnotenie na konkrétne apartmány.. vy ste tam ste neboli ?

vladik66
26. apr 2021

@suzanah181 ahoj, mohla by si mi posunúť bližšie info? Aj ja niečo podobné hľadám. Ďakujem

suzanah181
autor
26. apr 2021

@vladik66 http://www.hrvatska.sk/pakostane/apartmani-lucija/ my ideme sem 1x na odporúčanie blízko mora aj centra

vladik66
26. apr 2021

@suzanah181 ďakujem veľmi pekne, pozriem to 🙂 ani to nie je ta ďaleko