Dovolenka na ostrove Krk - Baška, hotel Corinthia

silvikam
25. jún 2012

Ahoj, ideme tento rok na dovolenku do Chorvátska na ostrov Krk, stredisko Baška hotel Corinthia a rada by som poznala Vaše názory a postrehy ak ste tam niekto boli. ďakujem.

ludka77
9. jún 2014

@myriada studena voda? my sme boli 2tyzdne (prelom jul/august) a teda bola taaak tepla ze sme sa chodili schladit pod sprchu. Asi zalezi aj od časti kam ste na plaž chodili

ludka77
9. jún 2014

@myriada vies co by ma zaujimalo? boli ste cez nejaku cestovku či napriamo? ak napriamo kolko stala izba? Rozmyslam ze namiesto hotela Corinthia (teda ak by neboli volne Villa Corinthia) by sme isli bud do Tamarisu alebo do Atrium (hlavne preto ze tam niesu bazeny aby 5ročna nehučala ze nechce more ale bazen 🙂 )

myriada
9. jún 2014

@ludka77 to vážne? a minulý rok? no my sme mali vtedy ľadovúúú...áno boli sme cez cestovku www.adriahome.com, vrelo odporúčam a boli sme v hoteli Atrium Residence, ten je úžasný neviem si ho vynachváliť a ideme to Atria aj tento rok 😉 tak sa už teším...a dokonca v rámci pobytu v tomto hoteli máte kúpanie v hoteli Corinthia, aj animácie aj detské ihrisko v cene, takže super! Tamaris som neskúsila.

myriada
9. jún 2014

@ludka77 a vy ste sa kúpali v ktorej časti, my sme boli len pred Atriom, inde sme neskúšali...kde je NAJ? poraď 🙂

ludka77
9. jún 2014

@myriada jaj. Tak to my chodime bez cestovky. Proste sa vezmeme a ideme. My chodime na plaz az uplne dozadu ako mas na fotke tak vzadu taku piesocnu skalu. Tam je to take akoby v zatoke. Nieje to take prepchate.Parada. Je to sice kus od Atria ale v ramci prechadzky pohoda 🙂 je to az za tym kempom (za Tamarisom) proste uplny koniec potom uz je len plaz pre psov 🙂

ludka77
9. jún 2014

@myriada mna zaujala ta izba Elite. Na terase by mala mat yakuzzi. Preto rozmyslam ze ak nebudu volne apartmany Villa Corinthia kuknem ten Atrium. Ja prave moc nechcem bazeny. Aby mala nevymyslala - co aj tak bude lebo to tam uz pozna. Na bazeny chodime len posledny den (na vecer odchadzame domov tak aby manzel nebol od mora moc utahany 🙂 )

ludka77
9. jún 2014

@ludka77 a ano minuly rok sme boli a voda super tepla. Akurat ma teraz napadlo ze kolega co prisiel za nami nam druhy den hovoril ze či sa deti chcu kupat v tej studenej vode (on bol na plazi na promenade) tak sme na neho pozerali ci mu nesibe 🙂 a dalsi den sa dotrepal za nami a potom uz chodil len na tu "nasu" plaz. Fakt sme mu neverili ze tam je voda studensia

ludka77
9. jún 2014

Super pisem sama sebe namiesto tebe
@myriada

wera.g
9. jún 2014

my sme tam boli s manželom pred 4 rokmi a supper, moc sa nám páčilo 🙂 len to bol jún a more riadne studenééé, ale nevadilo, kúpali sme sa aj tak 😀

myriada
11. jún 2014

@ludka77 nie som si veľmi istá, ktoré miesto myslíš, vieš mi to nejako vyznačiť na foto? koľko tam asi trvala cesta? tam boli aj slnečníky?

myriada
11. jún 2014

@ludka77 áno tá elite je super! len tá pálka za ňu 😖

ludka77
11. jún 2014

@myriada ked sa postavis tvarou k moru tak ides do prava. a na uplny koniec. ano su tam aj slnecniky (tie bambusove) a lehatka set tusim za 80kun. Daleko je to veru dost asi aj 20 - 30minut peso.

ludka77
11. jún 2014

@myriada som tu na mobile tak to oznacit neide. ale je tu piesocnu skalu vidiet.na druhej tvojej fotke na pravo skoro v rohu

ludka77
11. jún 2014

@myriada v tychto vilkach sme byvali minuly rok. http://www.adriahome.com/apartments-baska-krk/v...[accfamily]=1&search[destination]=microplace_120&search[dates]=flexible&search[date_from]=Depart+date...&search[date_to]=Return+date...&search[currency]=1&search[distance_to_beach]=0-1000&search[distance_to_center]=0-2000

bublinka127
28. jún 2014

Mohla by som poprosit o nejake tipy na ubytovanie, tie hotely co tu udavate su dost drahe...a Ludka77 tie vilky su uz obsadene...chceme ist 15.7. na ostrov Krk, prvykrat ideme do Chorvatska /viem, je to cudne, ale mame pochodene ine destinacie, tak preco teraz nie aj tuto/, a preto chceme len nieco blizsie.
Ked cestujete na tento ostrov, treba prejst slovinsku hranicu, tam ale dialnicna znamka stoji 15 eur len na tyzden, ak by som chcela ostat 10 dni, tak si uz treba kupit za 30 eur --- to je riadna zlodejina..
Zaujimalo by ma aj pocasie, kedze je to severnejsie. Dakujem.

bublinka127
3. júl 2014

@alenqa78 mohla by som poprosit nejaky link na ubytovanie? pozeram Basku, ale uz neviem nic zohnat..dakujem

alenqa78
7. júl 2014

@bublinka127 ahoj, no, ono je to uz nejake roky a my zhaname ubytko tak ze sa dohodneme na mieste ... Totiz tak som raz dostala radu ze clovek zjedna naj ceny .. co som nasla tak tu http://www.chorvatskoubytovanie.com/krk.php ....ale ty asi na blink nechces ist ci?

wercsi83
11. júl 2014

@myriada ahoj, kolko vas bolo na izbe? A kolko vas vysla dovolenka? Isli ste cez cestovku alebo priamo? Tych 100€ za lehatko na osobu alebo 1par lehatok+slnecnik? Dakujem

myriada
11. júl 2014

@wercsi83 na izbe sme boli 2 a dcérka v detskej postieľke...na 7 dní nás to vyšlo 1.150 Eur s raňajkami + vreckové cca 600 Eur, tento rok ideme na 10 dní a vyšlo nás to 1.550 Eur...išli sme cez cestovku www.adriahome.com, to bolo za 2 lehátka a slnečník 100 Eur/7 dní

ludka77
13. júl 2014

@bublinka127 ahoj. asi neskoro pisem. ale neoznacila si ma dobre tak ma neupozornilo. volala si priamo na tie vilky ci cez nejaku cestovku? my sme proste prisli priamo tam a jedna sa prave uvolnila a(na 14dni) a druha mala byt od druheho dna na 7dni. vzdy maju nejake co prenajimaju len priamo oni. Pocasie paradne. najviac slnecnych dni v chorvatsku - niekde som citala

bimba01
21. júl 2014

@glenna ahoj.citam, ze ste voli minuly rokv hoteli beli kamik. Ako tam bolo? My zvazujeme teraz. Dakujem!!!

glenna
22. júl 2014

@bimba01 ahoj a to kde citas, ved to som tu nikde nepisala 🙂 ci niekde v referenciacha??? Sikulka - najdes vsetko. Ja som tam bola velmi spokojna. Ale to som ja - som nenarocna aj s manzelom, je nam jedno kde sa vyspime. Pre nas bolo dolezite, ze sme sa mali kde vsetci vyspat. Kupelka bola malinkata, ale nam stacila. V izbe bola aj kuchynka - mohli sme si s detickami nieco aj uvarit. Strava bola uuuuzasna a personal skvely. Vela ludi tam vsak ohrnalo nos. Ja som si vsak povedala, ze za tu cenu v centre hlavneho mesta byt ubytovany bolo uuuuplne uzasne. BOla som nadmieru spokojna, izby kazdy den upratovali, takze to ze bol hotel zastaraly mi voooobec neprekazalo 🙂

glenna
22. júl 2014

@bimba01 boze moj Bimba...vsak ja este asi spim. Vsak beli kamik bol na krku a nie na Rhodose. Prepac. Som sa mala najskor zamysliet co sa pytas 🙂 ach jaj. Ja som pisala o hoteli, ktory bol na Rhodose - ten sa podobne volal. No a mne prislo len divne, ze preco sa pri diskusii na Krku pytas na Rhodos. Najradsej by som vymazala ten prispevok, ale neviem to - to je trapaaaas. (nahlasila som ho,tak mozno vymazu) Hotel Beli kamik bol samozrejme o niecom uuuuplne inom. Bolo to cele prenaaaadherne, ubytko skvele (ziadna kuchynka), jedlo tiez uzasne. Kopec Nemcov, Cechov. Kazdy vecer program pre decka, super bolo aj detske centrum pre deticky - animatorky tam s nimi vkuse nieco vymyslali. Skor mi vadila plaz - my sme na nej boli len raz. Podla mna bola dost preplnena, turisti tam dost fajcili a vobec nebrali ohlad na male deti. Voda bola studena, ale to bola vsade ☹ osobne by som najsamradsej isla opat na Rhodos do toho skaredeho hotela o ktorom som pisala 🙂 myslim, ze hotel bol aj dost drahy na moj vkus.

glenna
22. júl 2014

@glenna este by som aj podotkla, ze parkovanie tam bolo dost nanic - maju az 3 parkoviska a tie prve dve, najblizsie k hotelu, boli vzdy preplnene a museli sme parkovat dost daleko. Auto pri hoteli sme mohli mat len chvilinku, kym sme rychlo vyhadzali kufre a odniesli ich na izbu.

ludka77
27. júl 2014

no baby my sme Bašku tento rok zabalili ☹ mali sme ist vcera no ked sme sledovali pocasie tak teda hroza. Ideme teda na Thassos. dufam tym co mate dopredu zajednane pobyty bude pocasie priat.

bublinka127
27. júl 2014

@ludka77 aj my sme ju zabalili, kedze od 14.7. tam hlasili premenlive, oblacne a burkove pocasie...tu na Slovensku sme chytili vyse tyzdna horucavy, takze sme dali prednost slovenskym jazeram tento rok ....ale kolegyna isla do Vodic na tento tyzden, aj ked predpovede nie su ruzove a to pre celu oblast Jadranu...

ludka77
28. júl 2014

@bublinka127 segra bola vo Vodiciach pred 2tyzdnami chytili nastastie celkom dobry tyzden. asi jedinyv tejto sezone. prsalo im iba asi 1hod. Vcera manzel volal s kamaratom co isiel na Basku v sobotu a ze zima. Ze 25st a stale zamracene. kamoska sa z tade vratila v sobotu a zo 7dni im 3prsalo a ani tie ostatne sa nedalo lebo bola po burkach studena voda. Chudaci chorvati tato sezona im moc nepraje

bublinka127
28. júl 2014

@ludka77 no tak aspoň neľutujem, že sme nešli, tu bolo horúco vyše 1,5 týždňa a teraz sa ochladilo. Z dovoleniek na Slovensku mi táto počasím vyšla najlepšie...

moncika15
12. júl 2015

ahojte, je problem najst ubytko na Krku v okoli Basky? je to tam drahe?dakujem

maba11
15. júl 2015

@moncika15 aj ja by som chcela vedieť čo ti napíše kto?