Dovolenka na Slovensku s deťmi

matinaa
12. máj 2022

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať kde je super dovolenka aj s deťmi na Slovensku. Také ako je napríklad Liptovská Mara a tam kde sú nijaké vodné atrakcie. Ďakujem za každú jednu odpoveď 😉

marci77
12. máj 2022

napriklad za Donovalmi rezort gothal.sk
ten aquapark maju velmi pekny

marci77
12. máj 2022

top je asi hotel Sitno (pripadne siet trinity hotelov, jeden hotel maju aj v Tatrach a dalsi v Senci).....ale ten je dost drahy

alebo Velky Meder, aquapark Nitrava
https://thermalnitrava.sk/bazeny/

btus
12. máj 2022

Bešeňová - naj aquapark. Ale povedať, kde je naj sa nedá, každému vyhovuje niečo iné.

manuska5578
12. máj 2022

@matinaa Demänová rezort👍👌

kruznica
16. máj 2022

@matinaa my ideme tohto roku do Senca na slnečné jazerá. Dostali sme odporúčanie že je to tam fajn aj pre malé deti 🙂

btus
16. máj 2022

@kruznica vidíš, ja mám švagrinú v Senci a raz sme sa boli prejsť okolo jazier. S manželom sme sa zhodli, že by sme tam v živote na dovolenku nešli. 🙂 Ale ako som písala, každému sa páči niečo iné. 🙂

kruznica
16. máj 2022

@btus zatiaľ sme tam neboli takže neviem posúdiť 🙂 ale už sme si bookli ubytko takže uvidíme či sa nám tam bude páčiť alebo sprdnem osoby ktoré nám to odporučili :D

btus
16. máj 2022

@kruznica uvidíš. Prajem Vám, aby sa vám páčilo. Koľko ľudí, toľko chutí 🙂

jasminet
16. máj 2022

Za mňa naj dovolenka na Slovensku bol Liptov celkovo - jeden deň aquapark, druhý jaskyňa, bobová dráha v Pavcinnej, na skok Štrbské pleso, na skok na oravu do zuberca...

zuzliq
16. máj 2022

@matinaa viacerí nám odporučili Štúrovo, my sme zatiaľ neboli.
My máme radi nenáročné prechádzky, túry, jaskyne. Odporúčam Lesnícky skanzen Vydrovo (krásna nenáročná prechádzka po náučnom chodníčku, dá sa stráviť celý deň).

matinaa
autor
18. máj 2022

@jasminet tam sme už boli na liptovskej máte sme boli ubytovaný krásne 😍

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz