Dovolenka na Slovensku s ročným dieťaťom

54tinka54
21. máj 2022

Ahojte, synček bude mať začiatkom augusta rok a ja rozmýšľam nad letnou dovolenkou. Bola by som rada, ak by ste dali nejaké tipy, najlepšie ak máte osobnú skúsenosť. Predstavovala by som si asi nejaký párdňový pobyt, stačí u nás na Slovensku.

matkahelka
21. máj 2022

@54tinka54 z tych drahsich Permon v Podbanskom, lacnejsi je Hubert v Gerlachove. chodievame pravidelne do oboch hotelov, velka spokojnost

54tinka54
autor
21. máj 2022

@matkahelka Permon registrujem ako super hotel pre detičky, ale ten hotel Hubert vyzerá tiež fajn, dik za tip 😊 teplota vody v bazéne tam bola akurát pre deti?

ibrunova
21. máj 2022

Ročnému je asi jedno, kde je, na nejaké detské atrakcie je ešte malý. Napríklad Rajecké Teplice, Liptovský Ján

matus7030
21. máj 2022

@54tinka54 HILLS v Starej Lesnej je tiež dosť na deti zameraný.

pininka1
21. máj 2022

My sme chodili do Rajeckych Teplic hotel Diplomat, super bazen vo vnutri , velke izby, vzdy sme boli spokojni.

krisbar
21. máj 2022

My sme boli v hoteli Chopok a tiez velka spokojnost. Alebo potom rezorty ako gothal a demanova

54tinka54
autor
21. máj 2022

@ibrunova no tak napr v detskom kútiku sa vie zahrať už aj teraz.. a takisto aby hotel mal bazén nie so studenou vodou a nejaké to vybavenie pre detičky napr postielka stolička a pod… čiže nie je to celkom jedno

minesasubu
31. máj 2023

@54tinka54 ahoj do akého hotela ste išli napokon ? my aktuálne hladame 🙂