Dovolenka na Slovensku - Tatry, Liptov

vintage_lady
19. jún 2016

Ahojte maminky, poradíte prosím nejaký hotel, penzión najlepšie na Liptove alebo v Tatrach? Už dva dni sliedim po nete. Aj som našla , ale tie ceny sú katastrofa 😀 nám sa veľmi páčil penzión Strachan v Belianskych Tatrach, aj tá Vila Betulla na Liptove je fajn, ale tie ceny... Nepotrebujem alabastrovu kúpeľňu, stačí mi čisté a pekne prostredie, kde by sa aj deti zabavili, nejaké výlety atď. Sme dvaja dospelí, dve deti vo veku 7 a 4. Neviem, či je lepšia polpenzia, plná penzia, alebo zaplatiť len ubytovanie a stravu by sme riešili samostatne. Ďakujem za ponuky ☺

pribinak
19. jún 2016

Urcite nepotrebujete plnú penziu, nikde nebudete mocť vyjsť na výlet, lebo budete musiet idt spat pre jedlo
Ved si dáte nieco na nejakej chate ci salašu ;)

emilia25
19. jún 2016

Mi sme boli minuly rok v penzione miluska.je to fakt kusok od aquaparku.mali sme tam izbu manzelsku postel a postel s pristelkou televizor vlastnu kuchynku pekne to bolo veru.a boli sme 3 dospely 3deti za noc 50eur.ale boli sme mimo sezony v maji.

iwsvysmiata
19. jún 2016

My sme boli v tej vile betulle a musim povedat bolo skvele , ale sme boli v oktobri , vtedy bol dobry balicek za dobru cenu . Teraz nevedia co pýtať . Ale pozerala som penzion baja , celi sme ist do zoo kontaktnej a pytala som sa na jednu noc a vyslo by to 30 euro za izbu . cize myslim , ze v pohode cena ete na jednu noc . Skuste pozriet na nete penzion baja.

jankanelka
19. jún 2016

Ja som bola minulý rok s dcérkou (vtedy mala 6 rokov) na Orave, v Zuberci. Ubytovanie nás vyšlo 100 E na týždeň za obidve a stravu sme si kupovali samé. Izba veľká, v chodbe mala kuchynku s kanvicou, WC, sprcha. V dolnej časti mali aj veľkú kuchyňu, kde ste si v pohode mohli upiecť aj koláč alebo urobiť knedle :D
Dá sa odtiaľ ísť do Oravíc na kúpalisko, v Brestovej je Múzeum slovenskej dediny a lanový park pre deti, lanovka, kúsok od penziónu bol bazén, kam sme sa chodili kúpať takmer každý deň, zahrať si bowling a aj tam výborne varili. Ak pôjdete autom dá sa ísť na Oravskú železničku. My sme auto nemali a úplne v pohode sa dalo chodiť odtiaľ. Dokonca aj na Oravskej priehrade sme boli. Potraviny otvorené do 20:00 aj v nedeľu... Dcérka spomína doteraz na to všetko... Má krásne zážitky. Ak chcete, pošlem Vám kontakt do IP

landsmanka
20. jún 2016

@vintage_lady Liptov by možno bolo dobré nejaké ubytovanie pri Tatralandii kde by ste si mohli zopár dni oddýchnúť pri bazéne a vyšantiť sa na tobogánoch. Je to super pre deturence a máte aj o program postarané

monilik
20. jún 2016

my chodime kazdy rok na pobyt cez www.zlavomat.sk alebo www.zlavadna.sk tak aby tam bol bazenik vnutri a nejake detske ihrisko resp. kutik aj pre pripad ze by prsalo. pozrieme vzdy moznosti vyletov v okoli, berieme si polpenziu lebo ak aj sa ide na vylet tak cez obed si vacsinou mimo hotela. mozem odporucat Hotel Husarik pri Cadci, FIM v Demänovskej doline, Hotel Gold v Terchovej. tento rok ideme Hotel Altis na Orave.
Na Liptove mas velke moznosti vyletov Tatralandiu, Villa Betula, Kontakt ZOO, Lipt. Maru, Chopok... no a Vysoke Tatry su kapitola sama o sebe hoci cenovo urcite narocnejsie...

monilik
20. jún 2016

@vintage_lady a este zalezi na ako dlho chcete ist... ak na dlhsie ako tyzden tak ten hotel je naozaj palka, to by som potom hladala radsej nejaky privat aspon s ranajkami a tych pozhanas urcite vela napr. cez www.megaubytovanie.sk

magdalenasimankova
20. jún 2016

Skús sa pozrieť sem http://www.1-2-3-ubytovanie.sk/ubytovanie/-,-,-... . Ja tam vždy nájdem ubytovanie za rozumnú cenu.

daren1
20. jún 2016

Konkretne Avenu neodporucam, bazen o nicom, studena vod, malinky a strava nevhodna pre deti, korenista..

adinam
21. jún 2016

@daren1,nemyslela som konkrétne avenu,majú viac zariadení v ponuke 😉

marika3678
21. jún 2016

Koliba Gréta pri Liptovskej Sielnici. Ubytovat sa dá aj v drevenickach, je to pri Liptovskej Mare priamo, areál je super pre detičky, preliezky ihrisko. Blízko Tatralandia, Bešeňová, archeoskanzen Havránok, Kvačianska a Prosiecka dolina, .......

daren1
21. jún 2016

@adinam ja som myslela len Avenu a po tejto skusenosti z tejto kategorie urcite nic. Dcera bola v SP v Limbe a tiež sklamana.

senta_sofia
21. jún 2016

@vintage_lady za nas relax hotel sojka, maju pobytove balicky, da sa ubytovat za dobru cenu aj s ranajkami, neobmedzeny bazen, ihrisko,odtial neobmedzene moznosti vyletov, odporucam Liptovska Mara, da sa plavit na lodi, kupat, blizko je ZOO kontakt, Tatralandia,Gino Paradise Besenova,archeoskanzen na Havranku, z turistiky urcite Kvacianska dolina a Mlyny Oblazy,ak ste zdatnejsi aj Prosiecka dolina, kusok je do Demanovskej doliny,tam su jaskyne,pripadne lanovka na Chopok,kupele Lucky - vodopad, obora s diviakmi,atd.

shee11
21. jún 2016

@vintage_lady Strachan aj hotel Bachledka v Ždiari maju teraz ponuky aj na zlavomate. Boli sme minuly rok a bolo tam perfektne, pre deti ako stvorené, krásne prostredie, výborné jedlo, ústretový personál. Teraz ideme do Liptovského Jána hotel Strachovanka, čo je tá istá sieť hotelov, tak sa tešíme 🙂

vintage_lady
autor
26. jún 2016

Dievčatá, ďakujem za príspevky, nakoniec berieme chatu v Liptovskom Jane.

gallina
26. jún 2016

@vintage_lady
Akú chatu ste si vybrali? Môžete dať link? Aj my rozmýšľame nad Lipt. Jánom...

vintage_lady
autor
27. jún 2016

To patrí svagrininej kamoske.