Dovolenka na Slovensku - Villa Betula

mahu74
17. mar 2013

Boli ste niekto v penzióne Villa Betula v Liptovskej Sielnici? Aké máte skúsenosti- oplatí sa tam ísť s malými deťmi?

qwerty81
17. mar 2013

My sme boli. Byvali sme v tych mobilnych domcekoch vzadu. Nam sa tam velmi pacilo a aj detom. Vonku to maju super prisposobene pre deti, ale neviem ako teraz v zime. V lete to bola parada.

babofka
17. mar 2013

@mahu74 boli (na zaklade vychvalenia tu na MK), podla mna je to taky priemer. ihrisko vonku maju super, ale co sa tyka ubytka, mne napriklad vadilo, ze kocik sme museli nechavat dole na prizemi a nosit babo po schodoch. strava priemerna.
ale celkom blizko sa da urobit pekny vyletik do Kvacianskej doliny.

mirage
18. mar 2013

Mne strava chutila velmi - vyborny tatarak, zazvorova polievka s citronovou travou, jahnacie gulky, medailonky zo svieckovej so salatom...

My sme boli spokojni, v okoli sa da vela vidiet. V zime snowtubbing, kone, lyzovanie v okoli.

kacenka78
18. mar 2013

@mahu74 my sme tam boli v decembri, byvali sme v apartmane. Pre deti je to idealne miesto, aj v zime aj v lete, nádherne velke ihrisko, velky areal.... strava bola vynikajuca...

mahu74
autor
18. mar 2013

Ďakujem vám všetkým za názor a príspevok, pomohli ste mi v rozhodovaní🙂)

egyptanka
18. mar 2013

Mozem doporucit.

dionyzka
18. mar 2013

@mahu74
@babofka
ja sa tiez priklanam k babofke, taky priemer. Sluzby prisposebe k cene. Miesto mi privelmi nevyhovovalo. Panzion je umiestneny tesne pri ceste pre auta.

fraufrt
1. máj 2013

@babofka
@mirage
@kacenka78
@egyptanka
@dionyzka Ahojte kocky, tak aj my sme sa nakoniec rozhodli navstivit penzion Villa Betula (pocasie nam nastastie vyslo), boli sme tento vikend (april). S ubytovanim sme boli spokojni (izba 2+1), cena OK, ihrisko sa detom pacilo, strava-podla manzela prilis pomala obsluha, podla mna prilis velke ceny v porovnani s kvalitou jedla. Mala sa previezla na koniku, boli sme v Besenovej a areali boli "preteky" v parkurovom skakani. Ako vikendovy pobyt super, len v sezone tam musi byt asi na ihrisku natresk, takze to si pri nasich detoch nechcem ani predstavit. Celkovo pobyt hodnotim kladne, len pre buducich navtevnikov:, dajte si pozor pri plateni, zauctovali nam aj to, co nemali, ale to sa moze stat aj inde. 🙂

njonja
1. máj 2013

Ahojte, my byvame v lete castejsie vo Ville Betule, ale ako zakaznici. Chodime na pol dna kvoli malemu, aby sa pohral. Vzdy sme boli super spokojni a zatial sa nam nestalo, ze by tam bolo tak vela deti, aby sa tam nedalo v pohode pohrat. Je to dost velke, takze sa tam tie deti navzajom tak nerusia. Personal bol mily a jedlo super.

yukki
4. jún 2017

Ahojte,je niečo na Slovensku podobné ako táto VB?

mizulienka
24. júl 2017

ahojte maminy, chcem sa spytat, ideme do penzionu Vila Betula, ma byt zle pocasie, da sa s detmi zabavit aj vo vnutri? dakujem

ikacka
24. júl 2017

@mizulienka maju tam aj indoorove ihrisko - este som dnu nebola (vacsinou tam ideme, ked je pekne 🙂), ale na stranke su nejake foto v sekcii Babyland