Dovolenka s ročným dieťaťom - Egypt, Turecko, Tunisko

21. aug 2023

Baby tie ktoré ste boli na dovolenke v týchto krajinách niekedy, myslite ze jev pohode ísť s takým dieťaťom.okolo roka ? Naše ma 14 mesiacov. Bojím za toho, že som počula, že v týchto krajinách býva problém s vodou a teda a brušnými virozami a ze tam ľudia zvyknú mat tráviace ťažkosti.

thereisabear
21. aug 2023

S 1-ročným určite Tunisko ani Egypt nie. Turecko môže byť.

douc
21. aug 2023

ahoj, ja som žila v Egy trištvrte roka. dovolím si povedať pokiaľ tam ide niekto 1.raz môže očakávať črevné problémy takže tam by som asi nešla s malym dieťaťom. ale moc záleží na výbere hotela čo sa týka bazéna, hygieny atd. majú tam aj super luxusné miesta. Turecko by malo byť v tomto lepšie

poslednepogo
21. aug 2023

S 1,5 ročným Turecko, uplne super

petamich
21. aug 2023

Turecko bez problemov, do Tunisu a Egypta by som s tak malym dietatom nesla

puplatko
21. aug 2023

Tiež sa prikláňam k turecku. Tam sú aj tak nejak lepšie vybavený na takéto pobyty s malými detičkami. Inak by som sama nepremýšľala a zvolila by som turecko. Tak sú aj tie hotely podľa mňa proste lepšie

bluemoon24
21. aug 2023

Ja jsem taky za Turecko + bych osobne vybrala letovisko blizko letiste, protoze po delsim letu jeste dlouha cesta autobusem je s malym ditetem narocna, to jen takovy tip 🙂

katarinaba
21. aug 2023

Ja som bola s 15 mesacnym a dvoma starsimi v Tunise. A potom este dalsie tri roky. Potom Egypt. Rok nic - lebo korona. Potom Turecko. A teraz posledne dva roky v Egypte. Nikdy sme nemali ziadne problemy. A to sme chodili na prelome jul/august na dva tyzdne. Paradne sme si uzili.
Najmenej sa mi pacilo v Turecku, pre mna to bola z nudze cnost - kedze Egy a Tun sa bez testov nedali.

martinka13
21. aug 2023

Za mňa nie. Grécko a ostrovy, Taliansko, Španielsko....

adka_bh
21. aug 2023

Tento rok je veľa črevných problémov v Turecku (kolegyňa je vo viacerých skupinách o Turecku a sama bola prekvapená že nikdy tam takéto problémy vo veľkom ľudia nepísali ale tento zo všetkých možných oblasti) My sme boli s 8rocnou a mala problémy a horúčku len som sa modlila aby sme nemuseli tam do nemocnice. Takže ja by som to určite neriskovala v týchto krajinách.

autor
21. aug 2023

@martinka13
@adka_bh ja by som tiež radšej španielsko a pod ale finančne nám to nevyjde máme menší limit na dovolenku tento rok takže preto sa bavíme o krajinách ako turecko a pod .....

andy37
21. aug 2023

My ideme začiatkom septembra do Turecka, malá má 16 mesiacov. Egypt, Tunisko by som určite neriskovala