Dovolenka so psom do Bulharska

agatky
4. júl 2014

Ahojte 🙂 potrebujem poradit ohladom dovolenky s havom. Ideme prvy krat a to rovno do Bulharska cez Srbsko autom. Ak mate niekto skusenost s cestou,pobytom v penzione a na plazi velmi rada uvitam vase nazory,postrehy a rady.

dakujem 😉

nicolle21
4. júl 2014

@agatky poradim ti jedine s cestou, kedze do burgasu jazdime do nasho bytu, takze o ubytku tam vela neviem.. my sme sli autom cez srbsko s nasim kocurom, mali sme vsetky vakciny, potvrdenia, peciatky, petpassy aaa... nakoniec sa nanho ani jeden colnik nepozrel 😠 vytocena do vyvrtky, lebo som behala ako blba k veterinarovi a stacilo mi macku supnut pod sedadlo 😕
inak na plazach som tam psov videla, ale vacsinou chodia dalej, kde uz nie je taky natresk, ja osobne to neschvalujem, ale kazdy ide na vlastne riziko, moze sa stat, ze nie vsetkym to bude vyhovovat a zalezi aj od toho, ako sa chova dany pes, ci steka, ci beha okolo ludi (v bulharsku su plaze piesocnate, plus vietor a staci, aby pes prebehol raz a vsetci su plni piesku 😖 )
ubytko neviem ako ste si zohnali, ale mali by ste urcite ubytovanie so zvieratom prekonzultovat dopredu
pekny pobyt prajem

agatky
autor
8. júl 2014

@nicolle21 ahoj dakujem za odpoved 🙂 ubytko mame zabezpecene aj s havkom takze to je ok a akceptuju tam aj velke plemeno. ja som musela ist az na srbsku ambasadu aby som sa dozvedela co a ako a to ma vsetci strasili co vsetko potrebujem 😠 nic viac oni akceptuju to co bere EU. Urcite s nim budem chodit dalej kedze je velky a aby sa ho ludia nebali. Vobec nesteka a zdrzuje sa iba pri mne je to taky maznak 😅 len sa troska bojim aby sa mu nieco nestalo v tych horucavach. dakujeeeeem 😉

milanchemik
18. júl 2014

@agatky Vôbec nešteká....??? kua kua..... to bude nejaký trhač..... však preto ho voláte že Pes Baskerwillský.... či...? 🙂

agatky
autor
18. júl 2014

@milanchemik 😀 veru vobec to niesu ustekane plemena. Ale kdeeee vola sa Hektor 😝

ivanka.7
18. júl 2014

velke psy vacsinou nemusia stekat aby si zjednali respekt 😀

milanchemik
18. júl 2014

@agatky že Hektorko.. a koľko malých psíkov a detičiek si dnes zožral... ??? hm...??? 😀

agatky
autor
18. júl 2014

@milanchemik 😅 on deti lubi ale nie az tak ze by ich spapal. je to dobracisko este mladucky akurat v puberte

agatky
autor
18. júl 2014

malusik 🙂

milanchemik
18. júl 2014

@agatky pošli fotku až sa vrátite domov... dúfam bude hnedý 🙂

agatky
autor
18. júl 2014

@milanchemik ale kdeze ten bude poctivo vylihovat pod plazovou muslou 😀

milanchemik
18. júl 2014

@agatky tak to teda nie..... natrieť UV 30 a nech sa opaľuje.... alebo nech chytá kraby v mori 🙂

agatky
autor
18. júl 2014

@milanchemik 😀 😀 😀 sak toho sa bojim ze tam bude haved vo vode nahanat a potapat sa. So slanou vodou este nema skusenosti 🙂

milanchemik
18. júl 2014

@agatky neboj nič.. zapáči sa mu... 🙂

filipal
18. júl 2014

@agatky my nosime na dovolenky tiez nasho psika, ale na turistiku, to psov bavi viac. tento rok sme s nim boli na turistike v Rakusku a vo Svajciarsku. tam bezne pocitaju so psami v hoteli, na lanovkach v obchodoch vsade. dokonca aj do banky moze. vstup zakazany je jedine do potravin. isli sme autom a robili sme castejsie prestavky, aby sa vybehal, napil.
samozrejme sme si vybrali ubytovanie, kde bol pes vitany. v hoteloch je zvycajne taxa za psa 10 € na den.

agatky
autor
18. júl 2014

@milanchemik prvy den bude zly ale hadam sa nauci rychlo aby ju nepil 🙂

milanchemik
18. júl 2014

@agatky 😀 však nie je blbý.... raz si glgne a vymaľované.... bude chodiť do baru na rum 😀

agatky
autor
18. júl 2014

@filipal hej turistika ho bavi a Rakusko je super pre psov ale raz do roka musi vydrzat pri mori nechcem ho niekde nechavat. No preto som zmenil plan a nevyrazam rano ale az vecer aby mu nebolo tak teplo v aute. Ubytko je v poho a dokonca bez poplatku. Pisala som im ze pridu dva velke psy tak hadam ma ubytuju 😀

agatky
autor
18. júl 2014

@milanchemik no to by si kukal jaky su tupy niektory. Kamoskin labrador. Boli v chorvatsku na 12 dni a kazdy den sa napil a aj vygrcal. 😀 takze dufam moj to pochopi na prvy krat. Na rum bude chodit panicka a on bude iba garde robit 😀 😀

filipal
18. júl 2014

@agatky super! 🙂 my sme more este neskusali, odvtedy co ho mame sme neboli pri mori.

milanchemik
18. júl 2014

@agatky nemusel byť blbý..... možno sa mu páčilo to grcanie... alebo bol anorektik 😀

agatky
autor
18. júl 2014

@milanchemik 😀 😀 podla mna bol

agatky
autor
18. júl 2014

@filipal my ideme prvykrat. mam ho dva roky a minuly rok som s nim nezohnala ubytko a bez neho som ist nechcela tak sme ostali na slovensku. to bola prva a posledna dovolenka doma. Pondelok startujem tak dufam bude v pohode. Caste prestavky su samozrejmostou. A nechcete skusit s nim more?

filipal
18. júl 2014

@agatky my mame utulkaca, tiez dva roky a nema rad velmi vodu. v najvacsich horucavych vliezol len po brusko do nejakych bystrin...tak neviem, ci by sa na tom teple netrapil...
a my uz tiez nemame velmi radi horucavy, radsej cerstvy alpsky vzduch.
ale raz mozno...
napis potom ako bolo, skusenosti su cenne. 🙂
najvacsie problemy budes mat asi s ludmi, lebo cim viac na vychod, tym maju ludia horsi vztah k zvieratam...
nebolo zvykom v ostbloku nosit zo sebou vsade psov.
my sme vlani na strednom Slovensku prezivali same sklamania, nechceli ho pustit ani do vonkajsich bufetov.

agatky
autor
18. júl 2014

@filipal moj miluje vodu skce plave potapa sa 🙂 nemohla by som ist bez neho. ja lubim teplo ale kvoli nemu tento rok s nim opatrne. kupila som mu aj plazovu muslu aby sa mal kde schovat pred slnkom a dlho na plazi nebudem byvat. budem sa snazit chodit mimo verejnych plazi aby to ludom nevadilo a pokoj budeme mat aj my od nich 🙂 no ja som bola minuly rok v banskej a na orave a naozaj same sklamanie. nikde sme nemohli ist nikde sa nemohol kupat strasne sklamana som bola z toho nasho slovenska ☹ kym to bude u nas tak ako v rakusku to na nestastie este dost dlho potrva. jasne napisem ozvem sa jak bolo 🙂

saska011
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saska011
13. mar 2018

@agatky dobrý deň, chcela by som sa vás opýtať ohľadom ubytovania. Či by ste mi vedeli doporučiť nejaký hotel do, ktorého môžu ísť aj psy.

kikina84
13. mar 2018

@agatky a ako s takým psíkom na pláž Potom? To ma zaujíma

agatky
autor
14. mar 2018

@saska011 Dobry den. ja som bola v hoteli Familiya Club Hotel. Hotelik nic moc ale na prespatie to staci. Ponukaju ho aj s ranajkami alebo polpenziou. Velmi prijemny majitelia sami tam maju psika.

agatky
autor
14. mar 2018

@kikina84 Ja som chodievala troska dalej od hlavnej plaze bolo tam malo ludi a havo si tam v klude pobehoval a kupal sa. Nedaleko bolo letne sidlo prezidenta Janukovyca.

saska011
14. mar 2018

@agatky ďakujem krásne....nikde neviem zohnať nejaký hotel v Bulharsku kde môžu byť aj psi.