Dovolenka so psom na Orave

aki100
21. jún 2016

Ahojte máte nejaké skusenosti s dovolenkou na Orave so psom? kríženec labradora 22kg. Chceli by sme nejaké vychádzky a poprípade sa ist okupat niekam na priehradu. Kde je pekne a dá sa pochodit? dakujem

dominika6
22. jún 2016

@aki100
nepleť dve veci...je rozdiel že hladáš dovolenku na Orave a je rozdiel ísť so psom,ked ho nemáš kde ubytovať..najprv si zisti kde je ubytovanie vhodné aj so psom(čo na SK možné nieje na 80%) a potom sa zariadiš kam...

aki100
autor
22. jún 2016

@dominika6 prosim? Ja sa nepytam na dovolenku pre seba ale na dovolenku pre par so psom na orave, a to kde sa s nim ubytovst sa pytam prave tu , su tu aj psickari so skusenostami a pre tvoju informaciu tych 80% moznosti ubytovania najdem aj so psom to som uz pozerala, zas nezijeme v dobach davno minulych... Takze ked nevies poradit tak nekomentuj, dakujem

dominika6
23. jún 2016

@aki100
a čo sa urážaš? normálne ti hovorím že najprv treba hladať možnosti kde akceptujú psa,či už na dvore alebo vnútri a podla toho sa zariadiť..každé ubytovanie to má uvedené v podmienkach...tak klud...🙂

lubica_t
23. jún 2016

Penzion Monika v Habovke. Skveli ludia, vyborne jedlo a so psom nemaju problem. A prostredie nadherne ;)

jana_eyre
23. jún 2016

@dominika6 ved ale autorka sa vobec nepyta na ubytovanie, ale na to kam sa so psom da na orave ist sa kupat a prejst..

dominika6
23. jún 2016

@jana_eyre
nie pýta sa dovolenku...dovolenka znamená asi na viac ako otočku...nie?

dominika6
23. jún 2016

@aki100
tu máš link trvalo mi to 1 min. 🙂 rámik kde je pes znamená že je akceptoaný 🙂

http://www.megaubytovanie.sk/hladaj-objekty?f1=...

jana_eyre
23. jún 2016

@dominika6 no ja som to pochopila tak, ze chce vediet miesta kde moze ist aj so psom, kde nebude pes v lese/priehrade/jazere/prechadzke nikomu prekazat a oni aj nieco uvidia, nie na moznost ubytovania.. To si asi zisti sama pri objednavani ubytovania..

aki100
autor
24. jún 2016

@dominika6 nie napisala si to tak ze nemam hladat priamo miedto lebo na slovensku 80% ubytovani psa neakceptuju ale kedze si vyhladala za 1 min. Tak asi je realita ina, ale vyhladane mam aj ja ale zaujimaju mna skusenosti kedze oravu nepoznam

aki100
autor
24. jún 2016

@lubica_t dakujem za tip toto som presne chcela 😊

aki100
autor
24. jún 2016

@jana_eyre zaujimaju mna skusenosti s ubytovanim, to hlavne a k tomu moznosti aby to nebolo niekde na samote ale dalo sa ist aj niekam po vyletoch a aj okupat aj so psom 😊