Dovolenka - Turecko, Tunisko

15. mar 2024

Ahojte, prosím vás viete dať nejaké recenzie na tieto hotely?? Vaše skúsenosti a podobne. Turecko (serra Garden, sultán of side) a ešte Tunisko (marabout, el mehdi beach resort) ďakujem 😊😊😊

autor
15. mar 2024

Zabudla som dopísať že ideme dvaja dospelí a dve deti (2,7) aj ohľadne stravy čo sa týka či je tam toho dosť na výber a podobne

jaaty
15. mar 2024

Rozdiel medzi službami v Turecku a Tunise je veľmi veľký. Hoci som tam bola už veľmi dávno, som si istá, že v Turecku sú výrazne kvalitnejšie aj služby aj výber jedla. Ja by som do Tunisu už nešla (bola som asi 4x ešte “za mladi”)

jaris84
15. mar 2024

Turecko Serra Garden- izby menšie, plážový bar- žiadne drinky ani alkohol. Pláž má pozvoľný vstup do mora,čo je super kvôli deťom. Ale hotel nieje Priamo na pláži. Ide sa kúsok peši po ceste, kde chodia aj autobusy. Nie je to zas nič strašné. Skús pozrieť aj Alba resort,tam sa nám páčilo viac- o dosť väčší komplex ako Serra Garden-+ je tam mini zoo, koník, ihrisko pre deti, Noemova archa. V záhrade rastu pomaranče 😉...

54tinka54
15. mar 2024

Nemám skúsenosť priamo so spomínanými hotelmi, ale bola som na dovolenke v oboch krajinách a presne ako bolo spomínané vyššie, služby v Turecku sú na oveľa lepšej úrovni, s malými deťmi by som do Tuniska nešla.. mali sme tam tráviace problémy.

guudy
15. mar 2024

Suhlasim, ze souzby v Turecku a Tunise sa nedaju porovnavat. Turecko ma vyraznevyssi standard vo vsetkom.

lakebabe
15. mar 2024

Porovnávas neporovnatelne krajiny. Bola som v obidvoch viac krát služby úroveň a gastro je Turecko oproti Tunisu strašne popredu. Ale Tunisko ma krajšie more a čistejšie. Ale za mňa Tunis už nie

nelka93
15. mar 2024

Ja som bola v oboch a do Turecka by som už nešla, jedlo mi nechutilo, každý deň 45 stupňov a v mori obrovské vlny. Tunisko bolo pre mňa lepšie, aj jedlo, aj hotel lepší more krásne čisté a super plaz