Dovolenka v 29. týždni v Chorvátsku

evka26714
15. júl 2017

Ahojte mamicky. Chcela by som sa opytat ci mate niekto z vas skusenost s cestovanim v 29tt k moru? Chceli by sme ist s manzelom na dovolenku do Chorvatska na cca tyzden ale tak niekde severnejsie,cim najblizsie k Slovensku.Moj doktor nema ziadne namietky. Nerizkovala by som to ale mame 3rocneho synceka,ktoremu prospeje pobyt pri mori.

dori92
15. júl 2017

Ak nemas nijake problemy tak by som sla.Ja stale hovorim ze keby som nebola teraz v 9 mesiaci ale v takom 7, tak uz som daaavno v Chorvatsku 😀 (je to moja srdcovka) kazdopadne aj v Chorvatsku maju nemocnice, keby sa nieco NAHODOU pokaslalo... takze za mna Ano... 🙂

svetlana35
15. júl 2017

@evka26714 ahoj, ja som v 25tt a muz ma nechce zobrat ani za nic..ale ja sa citim fajn, doma mi je strasna nuda, tak ja by som sla hned.

ivu80
15. júl 2017

@evka26714 bola som minulý rok v Chorvátsku s bruškom,iba nezabudni, že poistenie je možné iba do 26.tt..ja som to presne stihla..ak sa rozhodnete ísť, želám krásnu dovolenku 🌞

sofia1
15. júl 2017

Ja by som neriskovala urcite.

taami
15. júl 2017

@evka26714
Ja som bola cca 4 týždne pred pôrodom. Sú tam nemocnice vybavené ako u nas, možno aj lepšie, mám osobnú skúsenosť ...choďte tak aby ste boli v dosahu väčšieho mesta, napr Rijeka.