Dovolenka v Bulharsku

22. jan 2024

Ahojte,tento rok sa chystáme prvýkrát do Bulharska. Ideme letecky na severné pobrežie. Aké máte skúsenosti?

lubka2510
22. jan 2024

Skvely vyber ....ideme tretikrat po sebe do Bulharska tentokrat Varna ale 2roky po sebe sme boli na slnecnom pobrezi kde sme zazili kopec zabavy.....ktory hotel ste vybrali???je tu aj skupina Bulharsko dovolenka

marca12
22. jan 2024

@lubka2510 co sa tam da zazit? Moj sníva o Bulharsku,no ja sa mu zatial uspesne vyhybam.

lubka2510
22. jan 2024

@marca12 slnecne pobrezie mas najvacsie letovisko v Bulharsku dlha promenada s kopou obchodov restik barov diskotek kolotocov...chodi po nej aj vlacik ma tri rozne trasy ako napr metro.....potom su mensie letoviska ako Primorsko ci Zlate piesky.....more na slnecnom pobrezi je pozvolne a pieskove plaze vsade hotelov je hromada pokope aj luxusne hotely maju bulhari aj pre dospelych aj s ultra all inclusive...aj v CK pan vravel zakaznikom vedla nas co boli ze vela ludi BG odsudzuje alebo ma nejake predsudky ale ked skusia a vyberu dobry hotel ci spravne letovisko su max spokojny......hotely su s toboganmi animatormi so vsetkym ...boli sme v DIT Evrika Beach Club hotel teraz ideme do Grifid Hotel Bolero a skus pozriet aj Wawe Resort

lubka2510
22. jan 2024

@marca12 v tych obchodikoch na promenade nie su predavaci taky aby ta nutili nakupovat ako v Egypte...vobec nie su otravny su slusni...na plazi su tie atrakcie ze parasailing (manzel odskusal bol spokojny)jazda na skutri a este take nafukovacky. ...dalsie vyhody su kazde letovisko je cca 40km od letiska ...ziadna turecka alanya a 100km transfer....ak pojdes do kludnejsieho primorska alebo aj zo slnecneho nukaju jednodnove vylety do Istanbulu napr alebo do delfinaria vo Varne kludne sa pytaj co este ta zaujima

sylvie
23. jan 2024

Aj my ideme do Bolera, prvy krat do tejto casti Bulharska tak som zvedava. Hotel vyzera super, je tam ultra all inclusive, animacie, tobogany a v cene su aj lehatka na plazi. Boli sme aj vo Wave resorte, luxusny rezort, boli sme tam velmi spokojni. Na Slnecnom pobrezi som bola dva krat, ale velmi davno, ale co si pamatam, tak ano je to take rusne letovisko s kopou atrakcii a cisto piesocnatou plazou.

autor
23. jan 2024

Ďakujem za odpovede. Tak som zvedavá,ako budeme spokojní,ideme prvýkrát

sylvie
23. jan 2024

a kam presne idete?