Dovolenka v Poľsku pri mori

lulupulu
22. jún 2022

Chcem všetky skúsenosti kto bol, nie toho kto počul že...
Lebo mňa všetci odrádzajú ze zimná voda ale známi co chodia tak vravia ze voda je normálne tepla.. Tak skúšam sa poradiť aj sem. Ďakujem

lulupulu
autor
22. jún 2022

@jarmila2010 skoro všetky mam pokukane preto som založila svoju

jarmila2010
22. jún 2022

@lulupulu a co,nie je tam ziadne relevantne info?

lulupulu
autor
22. jún 2022

@jarmila2010 prosím aj nemáš nič k téme tak zbytočne nekomentuj

jarmila2010
22. jún 2022

@lulupulu ??nechapem tvoju utocnu poznamku..normaln eslusne sa pytam..lebo som tam zaragistrovala na rychlo,ze pisu o tom,aka je tam situacia...ale asi ozaj skoda radit...

bamboa
22. jún 2022

@lulupulu mne sa pri poľskom mori páči. Voda bola naozaj chladnejšia, ale nám to nevadilo.
Na večerné prechádzky sme obliekali mikiny 😆, ale ani to nám nevadilo. Atrakcií je tam kopec, možností na výlety tiež.

lulupulu
autor
22. jún 2022

@lulupulu povedala som ze všetky tie diskusie mam prečítané, tak chcem vedieť asi od iných ľudí.. Aká by tam mala byt situácia? Kovid už nieje ako viem

lulupulu
autor
22. jún 2022

@bamboa tak my sme úplne na sever Slovenska a tiež si tu ešte večer obliekam mikiny, tak na toto sme zvyknutí 😅

tomaskovamaminka
22. jún 2022

Ja teda som bola velmi davno, este v pionierskom tabore :D v Polsku, a nikdy nezabudnem posledny krat, ked sme sa isli kupat, teda kto chcel. Ozaj bolo chladno, aj ked to bolo v auguste, voda 16 st. a vzduch 15st., mozno to bolo opacne, ale teda naobliekani v teplakoch v bundach, ale isla som, a potom na izbe nohy do horucej vody do lavora 🙂 To len tak na okraj, sa mi to vybavilo, mozno tam bude uz teplejsie.

dundulica
22. jún 2022

ja som bola pri mori v Poľsku v tábore ako dieťa (Štetín) , my sme tam skoro zamrzli, nemohli sme mať ani nohy namočené pri brehu, zima, veterno

lulupulu
autor
22. jún 2022

@tomaskovamaminka tak keď akože teraz už dávajú ze na Sahare sneží a tam kde stále snežilo už nesnezi tak myslím ze už s zem otáča naopak 😅😅😂

dundulica
22. jún 2022

@tomaskovamaminka písali sme naraz to isté 🙂

lulupulu
autor
22. jún 2022

@dundulica ďakujem ale chcela som rady od niekoho kto bol tento alebo minulý rok, nie pred Kristom 😅😅😅 nič v zlom samozrejme

dundulica
22. jún 2022

@lulupulu iste, možno tam už aj palmy rastú odvtedy

marca12
22. jún 2022

@lulupulu my sme planovali ist minuly rok,no odradila ma zima. Neznasam studenu vodu na kuoanie a to more je naozaj pre otuzilcov. Chceme ist tento rok,ale tak,ze budeme sledovat pocasie a ak tam bude dostatocne teplo,tak pojdeme. Ale celkovo je tam chladnejsie,malokedy dosiahne teplota vzduchu 30tky a voda je chladna. Mne sa tam ale paci okolie,tak uz len kvoli tomu tam chcem ist. More bude ako bonus

jarmila2010
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lulupulu
autor
22. jún 2022

@dundulica čítala som príspevky od ludi co boli minulý rok a písali ze krásne teplo tam je voda okolo 25 a vzduch 30. Toto by nám naozaj stačilo. Taktiež v Egypte manžel stretol 3 Slovenky, staršie pani, a oni samé mu povedali ze už precestovali celý svet ale lepšie ako v Poľsku ze im ešte nikde nebolo, že tam je super aj počasie aj voda. Žiadne 40tky horúčavy

lulupulu
autor
22. jún 2022

@marca12 bola si tam už niekedy keď píšeš ze ste plánovali ale nešli ste? Lebo ak nie tak nemôžes vedieť ci tam je naozaj taká zima. Ak áno tak kedy to bolo

eerikusik
22. jún 2022

@lulupulu my sme boli konkrétne tu.Bolo to ešte pred coronou. Za mňa super
dovolenka,jedlo,prostredie,služby. K moru sme ešte odtiaľ išli autom( trochu chladnejšie ,ale raz sme také vychytali aj v auguste v Chorvátsku).Okolie vhodné aj na celodenné prechadzky. Určite sa do Poľska ešte chystame keď dcéra trošku podrastie.

vuvi
22. jún 2022

@lulupulu ja sa tu len votriem 😅 moj sen je ist k moru do polska, proste ja som ten mikinovy nekupaci typ, ale more v polsku chcem vidiet 😀 a tiez to mame celkom blizko, polsko je krasna krajina, jazyk uplne ok sa dohovorime, priatelski ludia... Ak pojdes napis mi dojmy 🙂

lulupulu
autor
22. jún 2022

@vuvi snáď sa mi to sem nestratí, mame dve malé deti 3r a 10m a som tehotná 4m. Preto nechceme ísť nikam ďaleko len sem vedľa. Ja sa aj tak veľmi kúpať nebudem a decka tiež nie keďže sú ešte malé a manžel miluje zimnú vodu takže ta teplota vody nám problém nerobí vôbec. Len teda či sa to oplatí alebo nie. Tiež mam sen tam ísť od mala.

marca12
22. jún 2022

@lulupulu mame kamarata Poliaka,ktory tam chodieva,ma odtial manzelku a od neho viem,ze je tam jednoducho zima. Ved tie statistiky neklamu. Bol jeden rok,kedy aj tam bolo teplo,ale more bolo aj tak chladne max.26.

marca12
22. jún 2022

@lulupulu pokial to beries tak,ze nejdes vyslovene na dovolenku k moru,tak chod. Je tam nadherne,mas tam co robit,len musis naozaj pocitat a tym,ze je tam premenlive pocasie a treba teplejsie oblecenie. Nie je to na zabky,kratasy a tielka. Navyse fuka tam vietor,ktory je tiez chladny,neveje teply vanok ako u nas,ked v lete zafuka.

lulupulu
autor
22. jún 2022

@marca12 akože ja neviem ale koľko stupňov ma asi more? Veď 26 ma plavecký bazén ak viem správne, my sa celé leto kúpené u nás v potoku kde voda nemá ani 15° 😅😅

belllinka
22. jún 2022

@marca12 kde si zobrala teplotu mora 26 stupnov? Ved to neni ani v chorvatsku 🙂 . V juli je tam more priemerne 17-18 stupnove.
https://cz.seatemperatu.re/evropa/polsko/month/...

lulupulu
autor
22. jún 2022

@belllinka tak som sa dočítala na inej diskusii ze tam toľko malo more, tak bud si všetci vymýšľajú alebo ja neviem 😀

belllinka
22. jún 2022

@lulupulu sakra, co sa teda vsetci trepu na jadran, ked balticke more je teplejsie 🙂

lulupulu
autor
22. jún 2022

@belllinka neviem ja sa pýtam na názory, ako som písala moji známi co chodia do PL si to nevedia vynachvalit

bamboa
22. jún 2022

@lulupulu podľa mňa to počasie tam ani zďaleka nie je také hrozné. Celý deň si v plavkách, kraťasoch či šatách, kúpať sa dá. Ak nepotrebuješ 40-tky teploty, tak určite choď. My nie sme plážoví povaľači, takže na výlety a rôzne aktivity nám aj 30-tky stačia (a boli aj vyššie teploty) 🙂