Dovolenka v Tunise - Mahdia

mateska01
10. jún 2013

Bola niektora z Vas na dovolenke v Tunise,Mahdia,hotel Nour Palace...ake mate skusenosti?dakujem 🙂

slniecko154
26. jún 2015

@janano niektore to uz tak prave robia

klara226
26. jún 2015

@eji
@amanda0405
@tova čo ste dievčatá., ja som myslela., že to je nejaká stará záležitosť toto nie čo ste. Mne už volali z CK, v pondelok budeme vedieť my ideme cez rakúšanov. V pondelok bude isté či storno alebo čo. Nooo my chorvátsko tú cenu dovolenky obetujem do hotela kašlem na to. Aj ked sme auto nechceli. Ale čo už. Akurát ideme viacerými takže sa musíme v nedeľu dohodnúť že kam. Ale najskôr chorvátsko lebo ako sa vyššie písalo ja som už bola všade a nikde inde ako tunis som nechcela a ďalej., ceny. Čo za 5dní zoženiem, ked už týžden dozadu sme museli teda kancelária tri letenky zháňať čo je všetko plné... Takže to v riešime asi takto. 😎

tova
26. jún 2015

@gabrielaslivkova ved chod tam a pokusaj osud tak ako tu viacerepisali na str. 4, chod nic sa nestane, nie tam, nenechaj sa odradit recami svokry... Je to velmi nebezpecna krajinaa s BA sa neda ani porovnat...

eji
27. jún 2015

@blondi2 24.7. sme mali ist ☹
od rana citam najnovšie spravy, uvidíme v ktorej krajine budu strielať najmenej

maria123
27. jún 2015

@eji staci raz

buba987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
velkacica
28. jún 2015

fotečky, ktoré potešia v rodinnom albume: http://news.sky.com/story/1509487/tunisia-exclu...

tova
28. jún 2015

30 min. trvalo kym dosla policia! Nebezpecna krajina a hotel nema ziadnu ochranku a policii trva tak dlho??? som prekvapena co turisti neriskuju len aby sa okupali na plazi. A kto ho z tej vody fotil na 2 metre od seba so zbranou???

eji
28. jún 2015

Je zvlastne, ze tu ostali debatovat mamicky, ktore sa do tunisu ani nechystali

tova
28. jún 2015

@eji zvlastne to je asi len pre teba, Ludia sa obycajne zaujimaju aj o miesta , kde nikdy neboli ked sa tam stane tragedia

zdenulkam
28. jún 2015

my ideme na kos ..sice su tam utečenci / ale ti už su aj na slovensku / ale do tunisu by som asi nešla..ale kam ist,ked vsetko je vypredane 😒 ja to chapem

eji
28. jún 2015

@zdenulkam ja som dnes cely den pozerala, tie ceny su v sezone nenormalne hore, ja som strasne zvedava, co nam ponukne cestovka, ale aj tak si myslim, ze uz asi nic moc, kedze skoro vsetci prebookuju dovolenky 😖

zdenulkam
28. jún 2015

@eji praveze sú Last minute. Tak sa mi zdajú že fajne ceny. Len teda vsetko vypredané ☹ ja by som išla asi do Bulharska.

gabrielaslivkova
28. jún 2015

@tova vieš, čo? Na Slovensku žijú tak nenávistní ľudia, ktorí si nevidia ďalej ako po svoj nos, že je otázka času kedy sa podobné prípady budú stavať aj tu.
@eji ani sa nečudujem pri niektorých vyjadreniach.

eji
1. júl 2015

@zdenulkam takze nakoniec sme zmenili na Egejskú rivieru v Turecku,hotel euphoria eageon...nemam síce rada veľké rezorty,ale aspon niekde boli voľne miesta,nakolko nas je 12,co ideme spolu

danulkaja1
21. jún 2017

@eji prosím ťa v ktorom hotely v Mahdii sa ti páčilo viac..v Nour Palace alebo v LTI Mahdia...ďakujem veľmi pekne

eji
22. jún 2017

@danulkaja1 podlatoho čo preferujes, v obidvoch hoteloch je naozaj krásne,ale my sme napríklad tento rok zvolili Nour paláce.Tam sa mi zdá,že pre deti je väčšia zábava,čo sa týka animačných programov a majú tobogany.
V LTI je zase mini ZOO a krásne bazény.
Ak zvolis čokoľvek z týchto dvoch alternatív,tak urobíš správne.

danulkaja1
22. jún 2017

@eji ďakujem za odpoveď..mám chalanov pubertiakov...absolvovali ste aj nejaké výlety?

blondi2
22. jún 2017

@danulkaja1 My sme boli v Nour Palace pred 2 rokmi a jednoznacne odporucam. Isla by som aj tento rok, keby som sa nebala teroristov. Hovorim, ze kebyze sme bezdetní, tak nevaham a ideme zase tam.

danulkaja1
24. jún 2017

@blondi2
@eji baby mali ste nejaké zlé skúsenosti s domácimi a s ich správaním v jedálni? čítala som nejaké recenzie..a že po skončení ramadánu otras..

siska259
25. jún 2017

Ahoj, nedajte sa prosím odradiť názormi, ja som na začiatku robila rovnakú chybu, cestovala som vystrašená že čo ma to čaká a boli to najkrajšie dovolenky. Dovolenka je vždy taká, akú si ju urobíte sama. A čo sa týka bezpečnosti a tie výroky o nebezpečnosti - dnes neexistuje miesto na zemi, kde si môžete povedať že ste tam v bezpečí. Ja som minulý rok cestovala po Európe a surovo a bezohľadne ma okradli za bieleho dňa pred očami detí ... Poviem vám, že nikde som sa paradoxne bezpečnejšie necítila ako v Tunise a Egypte, aj keď som bola sama na ulici a to som tam zažila aj revolúciu ...

ludmilaka
25. jún 2017

@danulkaja1 Je to iná kultúra. Pri jedle sú hluční, naberú si, že sa stôl prehýba, nedojedia, prskajú jedlo naokolo a po zemi. Ale nič extra zlé. Proste sú to oni😉.

danulkaja1
25. jún 2017

@siska259
@ludmilaka tak bola som v Turecku a cítila som sa tam bezpečnejšie ako doma..nemám nejaké predsudky,len ma tie recenzie trochu vylakali..vraj po minulé roky super hotel v Mahdii,tento rok kvoli domácim vraj otras..

eji
25. jún 2017

@danulkaja1 absolútne vôbec nie,žiadne zle skúsenosti v jedálni a ani nikde v hoteli.Dokonca som bola milo prekvapená,že nečakali nikde bakšiš a nedoliezali za ženami

eji
25. jún 2017

@danulkaja1 výlety,úplne najlepši bol výlet na štvorkolkách,ten najviac doporučujem,ale nekupovať cez delegáta,predrazuje niekoľkonásobne cenu.Bud zjednať cenu s domácim v hoteli alebo vyjsť na ulicu a tam sú priamo tie štvorkolky.
Pobehali sme aj mesto Mahdia,ale to deti asi baviť nebude.
Asi 5mnt od hotela je perfektná ZOO.
Takisto sme absolvovali ťavy,ale tam by som ja osobne už nešla,ale len kvôli tomu,že neznášam úplne teplo,keď nie som pri vode a natriasat sa na tavom chrbte na slnku nie je pre mna.
Aktuálne by som ale vynechala nejaké dlhšie výlety ako je napríklad sidi bou said.

danulkaja1
25. jún 2017

@eji ďakujem za odpoveď..už som z toho na nervy😁čítala som teraz nejaké recenzie,vraj hrozné jedlo,všade rady naň kvôli domácim...človek už fakt nevie..

siska259
25. jún 2017

@danulkaja1 Mozem vam povedat, ze som toho precestovala vela, stretla som uz kadejakych ludi a takt viem, že niektorym nevyhoviete. Obcas som si precitala recenzie na hotely v ktorych som bola a mala som pocit, ze som bola asi uplne inde. Nedajte sa znechutit, ak ste boli v Turecku poznate pribliznu mentalitu ludi (a Turci su riadne zvery - cest vynimkam) a niekedy je fajn vidiet aj niečo ine, ako doma - aj preto ideme do sveta 🙂 Netresujte sa uz doma, idete na dovolenku, blbych ludi stretnete na celom svete ... 🙂

mery333
25. jún 2017

Baby, mám otázku na tie, ktoré ste boli s deťmi v Tunisku. Nemali detičky žalúdočné problémy? My sme boli ešte bez detí trikrát v Egypte a zakaždým nás to oboch chytilo. Vďaka.

blondi2
26. jún 2017

@mery333 my sme boli v Tunisku pred 2 rokmi s 2 detmi (18mes. a 4 roky) a nikto z nás nemal žalúdočné problémy. Pili sme iba kupovanu vodu a stravovali sa normalne v hoteli.

eji
26. jún 2017

@mery333 v Egypte som mala aj ja strašnú srajdu.Tunis našťastie stále bol Ok

@danulkaja1 samozrejme,že stretneš aj domácich ľudí,oni majú idu spôsob stravovania,naozaj si naložia plne stoly a jedia rukami,ale je to ich mentalita.
Tunis mám cely precestovany,od Tabarky,Hammametu,Nabeul,Sousse,Mahdie, Monastiru,vlastne všetko,dokonca môj švagor je Tunisan,tak mám pochodene aj mimo rezortov a turistických uličiek.
Stravu majú ozaj chutnú,veľmi dobre dochucujú veci,načo si treba dať pozor je ľad,ani nie preto,že je robený z ich vody,ale organizmus má sok,keď v horúčavách ho zvnútra schladite.
Ktorý termín idete?