Dovolenka v Turecku - skúsenosti

suzanah181
13. jún 2022

Ahojte poraďte z vlastnej skúsenosti alebo kam idete tento rok do Turecka s deťmi .(konkrétne aký hotel). Ďakujem

kathy7337
13. jún 2022

pridaj sa do tureckej skupiny, tam je toooolko tipov a tooolko milovnikov turecka

2helka20
13. jún 2022

Seaden sea hotel resort and spa 🙂 ideme prvý krát, tešíme sa 🙂

denden77
13. jún 2022

my mame radi Side 😊

elenajezova
13. jún 2022

A prosím vás, kde nájdem tu tureckú skupinu. Ja by som tiež chcela ísť budúci rok do Turecka. Do hotela Pappillon Ayscha. Myslím, že je to v Beleku. Neboli ste niekto v tomto hoteli? Chcela by som vedieť, aká je tam pláž a či je to otvorené more s vlnami. Určite nechcem ísť do zálivu bez vlniek.... 😄😄😄 Podľa fotiek sa mi to zdá na otvorené more...

simik411
16. jún 2022

V nedeľu letíme, Club Nena v Side 1x s dvojročným princom 🥰 už sa tesiim

mischell7
24. máj 2023

@simik411 Dobrý večer. Nasla som túto tému. Prosím Vás ako bolo v Club Nena? Boli ste spokojní? Ďakujem.

simik411
27. máj 2023

@mischell7 ahojky,jej spomienka hah, neviem či poradím adekvátne keďže ja v 6mes plus 2,5r syn v období vzdoru 🤣ale... Hotel ako tak fajn, boli sme síce aj v lepšom za iné peniaze ale dobre bolo. Jedlo samozrejme Turecko to vie, bez debat kvantum, bazény tiež dobre. Ale more u nás dosť chladné koncom júna a hlavne mínus pre nás kamene namiesto piesku, piesok bol očividne dovážaný medzi lehatkami to áno krásne ale priamo pláž vstup do mora dosť ostré malé kamene na krore som vždy nadávala ..taký lepší stred by som povedala na zadok som nespadla asi ale zle nebolo každý čo očakáva a hlavne ako staré deti, dospelí riešime iné veci ako drobné deti 🤗 užite si každopádne

janababana
28. jún 2023

@2helka20 aky bol vstup do mora? Citam v recenziach, ze dake skaly a kusky betonu ci co. Dakujem ☺️