Dovolenka v Zakopanom v zime

radussska999
2. nov 2022

Ahojte, chystáme sa po Vianociach na dovolenku v Zakopanom. Nikdy sme tma neboli ,tak ak mi dáte nejaké tipy čo určite navštíviť budem rada. Máme 7 ročne a 4 mesačné dieťa 😉 ubytovanie máme v hoteli Aquarion, tak ak má niekto skúsenosť aj s týmto hotelom ,budem rada 😉

kornelies
2. nov 2022

@radussska999 V Zakopanom sa da aj nieco robit okrem jedenia, pitia a nakupovania??? Ved aj slavna Gubalowka je iba trhovisko. Mne cele Zakopane pripomina jarmok, nic viac a nic menej.

btus
2. nov 2022

Zakopane a Koscielisko milujem. Ale iba v čase, keď nie je sezona. Ale ja ho mám rada kvôli folklóru. Goral je moja srdcovka. Inak asi viac by ste si užili na slovenskej strane Tatier. Ale je tam pekná architektúra, karćmy, kostol, nejaké múzea, V zime len prechádzky po Gubalówke, https://hasajacezajace.com/zakopane-atrakcje/

eternity24
2. nov 2022

@radussska999 v zime je tam ľadový labirint. O ničom inom neviem.

radussska999
autor
2. nov 2022

@kornelies no ako píšem....nebola som tam, preto sa pýtam tu 😉

mata90
2. nov 2022

@radussska999 blízko sú chocholowsje termy super kúpalisko naozaj odporúčam.

betka269
3. nov 2022

Gubalowka, Morskie oko, Kasprow wierch, nejaká papagájová aréna je tam, dino park, je tam XY možností, akože neviem kto tam chodí nakupovať? boli sme, a ideme opať, presne tento hotel sme pozerali, ale na náš termín majú mimo prevádzku bazény, ideme hotel Belwedere. Naši majú 5 a 6 rokov, takže aj nejaké outdoorové ihriská sú tam..

ana82
3. nov 2022

my sa chystáme v decembri, som to tak naschvál dala, advent vianočná atmosféra, teším sa a chcem sa spýtať na platenie, v pohode s kartou? v stánkoch berú aj eurá?

kornelies
3. nov 2022

@mata90 V Zakopanom je tiez aquapark, urcite vhodnejsi pre rodinu s malym dietatom. Nie je tam take mnozstvo ludi a uplne postacuje. Urcite lepsi ako labyrint v ChT.

ivetbal
25. dec 2022

@radussska999 Do Zakopaného chodíme pravidelne. Ja to tam milujem. A boli sme aj v spomínanom hoteli. Dokonca odchádzame za 2 dni🙂 Vy ste už boli?

ivetbal
25. dec 2022

@ana82 Všade sa dá platiť aj kartou. Berú aj eurá, ale vydávajú v zlotých so svojím kurzom🙂

radussska999
autor
29. dec 2022

@ivetbal boli ste priamo v tomto hoteli? Niekde som čítala pri recenzií ,že majú hlúpo vymysleny vstup do reštiky s kočíkom(že treba prechádzať zvonku? ) Je to pravda? 😱

radussska999
autor
29. dec 2022

@ivetbal ideme prvý krát...a odchádzame v utorok.

ivetbal
30. dec 2022

@radussska999 Áno, chodíme priamo do tohoto hotela. O prístupe z vonku do reštiky ani netuším. Normálne sa vchádza cez hotel. Zvezieš sa výťahom na 1. poschodie a hneď je tam reštaurácia, bar a sauny. Na 2. poschodí je aquapark aj izby. Na 3. a 4. sú izby. Na 6. poschodí je herňa. My sme sa včera vrátili. Prajem príjemný relax.

ross137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz