Exotika na začiatku júna s dvojročným dieťaťom

mijama29
16. máj 2018

Ahojte mamicky. Prosim poradte, kde ste boli s detickami na dovolenke, a boli ste spokojne. Najlepsie tie, ktore sa teraz odniekial vratili, nech su info aktualne. Chceme ist s 2-rocnou dcerkou 31.5. na dovolenku a nevieme si zvolit destinaciu. Tak napiste svoje skusenosti s letom, s teplotami -pocasim, s jedlom, ako ste dali mlieko pocas dlheho letu a pod.
Prosim komentare kritizujuce vycestovat do exotiky a pod. si odpustite, na to sa nepytam.
Dakujem za vsetky info 🙂

tenerifka
17. máj 2018

@yanni Savoy je pekny a ma super cenu, na tyzdeñ na osobu s rañajkami 1300 eur, ale taky Banyan Tree 2200, Four Seasons nad 3000, Raffles 4000 a Fregate Island Paradise 16 300eur ossoba/tyzdeñ, sialene, no nekup to😂

tenerifka
17. máj 2018

A este dalsia lahodka-Maia Luxury Resort&Spa 8160 eur/osoba, ty kokso, to tak ist s manzelom a s dvomi deckami, k tomu letenky a mam oddovolenkovane na zvysok roka

yanni
17. máj 2018

@tenerifka 😂😂😂😂😂😂 Hihi jasne. To nam tiez vyhodilaoako "volbu". Oci sa mi gulali same od seba. A s takmer 2 rocnym divokym deckom by sa tam na nas ti fajnovi hostia cudne pozerali. A cely ostrov fakt nepotrebujem😂

mijama29
autor
17. máj 2018

@yanni praveze ja od toho nic neocakavam, len vypadnut a nacerpat novu energiu 🙂.. a pre dieta vobec.. neji moc spolocenska momentalne mame take hambiace obdobie..a ona sa dost prehra aj sama miluje vodu a piesok 🙂

yanni
17. máj 2018

@mijama29 Jaj, tak to je super. To uplne staci. V juni je tam aj dobre ist. Oni maju sice sezonu cely rok, ale pre turistov zo "studenych" krajin, rozumej, kde byva aj zima, v letnych mesiacoch sezona nie je. Ti sa tam trepu od jesene do jari. my sme dost zhovorcivi a keciame vzdy a vsade a s kazdym. Nam priamo na mieste bolo povedane, na otazku, ze ako pokojne a "priehladne" tam je, ze mali ste tu byt pred mesiacom. Plnooooo. "Europska" sezona sa uz skoncila.
Nam to vyhovovalo.
Podobne ako Emiraty v letnom obdobi. Europania tam hufne lietaju hlavne v zimnom obdobi. To ja fakt nemusim. Nam horucava nevadi, sme zvyknuti zo Saudi. Akurat ta vlhkost vzduchu je pre na osobne hrozna, ale da sa to v pohode vydrzat.

tenerifka
17. máj 2018

@mijama29 Ak mas kludne a rozumne dieta, co vacsinou dievcatka byvaju, je to super, s takym sa da cestovat odmalicka,mozem potvrdit, da sa s ñou dohodnut, nevresti, neuteka, nehadze sa o zem, nevymysla chujoviny, mozete uz kecat o vela veciach....prehrate sa, zabavite. V pohode chodte tam, kde ti to rozpocet dovoli, cim viac *, tym lepsie. Mozete ist napr. na tyzdeñ na Mahe a na tyzdeñ na Praslin

tenerifka
17. máj 2018

@yanni ja tiez milujem cestovat vtedy, ked uz nie je zimna a este nie je letna sezona, moje maju uz od polovice juna volno, teda oficialne sa ucia az do 20.6., ale od 15.6. uz nic nerobia, tak vzdy hned padame prec, je to na nezaplatenie mat polku rezortu len pre seba

tenerifka
17. máj 2018

@yanni inak my sme mali Seychelly tento rok ako horuceho kandidata, ale dovcu som isla rezervovat niekedy v oktobri/novembri, a vtedy tam strasili s tym morom z Madagaskaru, vsade titulky ze na Seychelly to zavliekli a pod., no nejako som spanikarila, tak to zatial nechavam na neurcito

martuska2
13. jún 2018

No co ste vybrali? Ak sa nebojis bola som v maji aj prveho juna inokefy v egyote a suoer pocasie more krasne teple. A top hotel je Steigenberger. Tak vysokuburoven som v egyote nezazila..vsetko plechovky flaskove nic capovane..top

mijama29
autor
13. jún 2018

@martuska2 este stale vyberame 🙈🙈🙈 uz som na nervy.. a to chceme ist cca 24.6.

mijama29
autor
13. jún 2018

@martuska2 manzel do arabskych krajin nechce ist 😣