Hotel Permon verzus Sitno

haimi
30. aug 2022

Ahojte, boli ste niekto v tychto hoteloch, idealne v oboch na porovnanie. Zaujima ma hlavne porovnanie - stravy, wellness, animacie pre deti, kutik a ubytovanie. Dakujem 🙏

edith34
30. aug 2022

Ak mate deti, jednoznacne Sitno.

barb06
30. aug 2022

začiatkom augusta sme boli v permone, za mňa je top; ubytovanie krásne, úžasné prostredie, strava super, animácie pre decká a program tiež; a wellness na Slovensku nemá kokurenciu, najväčší a z vonkajších sáun rovno do jazera ... tobogan pre decká tiež fajn; neviem to síce porovnať so sitnom, ale ja som bola nadmieru spokojná

mimisami
30. aug 2022

za nás je Permon TOP 👍 ....či s deťmi, alebo bez (boli sme tak i tak)

edith34
30. aug 2022

my sme boli uz 3x v sitne a pre deti asi naj...velky kutik, kucharske studio, herna pre starsie deti, vnutorne tobogany,smykalka velka do bazena, lezecka stena v bazene, bazen vonkajsi, pre malinke deti...animatori, kino vnutorne., tvorive dielnicky ...syn tam chodi od 5 rokov a jedine Sitno u neho....ale aj u nas....aj pre dospelych je super.....boli sme aj v Permone- suepr, luxus, niet ,co vytknut, ale ten je viac pre dospelych, kvoli spa a welnes,vale aj pre deti....Sitno ma z mojho pohladu ale pre deti vacsie vyzitie

vani190493
30. aug 2022

@haimi Sitno, je trošku staršie, za mňa by to chcelo väčší poriadok.
Už len kvôli tej vysokej cene, myslím, že je veľmi drahé, keď si porovnám co dostanem.

edith34
30. aug 2022

co sa tyka vybania a vzhladu , velkosti iyieb- v tom zase urcite Permon....Sitno je v tomto jednoduchsie

deedol
30. aug 2022

boli sme aj-aj, za nas permon, mame jedno 4r dieta. strava lepsia v sitne, wellness sa nam zdal lepsi v permone, animacie neviem povedat, lebo nas maly to nema moc rad, detske kutiky tak narovnako (v senci bol najlepsi :D), ubytovanie jednoznacne permon. nam sa pacilo, ze v permone bol vacsi pokoj, v sitne bolo vela vselijakych animacii pre deti aj dospelych, krik, hlasna hudba, my take velmi nevyhladavame 🙂 okolie je tiez krajsie v permone. hadam som pomohla 🙂

haimi
autor
30. aug 2022

@barb06 🙏 animacie su tam ake a ako casto. Mame uz 7 rocne deti tak by som prijala aj pre tento vek. A co sa tyka kina, xboxu... Neviete, je to platene, ci v cene. Dakujem

barb06
31. aug 2022

@haimi ja mám deti 9 a 11 a v pohode boli aj na programe s animatorkami, dokonca jeden deň celé doobedie, lebo my sme boli na e-bikoch bez detí; moja malá tam samozrejme chcela ostať potom s animatorkami, keď sme išli domov 🙂 vkútiku je aj také minikino, veľká obrazovka … xboxy sú tuším 2 a všetko je free; pingpong a kolky sme mali na 1 hodinu free v balíku, ale ani za ďalšie sme neplatili 🙂 tiež je veľký bonus oproti iným hotelom, že v permone je plná penzia a v deň odchodu máš aj obed a wellness do 15. alebo do 16.

barb06
31. aug 2022

@haimi vždy bol program aj doobeda, aj poobede, aj večer detská disco a nejaké kvízy atď; my sme absolútne nemali problém, že by sa deti nudili alebo nebavili

haimi
autor
31. aug 2022

@barb06 super, dakujem :-

ropucha6
17. sep 2022

@haimi izby a wellness jednoznacne lepsie Permon, v strave sa dost pokazili…Sitno je take jednoduchsie za tie ceny, zda sa mi tam vacsi hurhaj 🙂