Hotel s aquaparkom v Egypte - skúsenosti

petka1989
11. máj 2016

Ahojte baby,
v Egypte sme boli naposledy pred 4 rokmi iba s jednou dcérkou, ale teraz tam ideme s 3 deťmi, a chcela by som poradiť hotely s aquaparkom, poprípade nejaký hotel vhodný pre rodiny s deťmi. Keďže na fotkách vyzerajú hotely super, ale skúsenosti sú iné. Chceli by sme tam ísť v júny. 🙂

sissy27
11. máj 2016

@petka1989 teš sa na tie komentáre, či si šibnutá, že s deťmi a ešte aj tehotná do egypta 😝
skús pozrieť hotel sea gull v hurghade - nie je to vyslovene aquapark, ale je tam bazén so šmykľavkami aj pre úplne malé aj pre trošku väčšie deti a je priamo na pláži...väčšina hotelov s takým lepším aquaparkom má pláž mimo hotela - treba prejsť cez cestu alebo podobne...
ak chceš viac infošiek, tak kľudne napíš IP 🙂

croasantik
11. máj 2016

Hotel Titanic beach alebo Titanic palace,to su spojene dva hotely a maju velky aquapark...😉 Bolo tam super.

petka1989
autor
11. máj 2016

@sissy27 som pripravená na tie komentáre, my sme do Egypta chodievali každý rok, potom sme tam boli s dcérou a predtým v Chorvátsku, ale tam sa mi moc nepáčilo, preto Egypt vyskúšame takto, deti mám kľudné, a let zvládnu v pohode, a situácia aká tam je, je skoro všade vo svete 🙂 Pozerali sme to a rozhodujeme sa medzi Sea Gull, Sunwing Waterworld Makadi a Titanic Palace, v Sunwingu boli známy s malými deťmi a chválili si aj stravu, ale zaujali ma všetky tri už len sa rozhodnúť, a cenovo sú dosť podobné. 🙂

@croasantik Akú ste mali stravu? Boli ste s ňou spokojní? aj na tom mi dosť záleží. 🙂 a s prístupom personálu? 🙂

sissy27
11. máj 2016

@petka1989 ja som bola minulý rok v seagull 🙂 a spokojnosť 🙂 hotel síce starší, niekde to bolo vidno a niektoré časti už boli zrekonštruované (predpokladám, že na túto sezónu s rekonštrukciou pokročia), pláž v pohode, bazény tiež, hotel má tri samostatné časti, môžeš sa voľne pohybovať a využívať servis všetkých troch (stará časť, nová časť - každá má svoje bazény, svoju pláž, svoje reštiky, tá tretia je len taká mini, tam len bazén)... Personál super, stačí byť slušný a znesú ti aj modré z neba 🙂 Hotel je priamo v centre na Sheraton street, kúsok od Mariny, nákupy, atmosféra 🙂

croasantik
12. máj 2016

Strava bola tiez super...my sme mali zaplateny ultra all inclusive,teda strava aj pitie 24h denne,jest sa mohlo ist do ktorehokolkvek z tych dvoch hotelov,v kazdom bolo niekolko restauracii. Varili dobre,nam chutilo velmi,pre deti tam bolo pripravene aj detske menu. A personal? No kedze som tam bola bez muza,tak sa mi venovali az az 🙂 Ale aj k inym boli slusni,mili,vsetci stale usmiaty...Ja by som tam isla zas,bola to pekna dovolenka.

layla
12. máj 2016

naposledy som bola v Egypte pred šiestimi rokmi, ale ak môžem napíšem aj môj postreh. Podľa môjho názoru je lepší výber Titanic. Je omnoho väčší, väčší výber tobogánov, krásna záhrada. More je na začiatku veľmi plytké, ale omnoho čistejšie ako v Sea gull. Sea gull mi príde vhodnejší pre mladých, je priamo v centre a more je trochu špinavšie.

fifibela
19. máj 2016

z týchto čo píšeš, určite sunwing...boli sme tam minulý rok...aquapark skvelý, pre menšie deti zvlášť pre väčšie deti a dopelých zvlášť tobogány...sea gull je minimálne o level slabší...k tomu v centre hurghady s otrasnou plážou...titanic je tiež ok, ale ked egypt tak určite makadi , takže sunwing ...ale po dnešnom páde lietadla asi do egyptu nepôjdete, či?....

nela0501
26. jún 2023

Ahojte mamičky cestovateľky.
Bola niektorá z Vás v Egypte, konkrétne Hurghade Amarina Abu Soma Resort & aquapark 5* ? ( deti 2 a 7 rokov )
Na tripadvisore a bookingu mali veľmi dobrú spätnú väzbu, ale zaujíma ma aj osobná skúsenosť .
Boli ste niektorá v tom konkrétnom rezorte s detičkami? Aký je Váša skúsenosť ?Ďakujem za každú odpoveď 🙏