Hotel Sojka na Liptove

pawlus33
14. aug 2014

Ahojte, na konci mesiaca nas caka dovolenka na Liptove - hotel Sojka. Mate skusenosti s tymto hotelom? je vhodny pre 1,5 rocne dieta? Aky vylet by ste v okoli poradili? Dakujem

zirka
14. aug 2014

Ahoj, byvam nedaleko a do Sojky chodime pomerne casto: pekny areal pre deti, fajn restauracia, bazen (byva tu plavanie pre drobcov, takze aj vhodne ´teply´). Nikdy sme nemali problem s personalom, vzdy vysli maximalne v ustrety.
A vylety? v blizkosti je dreveny artikularny kostol v Sv. Krizi, archeopark Havranok (Kelti), aquaparky (Bešenova, Tatralandia, Lucky), kukni stranky muzea www.liptovskemuzeum.sk/calendar/
.....hlavne nech sa zlepsi pocasie, pokojne aj na huby 😀

cuculik1
15. aug 2014

@pawlus33 boli sme opakovane ;) velmi chvalim. Bazen, ihrisko pre deti, strava a hlavne personal. Snazia sa ;)

leninka75
15. aug 2014

@pawlus33 .........tiež môžem len odporúčať 😵 😵 😵 😵 .............boli sme tam s deťmi počas jarných prázdnin......a plánujeme sa tam vrátiť 🙂 ...........my sme vtedy boli v Demänovskej jaskyni a lanovkou na Chopku.....

sintra
15. aug 2014

aj my sme tam boli na rodinny pobyt, prostredie je super, rovnako strava, mala som male vyhrady k cistote na izbach (boli sme ubytovani v tych domcekoch) a hlavne k cistote v relax centre s bazenom, ale celkovo prijemne. Je tam aj v okoli co pozerat.

ellieellie
31. júl 2019

Súhlasím s
@sintra. Prostredie je krásne, strava výborná, chutná. Wellness bieda, čo sa týka čistoty hotová katastrofa!!! Apartmány sú pekné, ale teda za tú cenu by som čakala viac! Keby počas 3 dní pobytu prišli aspoň raz skontrolovať, či netreba vyniesť smeti (nemali sme ich kam hádzať!) alebo doplniť toaletný papier atď. Aby sa toho človek musel doprosovať - tak za tú cenu ďakujem pekne.... Tiež ma prekvapilo, že tam nebolo nič v kúpeľni - šampón, sprchový gél - býva to samozrejmosťou aj v lacnejších hoteloch. Inak boli sme tam s 2 malými deťmi úplná rarita, hotel bol plný samých dôchodcov (väčšinou holandských), Slovákov sme takmer nestretli. Škoda, ihrisko pekné, ale syn sa nemal s kým zahrať.