Hotel Venosa Beac resort, Yelken Spa, La Blanche resort

dorkica
16. aug 2012

ahojte prosim vas neme tu niekto skusenosti najlepsie osobe z hotelom:VENOSA BEACH RESORT ,YELKEN SPA? Alebo este LA BLANCHE RESORT,dakujem krasne🙂

pralinka25
17. aug 2012

aj mna by to zaujimalo veru 🙂

dorkica
autor
5. sep 2012

@pralinka25 ahoj takze nakoniec sme boli v YELKEN SPA a mozem ti povedat ze krajsiu dovolenku som nikdy nemala🙂)

pralinka25
5. sep 2012

@dorkica vazne? a kedy? lebo my sme vybrali ten la blanche mozno sme sli spolu aj v autobuse 😀 my sme boli 21.8 odlet z BA
tak som rada ze sa vam pacilo. aj my sme sa mali dobre len mne v tom turecku bolo tento rok akosi zima 😀 vsetci mi hovoria ze som na hlavu hehe. inak pohoda hotel super

dorkica
autor
6. sep 2012

@pralinka25 ahoj aj my sme boli 21.8. 🙂) takze sme spolu cestovali🙂 ja som den pred odchodom menila ten LA BLANCHE za YELKEN a nelutujem 🙂 aj ked som bola pozriet aj vas bol neskutocny ale pre maleho mi skor ten yelken vyhovoval a nelutovala som🙂) aj strava AL ULTRA ma dostala,jasne tych par poslednych dni bol ten vietor to aj mna hnevalo:((

pralinka25
6. sep 2012

@dorkica my sme u vas pozriet neboli ale u nas tiez bolo v pohode aj strava aj program pre deti. nas je vodny zivel takze jeho ale aj tak nezaujimalo nic ine ako to aby bol po nos vo vode a aby vecer bola disco 😀 no a samozrejme plne brucho hehe.
nam sa tiez pacilo ale minuly rok sme boli v SIde a ta oblast mi prisla pre deti vhodnejsia lebo tam je to more teplejsie a je tam nenej veterno. boli sme pred rokmi aj na kose a tiez nam vadilo to studensie more a veternost kos je hned oproti takze take rovnake podmienky.
tak ak na rok budete uvazovat to side je v tomto lepsie.
vy ste tam mali aj klub markiza ze?
no sranda ze sme nakoniec cestovali spolu. vas maly aj spal v lietadle? alebo v autobuse?

dorkica
autor
8. sep 2012

@pralinka25 jasne museli sme spolu cestovat🙂)ceste super lietadlo sa mu pacilo a 5 minut pred hotelom mi zaspal v autobuse takze parada sama z dietatom a kufrom ale sranda🙂))ano mali sme klub markiza a le boli len 4 slovenske deti z nasim, brali az od 4 rokou ale nebol by kedze moj ma len tri teraz🙂mali sme super animatora.strasne vela turkou a poliakou aj rusou.Ten vietor aj mna trosku sklamal kedze sme boli len pri mori,nechcele som ho davat do bazenou sak tych mame aj tu dost a myslim ze menej chlor.Strava bola super 🙂akurat tie lehatka nestastne :(( nikdy ich nebolo dost len pre rusou a turkou co mali nieco do vrecka pre nich🙂 ale moja prva dovolenka zo synom bola fakt uzasna som ani necakala ze si to tak uzijem🙂))Side kezdy ospevuje asi skusime bud.rok:) mali ste asi tu istu delegatku MARTINU LUKACOVU ze?

pralinka25
8. sep 2012

@dorkica ano mali sme tu istu delegatku. vy ste vystupovali ako posledni? tak nas rarach zaspal poctivo az na izbe. dovtedy s nim sili vsetci certi. no skoda ze sme o sebe nevedeli.
tak keby si nahodou uvazovala o tom side urcite ti odporucam alba resort. my sme tam boli minuly rok a uzasne nieco. pre deti ako stvorene.

u nas sa vzdy nejake to lehatko nastastie naslo aj ked len pri mori. pri bazene nebola ziadna sanca. my sme tiez boli radsej pri mori ale ked to tak fucalo tak sme to vymenili za bazen tam fucalo trosku menej a kedze nasho spunta neni mozne dostat dobrovolne z vody tak vietor bol nic moc ale tak za pocasie oni nemozu. kazdopadne bolo vyborne. my sme mali ceske animatorky z fischeru. ale tak nas ma len dva takze to bollo tiez jedno.

a ty si bola s malym uplne sama?

dorkica
autor
9. sep 2012

ne ne my sme sli autobusom priamo do yelkenu ale od nas jedna rodina sa viezla s vami bo sa nezmestili k nam do busu🙂) vies ze som este aj nad LA BLANCHE rozmyslala pockam jaka bude cena do sa mi tam pacilo aj do mesta sme sli 2 krat a uz by som nemala problem aj sama ist🙂) chodili sme popri vas a vase molo sa mi pacilo akurat ste to mali dalej od hotelovej rastiky ze,my sme to mali hned len tricko a sli sme papat ,maly mi sam chodil na zmrzku sam bo ho aj policajti aj plavcici poznali a chodili s nim🙂) strasne lubia deti🙂) Skoda ze sme o tom nevedeli skor mohli sme sa stretnut 🙂)aj Fischer to robi? to som ani nevedele ,mali ste dobru pariu slovakou alebo ste sa ani nestretavali? mne to bolo luto ked som pozerala jak sa druzili turci a rusi jak si po veceroch spajali stoli a bavili sa :(( u nas sa vecsinou separovali:((mali sme ale take vekove kategorie bud mlade pariky co chodili sportovat ,alebo seniorou🙂moje zlato este stale spieva ze chce ist na more 🙂) A no bola som sama ale nikdy sme neboli sami🙂))