Istria s deťmi

mimanr
23. apr 2019

Ahojte, poradíte, prosím, cenovo dostupné ubytovanie na Istrii pre rodinku s detmi? Neviem, kde je pekne, Rovinj, Pula, Medulin? Hľadám ubytovanie blízko pri mori, kde je pekne, je co navstivit, neviem ci penzion alebo apartman, ale potesila by taka lepsia vybavenost (napr s ranajkami a bazenikom). Velky hotel nechcem. Vopred vam velmi pekne dakujem za odporucania a skusenosti 🙂

mimanr
autor
24. apr 2019

nikto, prosim?

mari_en
27. apr 2019

@mimanr ahoj vsetky menovane strediska su super, no medulin je podla mna idealy, je tam prerobeny apartmanovy komplex, tenisove kurty, detske ihriska, blizko pri plazi ale aj bazeny, kopec atrakcii pre detuse. Ja som tam bola ako 6 rocna prvy krat a potom po 20 rokoch a fakt vynovene pekne na urovni. O rok dva tam vezmem mojho drobca

lenca1401
31. máj 2019

@mari_en a viete mi poradiť co sa týka počasia?viem ze to je ťažko,ja rozmýšľam nad terminom v strede júla alebo začiatkom Augusta.

mari_en
31. máj 2019

@lenca1401 To je idealny cas na istriu. My sme tam boli raz posledny augustovy tyzden a von bolo 24stupnov, dost uz fukalo a akoze kupali sme sa, ale nebolo to bohvieake žúžo. Ale samozrejme moze sa to stat aj v polke leta, no vtedy by mali byt viac horucavy. Ak idete s dietatom tak bud v takom termine ako hovorite alebo ist hodku dlhsie trosku juznejsie

lenca1401
31. máj 2019

@mari_en lebo mi sme este bezdetný boli na krku a tam sme mali zlé počasie,ale termin si nepamätám,potom sme chodili na Hvar.Ale nechce sa nam tak ďaleko,chodil s nami aj moj ktec takz sme boli traja soferi,tetaz len dvaja a este by ske si ani neoddychli lebo deti by boli vyspate 😁ale pocasicko vzdy ÚŽASNÉ!Ani kvapka,krasne horuco a slnečno

petamada
31. máj 2019

bola som minuly rok v Meduline, a mna to tam vobec neoslovilo...ako ubytko krasne, - vlastny apartmanovy dom, len bol dalej od plaze, plaz kamienkova ale aj pieskova, ale to more, ma hnevalo, po clenky asi kilometer a to neprehanam, deti 9,a 10 tiez z toho neboli ze wau. ja by som tam uz nesla