Je TAÇ Premier Hotel & Spa vhodný pre 1,5-ročné dieťa?
27. júl 2025
Ahojte idem si pre radu , neviem kde inde by som ju už našla . Ideme do Turecka Sme ubytovaný v hoteli Tac premiér hotel . Bol tam už niekto ? A hlavne s dieťaťom . Odporúčate mi vziať moju rok a pól starú dcéru ? Či ju radšej nechať doma. Je tento hotel prispôsobený deťom ?
anonym_05c3dd
•
28. júl 2025Boli sme tam tento rok, recenzie na bookingu nezodpovedali realite. Recenzie na tripadvisore má hotel dobre. Bolo tam kopec malých detí, doslova aj bábätká. Čo by si ale chcela konkrétne vedieť? Ja už mám veľké dieta, neviem v akom zmysle sa pýtaš, či môžeš zobrať svoje dieťa na dovolenku so sebou.. my sme s dcérou chodili od malička, vtedy ale do Chorvátska.

@vikgab425 pozrela si si vsetky dostupné recenzie? Podla nich by som tam batola nebrala. Už vobec nie, ak ho mas kde nechat a inak si si nim na RD.